Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Carter Brie USA 3.00/55/11.25 4.00/55/12.00
1 Jaquess Regina USA 2.50/55/10.75 1.00/55/10.75
2 Haw Makayla USA 2.00/55/12.00 3.00/55/12.00
2 Mcclintock Rini Whitney CAN 1.00/55/10.75 0.50/55/10.75
2 Poulain-Ferarios Camille FRA 2.00/55/12.00 3.00/55/12.00
3 Truelove Karen USA 3.00/55/11.25 2.00/55/11.25
4 Lucine Clementine FRA 2.00/55/11.25 2.50/55/11.25
4 Woolsey Taylor USA 5.00/55/14.25
5 Nowlan Karina AUS 1.00/55/11.25
6 Arthur Nicole GBR 0.50/55/11.25
7 Coble Eller April USA 4.00/55/12.00
8 Amade Anais FRA 2.50/55/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Berdnikava Natallia BLR 8620 9520
1 Bonnemann Giannina GER 6600 6880
2 Gay Anna USA 6280 6070
2 Mcclintock Rini Whitney CAN 8740 7600
3 Bagnoli Alice ITA 6040 5610
3 Lauretano Alex USA 8670 5310
4 Cambray Iris FRA 8070 8640
4 Poulain-Ferarios Camille FRA 5530
5 Baldwin Brooke USA 5400
5 Lucine Clementine FRA 8040
6 Cuglievan Wiese Natalia PER 4890
6 Ellis Marion FRA 7160
7 Haw Makayla USA 3390
7 Lang Erika USA 2520
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Berdnikava Natallia BLR 55.20 52.60
1 Haw Makayla USA 42.50 43.50
2 Ellis Marion FRA 52.40 49.60
2 Jaquess Regina USA 52.50 49.50
2 Straltsova Hanna BLR 41.30 42.20
3 Greenwood Brittany USA 39.90 0.00
4 Bonnemann Giannina GER 38.90
4 Carroll Jacinta AUS 52.10 52.00
5 Jepsen Maj Lund DEN 48.90
5 Poulain-Ferarios Camille FRA 30.60
6 Vympranietsova Marie GRE 48.60
7 Lauretano Alex USA 47.80
8 Turets Iryna BLR 47.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Parrish Chris USA 3.00/58/10.25 2.50/58/12.00
1 Wilson K.C. USA 2.00/58/10.75 2.00/58/10.75
2 Nicholson Zane USA 0.50/58/10.75 4.00/58/11.25
2 Smith Nate USA 5.00/58/10.75 5.00/58/10.75
3 Bull Jaret CAN 3.00/58/11.25 4.00/58/11.25
3 Degasperi Thomas ITA 4.50/58/10.75 3.00/58/10.75
4 Larkin Aaron NZL 4.00/58/10.75 1.00/58/10.75
4 Robledo M. Santiago COL 3.00/58/11.25
5 Caruso Brando ITA 2.50/58/11.25
5 Parsons Nick USA 3.50/58/10.75
6 Asher William GBR 3.00/58/10.75
6 Llewellyn Dorien CAN 2.00/58/11.25
6 Rossi Chris USA 3.00/58/10.75
6 Sedlmajer Adam CZE 3.00/58/10.75
7 Briant Joshua AUS 0.50/58/11.25
8 Schultz-Soerensen Victor DEN 5.00/58/12.00
9 Travers Jonathan USA 0.50/58/11.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Briant Joshua AUS 9990 9680
1 Zharnasek Aliaksei BLR 11270 10120
2 Poteau Alexandre FRA 10760 10560
2 Robledo M. Santiago COL 8530 7690
3 Gay Russell USA 10570 8460
3 Llewellyn Dorien CAN 7870 8130
4 Alvarez C. Daniel Dylan COL 7860
4 Desboyaux Franck USA 10380 8800
5 Ballon Pierre FRA 10230
5 Pajni Gianmarco ITA 7780
6 Caruso Brando ITA 3140
6 LE FORESTIER Nicolas FRA 9780
7 Siemers Jimmy USA 7810
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Briant Joshua AUS 53.20 52.00
1 Dodd Ryan CAN 67.60 68.50
2 King Alex NZL 52.80 52.20
2 Krueger Freddy USA 67.70 67.90
3 Asher Thomas GBR 64.70 66.60
3 Pajni Gianmarco ITA 50.30 50.50
4 Ellis Scot USA 62.70 64.20
4 Lang Nicholas USA 49.40
5 Robledo M. Santiago COL 49.10
5 Siemers Jimmy USA 62.60
6 Sharman Damien GBR 61.50
6 Weichhart Andreas AUT 47.70
7 Critchley Stephen GBR 60.70
7 Greenwood Samuel USA 47.30
8 Llewellyn Dorien CAN 46.30
8 Miranda Rodrigo CHI 57.40