Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kurczynska Olga POL 4.50/55/14.25 5.00/55/14.25
2 Wroblewska Justyna POL 3.00/55/14.25 4.00/55/18.25
3 Kazek Anna POL 2.50/55/16.00 1.00/55/18.25
4 Gogola Anna POL 5.00/52 2.00/52
5 Smolen Agata POL 3.00/52
6 Marcinkowska Katarzyna POL 0.50/52
7 Kurczynska Anna POL 2.25/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wroblewska Justyna POL 3500 3690
2 Kazek Anna POL 2660 2500
3 Marcinkowska Katarzyna POL 2260 2180
4 Gogola Anna POL 2020 2020
5 Kurczynska Olga POL 1210
6 Smolen Agata POL 1080
7 Kozyra Aleksandra POL 620
8 Gogola Aleksandra POL 580
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kurczynska Olga POL 25.00 25.30
2 Gogola Anna POL 25.40 24.90
3 Marcinkowska Katarzyna POL 20.20 19.90
4 Wroblewska Justyna POL 20.00
5 Smolen Agata POL 14.10
6 Gogola Aleksandra POL 13.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bernatowicz Krzysztof POL 4.25/58/13.00 1.00/58/13.00
2 Presz Jan POL 1.00/58/14.25 0.50/58/14.25
3 Naorniakowski Tomasz POL 3.25/58/18.25 2.50/58/16.00
4 Smolen Jacek POL 3.25/58/16.00 1.00/58/16.00
5 Rutkowski Jakub POL 3.00/58/16.00 0.00/58/16.00
6 Pieczonka Bartosz POL 3.50/58/18.25 3.00/58/18.25
7 Kuprewicz Gabriel POL 0.50/58/16.00 2.00/58/18.25
8 Galinowski Jan POL 3.50/58/18.25 2.00/37
9 Krzywinski Mateusz POL 2.50/58/18.25
9 Naorniakowski Marek POL 2.50/58/18.25
11 Flisiak Michal POL 5.00/55/18.25
12 Marcinkowski Kamil POL 3.50/55/18.25
13 Kazek Dawid POL 1.50/55/18.25
14 Bernatowicz Tomasz POL 5.00/37
15 Kowalski Pawel POL 4.00/37
16 Piestrzeniewicz Filip POL 1.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Presz Jan POL 4230 4060
2 Kazek Dawid POL 4270 3890
3 Pieczonka Bartosz POL 2620 3520
4 Bernatowicz Tomasz POL 2320 3060
5 Galinowski Jan POL 2240 2250
6 Bernatowicz Krzysztof POL 5850 1910
7 Kuprewicz Gabriel POL 2520 1270
8 Flisiak Michal POL 1970
9 Naorniakowski Tomasz POL 1170
10 Smolen Jacek POL 1160
11 Swietek Pawel POL 1090
12 Rutkowski Jakub POL 870
13 Krzywinski Mateusz POL 350
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bernatowicz Krzysztof POL 41.70 48.30
2 Krzywinski Mateusz POL 43.80 47.70
3 Galinowski Jan POL 37.90 37.40
4 Naorniakowski Tomasz POL 31.90 32.10
5 Rutkowski Jakub POL 46.80
6 Smolen Jacek POL 31.80
7 Bernatowicz Tomasz POL 31.60
8 Pieczonka Bartosz POL 29.10
9 Kuprewicz Gabriel POL 28.60
10 Presz Jan POL 16.90