Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Gerencsery Martina CZE 3.50/55/13.00 3.00/55/13.00
1 Kucerova Petra CZE 1.00/55/14.25 1.00/55/14.25
1 Tomanova Katerina CZE 3.25/55/18.25 4.00/55/18.25
2 Haschock Maria GER 3.00/52 2.00/55/18.25
2 Vráblová Zuzana SVK 0.50/55/18.25
3 Jahnke Christine GER 1.00/55/18.25 1.00/52
4 Cespivova Anna CZE 4.00/49 5.00/49 4.50/52
5 Svecova Katerina CZE 1.25/40 3.50/34 4.50/40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Gerencsery Martina CZE 4880 6900
1 Kucerova Petra CZE 2330 4420
1 Tomanova Katerina CZE 3200 3050
2 Cespivova Anna CZE 2980 2180
2 Vráblová Zuzana SVK 3550
3 Svecova Katerina CZE 2590 2310 2780
4 Jahnke Christine GER 2010 1500
5 Haschock Maria GER 1970 1810 2140
6 Formankova Rebeka CZE 770 1020
7 BALOUNOVA Kamila CZE 1000 860
8 Oravcova Ingrid SVK 580 660
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gerencsery Martina CZE 35.70 35.50
1 Kucerova Petra CZE 28.10 26.90
1 Tomanova Katerina CZE 23.50 23.80
2 Cespivova Anna CZE 10.90 10.40
2 Vráblová Zuzana SVK 23.60
3 Svecova Katerina CZE 8.70 8.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Klima Adam CZE 2.50/58/18.25 3.00/58/18.25
1 Loudil Marek CZE 4.50/49 1.00/55/18.25 2.00/55/18.25
1 Odvarko Daniel CZE 0.50/58/12.00 2.00/58/11.25
2 Hruby Libor CZE 3.25/52 4.50/49
2 Sedlmajer Adam CZE 5.00/58/12.00 5.50/58/12.00
3 Jahnke Tobias GER 4.00/49 2.00/52
3 Nemeth Gabor HUN 2.50/58/13.00 5.00/58/13.00
4 Cap Matej CZE 4.00/49 4.50/49
4 Valek Robert CZE 2.00/55/18.25 4.00/55/18.25
5 Hlousek Milan CZE 2.00/55/18.25 4.00/37
5 Meisner Viktor CZE 4.00/49 1.00/49 2.25/52
6 Klima Miroslav CZE 3.00/49
6 Tichy Vaclav CZE 1.50/34 4.00/49
7 Wolf Nikolas SVK 2.00/34 3.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Klima Adam CZE 3220 1230
1 Odvarko Daniel CZE 7910 4370
1 Tichy Vaclav CZE 2640 2990
2 Meisner Viktor CZE 2500 2700 2810
2 Sedlmajer Adam CZE 7460 6170
3 Cap Matej CZE 2610 1980
3 Hlousek Milan CZE 0 720
4 Loudil Marek CZE 2040 2200
5 Tesar Martin CZE 1650
6 Hruby Libor CZE 1240 180
7 Jahnke Tobias GER 950 790
8 Klima Simon CZE 940 680
9 Wolf Nikolas SVK 660
10 Kicin Milan SVK 460 660
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Klima Adam CZE 23.90 25.80
1 Loudil Marek CZE 19.80 21.40
1 Sedlmajer Adam CZE 51.10 51.90
2 Hruby Libor CZE 17.60 20.50
2 Odvarko Daniel CZE 47.10 45.00
3 Jerabek Jiri CZE 36.30 37.60
3 Tichy Vaclav CZE 19.60 18.80
4 Cap Matej CZE 16.90 15.60
4 Hlousek Milan CZE 28.00 25.30
5 Meisner Viktor CZE 14.20 14.00