Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pettersson Tilda SWE 3.00/46 3.00/46
2 Nordenhed Alice SWE 0.50/55/16.00 5.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pettersson Tilda SWE 610 700
2 Nordenhed Alice SWE 180 120
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Grekula Johanna SWE 2.00/55/14.25 1.00/55/14.25
2 Cumming Clara SWE 2.00/55/18.25 3.50/55/18.25
3 Jonsson Emma SWE 2.00/52 4.00/52
4 Lahti-Bonté Jasmine SWE 1.50/52 3.50/52
5 Larsson Cajsa SWE 3.00/55/18.25 3.50/22
6 Svensson Cornelia SWE 1.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Grekula Johanna SWE 2210 1800
2 Jonsson Emma SWE 200 240
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Grekula Johanna SWE 19.10 17.70
2 Jonsson Emma SWE 12.00 12.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Täfvander Jane SWE 2.00/55/13.00 3.50/55/14.25
2 Stenberg Amanda SWE 1.50/55/18.25 5.00/55/16.00
3 Härdmark Cecilia SWE 4.00/55/16.00 4.00/55/16.00
4 Brännström Lovisa SWE 4.25/52 2.00/55/18.25
5 Öhlen Felicia SWE 2.50/52 3.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Täfvander Jane SWE 2870 2870
2 Brännström Lovisa SWE 1400 1380
3 Härdmark Cecilia SWE 660 660
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Brännström Lovisa SWE 17.00 19.00
2 Härdmark Cecilia SWE 14.00 14.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nyman Rebecca SWE 4.50/55/16.00 0.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Herbertsson Jonsson Katarina SWE 2.00/55/18.25 2.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Törnquist Ted SWE 4.00/55/13.00 5.00/55/13.00
2 Westlund Charlie SWE 3.00/55/13.00 2.00/55/13.00
3 Irehed Linus SWE 1.25/55/16.00 4.50/55/16.00
4 Aldman Simon SWE 1.50/55/14.25 4.00/55/16.00
5 Liljeblad Lucas SWE 0.50/55/14.25 4.00/55/16.00
6 Blomqvist Victor SWE 4.00/55/16.00 1.50/55/18.25
7 Westlund Elliot SWE 0.50/55/16.00
8 Nordlund Emil SWE 3.00/55/18.25
9 Edvardsson Adrian SWE 2.00/55/18.25
10 Terner Casper SWE 3.00/52
11 Waldefeldt Max SWE 0.50/52
12 Råström Viktor SWE 3.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Törnquist Ted SWE 1500 1740
2 Westlund Charlie SWE 1880 1370
3 Aldman Simon SWE 860 1090
4 Liljeblad Lucas SWE 1010 1060
5 Irehed Linus SWE 1260 1020
6 Blomqvist Victor SWE 760
7 Nordlund Emil SWE 400
8 Råström Viktor SWE 220
9 Westlund Elliot SWE 200
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Westlund Charlie SWE 26.70 27.50
2 Liljeblad Lucas SWE 23.50 25.80
3 Törnquist Ted SWE 23.40 23.70
4 Blomqvist Victor SWE 24.10 23.60
5 Irehed Linus SWE 23.00 23.20
6 Westlund Elliot SWE 22.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Johansson Noa SWE 2.00/58/12.00 2.00/58/12.00
2 Nordenhed Jacob SWE 4.50/58/14.25 4.50/58/13.00
3 Waldefeldt Karl SWE 4.00/58/14.25 4.50/58/13.00
4 Törnquist Tim SWE 2.00/58/13.00 2.00/58/13.00
5 Blomqvist Alexander SWE 2.50/58/13.00 5.00/58/14.25
6 Friberg Joakimsson Adam SWE 0.50/58/14.25 4.00/58/16.00
7 Englund Elias SWE 3.25/58/16.00
8 Irehed Victor SWE 4.50/58/18.25
9 Gustafsson Malte SWE 3.50/58/18.25
10 Larsson Erik SWE 1.50/58/18.25
11 Storm Martin SWE 4.00/55/18.25
12 Djurholm Julius SWE 3.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Waldefeldt Karl SWE 1670 2120
2 Törnquist Tim SWE 2220 2050
3 Blomqvist Alexander SWE 1870 2000
4 Irehed Victor SWE 940 1020
5 Larsson Erik SWE 620 660
6 Nordenhed Jacob SWE 570
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nordenhed Jacob SWE 37.20 37.70
2 Törnquist Tim SWE 33.70 35.80
3 Waldefeldt Karl SWE 29.60 31.00
4 Irehed Victor SWE 19.50 20.30
5 Larsson Erik SWE 17.90 18.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bogne Jakob SWE 2.50/58/12.00 0.00/58/10.75
2 Gravander Daniel SWE 3.50/58/13.00 2.50/58/12.00
3 Blomqvist Felix SWE 1.00/58/11.25 0.50/58/13.00
4 Forsaeus Axel SWE 2.00/58/13.00 2.50/58/14.25
5 Grekula Oskar SWE 5.00/58/16.00 5.00/58/16.00
6 Svensson Danny SWE 0.50/58/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gravander Daniel SWE 3060 3840
2 Bogne Jakob SWE 4480 3550
3 Blomqvist Felix SWE 4950 2530
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Blomqvist Felix SWE 52.90 53.60
2 Bogne Jakob SWE 47.20 49.80
3 Kjellander Oliver SWE 40.40 39.70
4 Gravander Daniel SWE 32.40 30.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Stenberg Viktor SWE 5.00/58/18.25 3.00/58/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ohman Patrik SWE 54.00 53.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Jönsson Krister SWE 2.50/55/12.00 2.00/55/11.25
2 Jonsson Magnus SWE 2.00/55/11.25 1.50/55/11.25
3 Bonte Gunnar SWE 1.50/55/13.00 1.50/55/12.00
4 Pettersson Björn SWE 3.50/22 5.00/55/16.00
5 Österberg Tommy SWE 3.00/55/18.25 4.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gunnarsson Bosse SWE 2.50/55/14.25 2.00/55/13.00
2 Brännström Mats SWE 3.00/55/13.00 2.50/55/14.25
3 Kästel Anders SWE 3.00/22 3.50/22