Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Straltsova Hanna BLR 4.00/55/16.00 4.00/55/14.25
2 Rabchun Aliaksandra BLR 5.00/55/13.00 4.00/55/14.25
3 Piotrowska Malgorzata POL 2.00/55/16.00 2.50/55/16.00
4 Kisialiova Katsiaryna BLR 3.00/43 2.50/43
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wroblewska Justyna POL 4160 4760
2 Rabchun Aliaksandra BLR 3440 4180
3 Straltsova Hanna BLR 2900 4130
4 Kisialiova Katsiaryna BLR 2690 3510
5 Henova Hanna BLR 1540 2210
6 Gogola Aleksandra POL 580
# Bib Name Country Category Round 1
1 Straltsova Hanna BLR 34.20
2 Rabchun Aliaksandra BLR 27.90
3 Kisialiova Katsiaryna BLR 11.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pavlova Olga BLR 1.00/55/12.00 2.00/55/12.00
2 Kurczynska Olga POL 5.00/55/13.00 2.00/55/13.00
3 Karabanava Maryia BLR 2.50/55/18.25 5.00/55/18.25
4 Marcinkowska Katarzyna POL 3.50/52 3.50/34
5 Gogola Anna POL 2.50/55/18.25 2.00/34
6 Dymant Iryna BLR 3.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pavlova Olga BLR 6930 7060
2 Kazek Anna POL 4720 4770
3 Dymant Iryna BLR 4530 3580
4 Karabanava Maryia BLR 3310 3220
5 Gogola Anna POL 2300 530
6 Marcinkowska Katarzyna POL 1890
# Bib Name Country Category Round 1
1 Pavlova Olga BLR 30.80
2 Dymant Iryna BLR 29.50
3 Karabanava Maryia BLR 22.00
4 Gogola Anna POL 21.40
5 Marcinkowska Katarzyna POL 19.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Basinski Mikhail BLR 3.00/58/14.25 1.50/58/16.00
2 Labkovich Ilya BLR 4.50/55/18.25 4.50/58/18.25
3 Szumski Seweryn POL 4.00/58/18.25 3.00/58/18.25
4 Lange Sebastian GER 3.50/58/14.25 2.50/58/18.25
5 Paszkowski Kamil POL 5.00/55/18.25 1.00/58/18.25
6 Brockmann Simon GER 1.00/58/18.25 0.50/58/18.25
7 Grutza Martin GER 4.00/58/18.25 5.50/55/18.25
8 Galinowski Jan POL 5.50/55/18.25 3.00/55/18.25
9 Borysewicz Kamil POL 3.50/55/18.25
10 Kuprewicz Gabriel POL 3.50/52
11 Isachenka Mikita BLR 3.00/52
11 Marozau Artsiom BLR 3.00/52
13 Serzhanin Ivan BLR 0.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Serzhanin Ivan BLR 5260 4210
2 Labkovich Ilya BLR 1800 3910
3 Basinski Mikhail BLR 4130 3850
4 Kuprewicz Gabriel POL 2440 2640
5 Marozau Artsiom BLR 1950 1850
6 Galinowski Jan POL 1540 1490
7 Isachenka Mikita BLR 2670 1240
8 Grutza Martin GER 1350 940
9 Brockmann Simon GER 1010
10 Lange Sebastian GER 990
11 Borysewicz Kamil POL 960
12 Swietek Pawel POL 680
13 Sushchyn Feliks BLR 580
# Bib Name Country Category Round 1
1 Galinowski Jan POL 37.90
2 Szumski Seweryn POL 34.60
3 Basinski Mikhail BLR 31.80
3 Lange Sebastian GER 31.80
5 Labkovich Ilya BLR 29.60
6 Borysewicz Kamil POL 25.90
7 Marozau Artsiom BLR 22.90
8 Grutza Martin GER 20.60
9 Isachenka Mikita BLR 16.30
10 Brockmann Simon GER 15.00
11 Sushchyn Feliks BLR 11.00
12 Kuprewicz Gabriel POL 0.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 BELIAKOU Herman BLR 0.50/58/12.00 3.50/58/12.00
2 Bernatowicz Tomasz POL 4.00/58/13.00 2.50/58/12.00
3 Bernatowicz Krzysztof POL 5.25/58/14.25 3.50/58/13.00
4 Aksinevich Dzmitry BLR 4.25/58/13.00 2.00/58/13.00
5 Smolen Jacek POL 5.00/58/18.25 2.00/58/18.25
6 Pieczonka Bartosz POL 4.00/58/18.25 1.50/58/18.25
7 Kuhnt Günter GER 1.50/58/18.25 4.00/34
8 Dovnar Alexei BLR 4.00/58/16.00 3.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 BELIAKOU Herman BLR 7230 10210
2 Bernatowicz Krzysztof POL 4980 4560
3 Dovnar Alexei BLR 5020 4360
4 Aksinevich Dzmitry BLR 7230 2920
5 Bernatowicz Tomasz POL 3170 2910
6 Pieczonka Bartosz POL 2130
7 Smolen Jacek POL 860
# Bib Name Country Category Round 1
1 Aksinevich Dzmitry BLR 45.20
2 Rutkowski Jakub POL 42.90
3 Bernatowicz Krzysztof POL 41.40
4 Krzywinski Mateusz POL 40.10
5 BELIAKOU Herman BLR 40.00
6 Dovnar Alexei BLR 35.80
7 Toczylowski Maciej POL 31.00
8 Bernatowicz Tomasz POL 27.50
9 Pieczonka Bartosz POL 27.30
10 Smolen Jacek POL 0.00