Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nilsson Linn SWE 3.00/52 3.00/52
2 Eklund Nellie SWE 2.50/49 2.00/52
3 Björk Ida SWE 2.00/49 1.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Björk Ida SWE 780 1070
2 Nilsson Linn SWE 330 380
3 Eklund Nellie SWE 280 280
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nordenhed Alice SWE 4.50/55/16.00 5.00/55/14.25
2 Björlin Ella SWE 3.00/55/14.25 3.00/55/16.00
3 Bergsgård Elsa SWE 2.00/55/18.25 5.00/52
4 Oxnard Ebba SWE 5.00/52 4.00/52
5 Danielsson Julia SWE 5.50/49 3.50/22
6 Johansson Alice SWE 0.00/40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bergsgård Elsa SWE 3080 2820
2 Björlin Ella SWE 1670 1450
3 Nordenhed Alice SWE 240 340
4 Oxnard Ebba SWE 200 160
# Bib Name Country Category Round 1
1 Björlin Ella SWE 16.50
2 Nordenhed Alice SWE 9.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Larsson Cajsa SWE 2.50/55/18.25 2.00/55/14.25
2 Miklas Michelle SWE 3.00/52 2.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Larsson Cajsa SWE 480 660
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Råström Viktor SWE 2.50/55/13.00 1.50/55/12.00
2 Cederquist Leo SWE 1.50/55/14.25 2.00/55/13.00
3 Westlund Elliot SWE 4.00/55/14.25 3.50/55/14.25
4 Blomqvist Victor SWE 1.50/22 2.50/55/14.25
5 Cederquist Ted SWE 5.50/22 2.00/55/16.00
6 Kristiansson Måns SWE 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Westlund Elliot SWE 2190 2190
2 Blomqvist Victor SWE 2490 1980
3 Cederquist Leo SWE 1430 1350
4 Råström Viktor SWE 1820 1160
5 Cederquist Ted SWE 340 410
6 Kristiansson Måns SWE 200
# Bib Name Country Category Round 1
1 Westlund Elliot SWE 34.20
2 Blomqvist Victor SWE 33.10
3 Råström Viktor SWE 27.00
4 Kristiansson Måns SWE 20.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Westlund Charlie SWE 4.00/58/13.00 4.50/58/12.00
2 Terner Casper SWE 1.50/58/14.25 2.00/58/14.25
3 Nordlund Emil SWE 1.50/58/18.25 2.00/58/14.25
4 Miklas Elias SWE 3.00/58/18.25 3.00/58/16.00
5 Törnquist Ted SWE 2.00/58/13.00 5.50/58/18.25
6 Irehed Linus SWE 0.50/58/18.25
7 Aldman Simon SWE 3.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Westlund Charlie SWE 3320 3210
2 Liljeblad Lucas SWE 1950 2470
3 Nordlund Emil SWE 1820 2060
4 Törnquist Ted SWE 2780 2050
5 Irehed Linus SWE 1490 1650
6 Aldman Simon SWE 440
# Bib Name Country Category Round 1
1 Törnquist Ted SWE 38.20
2 Irehed Linus SWE 37.20
3 Westlund Charlie SWE 28.00
4 Aldman Simon SWE 24.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Johansson Noa SWE 2.50/58/12.00 0.50/58/12.00
2 Törnquist Tim SWE 1.50/58/11.25 1.50/58/13.00
3 Irehed Victor SWE 4.00/22 0.50/58/14.25
4 Gustafsson Malte SWE 3.00/22 4.00/58/18.25
5 Blomqvist Alexander SWE 3.50/22 1.50/22
6 Waldefeldt Karl SWE 2.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Törnquist Tim SWE 3340 3380
2 Waldefeldt Karl SWE 1640 2670
3 Blomqvist Alexander SWE 1630 1780
4 Irehed Victor SWE 1200 1350
# Bib Name Country Category Round 1
1 Törnquist Tim SWE 49.70
2 Blomqvist Alexander SWE 46.40
3 Nordenhed Jacob SWE 46.10
4 Waldefeldt Karl SWE 31.90
5 Irehed Victor SWE 30.80