Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Gamski Stella GBR 4.00/52 4.50/49 3.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Lee Molly GBR 4.00/52/14.25 1.00/52/13.00
2 Whaling Amy GBR 2.00/52/14.25 0.50/52/13.00
3 Deste Lilli GBR 1.00/52/14.25 2.00/52/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Lee Molly GBR 2000
2 Whaling Amy GBR 1750 1390 1440
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Yorke-Davies Saba GBR 2.50/55/13.00 2.00/55/13.00 3.50/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Yorke-Davies Saba GBR 800 1450 1250
2 Scutt Emma GBR 1390 150 820
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Nutt Katie GBR 4.00/55/13.00 2.00/55/12.00 2.00/55/12.00
2 Carter Lucy GBR 4.50/55/14.25 3.00/55/14.25 4.00/55/14.25
3 BATES Sophie GBR 0.50/22 3.00/55/14.25 1.50/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Nutt Katie GBR 3920 4320 4230
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Benjamin Eleanor GBR 0.50/55/12.00 4.50/55/13.00 1.50/55/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Benjamin Eleanor GBR 3780 3900
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Stephenson Beverley GBR 2.00/55/16.00 0.50/55/18.25 3.00/55/16.00
2 Ghalebeigi Phedra GBR 3.50/22 3.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Winter Hilary GBR 1.00/52/12.00 2.50/52/14.25 1.00/52/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Thompson Juliet GBR 1.00/40 1.00/40 3.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Thompson Juliet GBR 380 380 400
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Crossland Harrison GBR 1.50/55/18.25 2.00/55/16.00 0.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Crossland Harrison GBR 1860 1150 1870
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Bates Jonah GBR 1.50/55/18.25 3.00/58/18.25 5.00/58/18.25
2 Smyth Nick GBR 3.50/52 2.50/55/18.25 5.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Dyson Harvey GBR 2.50/58/13.00 4.50/58/13.00 4.00/58/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Poole Thomas GBR 2.50/58/10.75 2.50/58/10.75
2 Earl James GBR 4.00/58/11.25 3.00/58/11.25
3 Heath Calum GBR 2.50/58/11.25 3.50/58/11.25 0.50/58/11.25
4 Schweigert Jurgen GER 3.50/58/13.00 2.00/58/12.00 3.00/58/13.00
5 Bowden Peter GBR 2.50/58/18.25 1.50/58/18.25 1.50/58/16.00
6 Jenkins David GBR 6.00/52 0.50/55/18.25
7 Harrison Gavin GBR 5.00/22 2.00/49 4.00/46
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Earl James GBR 8860 9890 9340
2 Poole Thomas GBR 3100 1390
3 Bowden Peter GBR 1020 1170 1270
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 James Peter GBR 1.00/55/18.25 3.00/55/18.25 4.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Scott-Ely Stuart GBR 2.50/55/12.00 2.00/55/12.00 5.00/55/12.00
2 Stephenson Jeremy GBR 3.00/22 2.00/55/13.00 4.00/55/13.00
3 Colverd Peter GBR 1.50/55/13.00 3.00/55/13.00 3.00/55/13.00
4 Cox Russell GBR 0.50/55/14.25 5.00/55/16.00 3.00/55/16.00
5 Larkin Matthew GBR 5.00/52 4.00/55/18.25 2.00/55/16.00
6 Geneste Xavier GBR 4.00/22 1.25/22 1.50/22
7 Bradley Anthony GBR 2.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Geneste Xavier GBR 210 210 120
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Zehetmayr Simon GBR 2.50/55/13.00 4.50/55/13.00
2 Winter Martin GBR 2.50/22 2.50/55/16.00 5.00/55/18.25
3 Lukic Dusko GBR 4.00/22 5.00/22 2.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Metcalf Jim GBR 4.50/52/14.25 2.00/52/13.00 2.00/52/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Metcalf Jim GBR 500 540 490