Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Danisheuskaya Aliaksandra BLR 5.00/55/12.00 5.00/55/12.00
2 Straltsova Hanna BLR 3.00/55/12.00 3.50/55/12.00
3 Dymant Iryna BLR 4.50/55/12.00 3.00/55/12.00
4 Turets Iryna BLR 1.00/55/12.00 1.50/55/12.00
5 Kisialiova Katsiaryna BLR 5.50/55/13.00 1.50/55/13.00
6 Petskova Iryna BLR 4.00/55/14.25
7 Leshchanka Maryia BLR 1.50/55/14.25
8 Trubskaya Valeryia BLR 1.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kisialiova Katsiaryna BLR 6330 6380
2 Danisheuskaya Aliaksandra BLR 6750 6350
3 Dymant Iryna BLR 5540 6220
4 Turets Iryna BLR 5800 5670
5 Parkhomenka Alena BLR 5020 5000
6 Petskova Iryna BLR 3930
7 Straltsova Hanna BLR 3490
8 Danishevich Darya BLR 2610
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turets Iryna BLR 43.80 45.30
2 Straltsova Hanna BLR 42.50 44.30
3 Danisheuskaya Aliaksandra BLR 45.60 43.90
4 Kisialiova Katsiaryna BLR 32.80 38.70
5 Petskova Iryna BLR 31.70 32.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Purosau Mikhail BLR 2.00/58/12.00 5.50/58/12.00
2 Labkovich Ilya BLR 1.50/58/12.00 4.50/58/12.00
3 Isayeu Aliaksandr BLR 2.00/58/11.25 2.50/58/12.00
4 Shpak Stepan BLR 4.50/58/13.00 1.50/58/12.00
5 Antonau Anton BLR 1.50/58/12.00 5.50/58/13.00
6 Papkou Andrei BLR 4.50/58/13.00 3.50/58/13.00
7 Liasnoi Arseni BLR 1.00/58/12.00 0.00/58/13.00
8 Rutkovski Artur BLR 2.00/58/12.00 3.50/58/14.25
9 Kazlowski Alexander BLR 3.50/58/12.00 0.50/58/18.25
10 Harbachuk Viktar BLR 3.50/58/14.25
10 Marozau Artsiom BLR 3.50/58/14.25
12 Mikhailau Aliaksandr BLR 5.50/58/16.00
13 Artsiomau Yahor BLR 2.50/58/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Isayeu Aliaksandr BLR 10320 10960
2 BELIAKOU Herman BLR 10410 9660
3 Marozau Artsiom BLR 7570 7370
4 Purosau Mikhail BLR 7040 7370
5 Shpak Stepan BLR 8050 6070
6 Melnik Stsiapan BLR 5690 5600
7 Mikhailau Aliaksandr BLR 6990 4960
8 Basinski Mikhail BLR 7300 4700
9 Harbachuk Viktar BLR 5440
10 Labkovich Ilya BLR 4760
11 Papkou Andrei BLR 3850
12 Antonau Anton BLR 3140
13 Artsiomau Yahor BLR 2620
14 Rutkovski Artur BLR 2030
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Isayeu Aliaksandr BLR 58.20 58.00
2 Shpak Stepan BLR 54.60 54.20
3 Labkovich Ilya BLR 47.90 51.20
4 Marozau Artsiom BLR 48.30 48.20
5 Papkou Andrei BLR 46.30 47.10
6 Antonau Anton BLR 43.50 41.90
7 Purosau Mikhail BLR 42.20
8 Rutkovski Artur BLR 41.80
9 Straltsou Hleb BLR 40.30
10 Mikhailau Aliaksandr BLR 37.30
11 Artsiomau Yahor BLR 37.10