Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 1.50/55/14.25 4.50/55/14.25
2 Zakharkevich Katsiaryna BLR 0.50/55/16.00 5.00/55/16.00
3 Danisheuskaya Aliaksandra BLR 3.50/55/18.25 5.00/55/18.25
4 Rutkowska Malgorzata POL 1.00/34 1.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zakharkevich Katsiaryna BLR 3970 5390
2 Danisheuskaya Aliaksandra BLR 4530 4160
3 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 3490 4040
4 Rutkowska Malgorzata POL 740 900
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rutkowska Malgorzata POL 24.80 31.50
2 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 30.30 31.20
3 Danisheuskaya Aliaksandra BLR 24.60 24.80
4 Zakharkevich Katsiaryna BLR 18.20 17.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rabchun Aliaksandra BLR 1.00/55/12.00 5.00/55/12.00
2 Pavlova Olga BLR 2.00/55/12.00 4.00/55/12.00
3 Berdnikava Natallia BLR 0.50/55/12.00 3.50/55/12.00
4 Turets Iryna BLR 2.50/55/12.00 4.50/55/13.00
5 Beliakova Mariya BLR 5.00/55/13.00 1.50/55/13.00
6 Karabanava Maryia BLR 2.00/55/14.25 5.00/55/14.25
7 Herrmann Anna BLR 5.00/34 3.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Beliakova Mariya BLR 6600 7000
2 Berdnikava Natallia BLR 8260 6960
3 Turets Iryna BLR 6620 6540
4 Pavlova Olga BLR 5400 5980
5 Herrmann Anna BLR 5750 5880
6 Rabchun Aliaksandra BLR 2430
# Bib Name Country Category Round 1
1 Turets Iryna BLR 48.80
2 Berdnikava Natallia BLR 46.80
3 Pavlova Olga BLR 42.10
4 Beliakova Mariya BLR 41.80
5 Rabchun Aliaksandra BLR 35.70
6 Herrmann Anna BLR 34.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Isayeu Aliaksandr BLR 2.50/58/14.25 5.00/58/12.00
2 Borysewicz Kamil POL 1.50/58/13.00 2.00/58/12.00
3 Shpak Stepan BLR 0.50/58/16.00 0.50/58/14.25
4 Sushchyn Feliks BLR 4.00/58/18.25 5.50/58/16.00
5 Veveris Eduards LAT 1.50/37 0.50/58/16.00
6 Cinis Miks LAT 2.00/58/18.25 2.00/58/18.25
7 Vucans Toms LAT 5.00/37 2.00/58/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Isayeu Aliaksandr BLR 9290 9530
2 Shpak Stepan BLR 1080 5550
3 Purosau Mikhail BLR 4860 4880
4 Sushchyn Feliks BLR 1800 2520
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Shpak Stepan BLR 43.00 42.70
2 Isayeu Aliaksandr BLR 40.90 41.20
3 Borysewicz Kamil POL 36.90 41.20
4 Sushchyn Feliks BLR 37.70 36.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bushyn Siarhei BLR 1.50/58/13.00 3.50/58/12.00
2 Papakul Nikita BLR 2.50/58/12.00 3.00/58/12.00
3 Serzhanin Ivan BLR 3.00/58/12.00 5.00/58/13.00
4 Dovnar Alexei BLR 0.50/58/12.00 2.50/58/12.00
5 Buks Ingus LAT 1.00/58/12.00 2.00/58/13.00
6 Rungis Gundars LAT 3.50/58/13.00 4.00/58/13.00
7 BELIAKOU Herman BLR 3.00/37 3.50/58/13.00
8 Rubuls Aivars LAT 2.50/58/13.00 3.25/58/14.25
9 Lazinskas Ricardas LTU 5.00/58/14.25 5.50/34
10 Gusarovs Aleksandrs LAT 3.00/34 3.50/58/14.25
11 Remess Kristaps LAT 4.50/37 1.50/58/14.25
12 Rendenieks Maris LAT 0.50/37 2.00/58/16.00
13 Cinis Ugis LAT 2.00/34 4.00/34
14 Krivms Guntis LAT 1.50/34 0.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 BELIAKOU Herman BLR 8710 7680
2 Dovnar Alexei BLR 2510 6670
3 Bushyn Siarhei BLR 3260 6580
4 Papakul Nikita BLR 4960 6160
5 Serzhanin Ivan BLR 4740 5210
# Bib Name Country Category Round 1
1 Bushyn Siarhei BLR 54.50
2 Basinski Mikhail BLR 54.30
3 BELIAKOU Herman BLR 51.00
4 Lazinskas Ricardas LTU 48.80
5 Dovnar Alexei BLR 48.70
6 Papakul Nikita BLR 45.90
7 Serzhanin Ivan BLR 44.90