Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Moore Charlotte GBR 0.50/55/18.25 2.00/55/18.25
2 Outram Sanchia GBR 1.50/43 3.50/46
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Moore Charlotte GBR 890 1950
2 Outram Sanchia GBR 1330 1510
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wharton Charlotte GBR 1.00/55/12.00 1.00/55/12.00
2 Allman Jemma GBR 3.50/55/16.00 2.00/55/14.25
3 Williams Lauren GBR 4.00/55/16.00 1.50/55/14.25
4 Jones Julia GBR 2.00/55/16.00 1.50/55/18.25
5 Fox Pamela GBR 1.00/55/16.00 0.00/55/18.25
6 Jones Sophie GBR 3.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wharton Charlotte GBR 4220 4700
2 Williams Lauren GBR 3790 3930
3 Allman Jemma GBR 3020 2770
4 Jones Sophie GBR 2420 2510
5 Jones Julia GBR 1500 1540
6 Fox Pamela GBR 1020
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wharton Charlotte GBR 28.10 29.60
2 Jones Julia GBR 22.80 21.30
3 Williams Lauren GBR 15.70 16.50
4 Jones Sophie GBR 15.40 16.00
5 Allman Jemma GBR 12.70 0.00
6 Fox Pamela GBR 0.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Winter Amelia GBR 2.00/55/12.00 1.50/55/12.00
2 Mayling Annie GBR 2.50/55/14.25 2.00/55/13.00
3 Forrest Georgina GBR 1.50/55/14.25 1.00/55/13.00
4 JONES Sarah GBR 3.00/55/16.00 6.00/55/16.00
5 JONES Natalie GBR 2.50/52 4.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mayling Annie GBR 3830 3520
2 Forrest Georgina GBR 2580 3230
3 JONES Sarah GBR 1620 1850
4 JONES Natalie GBR 1520 1490
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mayling Annie GBR 28.50 29.60
2 Forrest Georgina GBR 24.70 25.40
3 JONES Natalie GBR 19.00 19.60
4 JONES Sarah GBR 0.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Shorten Danielle GBR 2.00/55/13.00 3.00/55/13.00
2 Benjamin Eleanor GBR 2.00/55/13.00 2.00/55/13.00
3 Benjamin Jennifer GBR 3.50/55/14.25 1.50/55/13.00
4 Anderson Caitlin GBR 0.50/55/13.00 0.50/55/13.00
5 Shorten Kelly GBR 1.00/55/13.00 2.50/55/14.25
6 Law Kirsty GBR 5.50/55/18.25
7 Oliver Belinda GBR 2.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Benjamin Eleanor GBR 3500 3500
2 Shorten Danielle GBR 3450 3080
3 Shorten Kelly GBR 3010 2680
4 Benjamin Jennifer GBR 2260 2240
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Shorten Danielle GBR 36.30 40.30
2 Benjamin Jennifer GBR 31.10 32.00
3 Shorten Kelly GBR 28.40 29.70
4 Benjamin Eleanor GBR 26.70 29.20
5 Oliver Belinda GBR 23.30 26.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turp Benjamin GBR 4.00/52 2.00/49
2 Kinnane Sam GBR 2.50/52 4.00/46
3 Court Freddie GBR 6.00/31 6.00/31
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Court Freddie GBR 1020 1020
2 Turp Benjamin GBR 410 500
3 Kinnane Sam GBR 340 260
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Shedd Nicholas GBR 1.00/55/14.25 2.00/55/16.00
2 Burke Thomas GBR 2.00/52 3.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Shedd Nicholas GBR 660 810
2 Burke Thomas GBR 760 660
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Heath Calum GBR 3.50/55/13.00 1.50/55/13.00
2 Hazelwood Benjamin GBR 1.50/55/14.25 0.00/55/13.00
3 Poole Thomas GBR 1.00/55/13.00 1.50/55/16.00
4 Hazelwood Robert GBR 1.00/55/14.25 0.50/55/16.00
5 Kinnane David GBR 1.50/55/13.00
6 Tubby Bradley GBR 3.50/55/18.25
7 Outram Luke GBR 0.50/55/18.25
8 Foley-Brickley David GBR 2.00/34
9 West Julian GBR 0.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Poole Thomas GBR 3410 3890
2 Heath Calum GBR 3300 3600
3 Hazelwood Benjamin GBR 2480 2770
4 Hazelwood Robert GBR 2370 2680
5 West Julian GBR 2740 2350
6 Kinnane David GBR 2050
7 Outram Luke GBR 1930
8 Foley-Brickley David GBR 320
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Critchley Jack GBR 34.20 35.10
2 Hazelwood Benjamin GBR 21.90 24.90
3 Hazelwood Robert GBR 24.00 23.70
4 Outram Luke GBR 17.60 17.70
5 Poole Thomas GBR 17.30 17.50
6 Heath Calum GBR 17.30 17.00
7 Kinnane David GBR 15.60
8 Fardon Thomas GBR 0.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 WHARTON Christopher GBR 1.50/58/12.00 5.00/58/13.00
2 Turp William GBR 1.00/58/12.00 4.50/58/13.00
3 Woodgate Michael GBR 3.50/58/12.00 1.50/58/13.00
4 Murphy Darren GBR 5.50/58/14.25 3.50/58/14.25
5 Shirley Owen GBR 4.00/58/14.25 2.00/58/14.25
6 Burns David GBR 2.50/58/14.25
7 Davies Bernard GBR 2.00/58/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Woodgate Michael GBR 2690 3660
2 Turp William GBR 3640 3120
3 WHARTON Christopher GBR 4070 2870
4 Davies Bernard GBR 1210 1580
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 WHARTON Christopher GBR 41.30 45.00
2 Woodgate Michael GBR 37.70 39.00
3 Turp William GBR 33.30 35.30
4 Burns David GBR 29.00 29.70
5 Davies Bernard GBR 12.80 13.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Winter Frederick GBR 3.00/58/10.75 2.00/58/11.25
2 Mayling George GBR 5.00/58/12.00 0.00/58/11.25
3 Bowler Joshua GBR 2.00/58/12.00 2.00/58/12.00
4 OLIVER Daniel GBR 2.25/58/12.00 1.50/58/12.00
5 Hebdon Harry GBR 1.50/58/12.00 1.50/37
6 Burns Matthew GBR 1.00/58/12.00
6 Oliver William GBR 1.00/58/12.00
8 Forrest Richard GBR 2.00/58/13.00
9 Lux Jordan GBR 0.50/58/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Forrest Richard GBR 7340 8180
2 Mayling George GBR 5250 6170
3 Oliver William GBR 3780 3470
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 OLIVER Daniel GBR 47.90 50.90
2 Oliver William GBR 45.80 48.80
3 Mayling George GBR 43.00 47.70
4 Bowler Joshua GBR 41.10 45.30
5 Forrest Richard GBR 42.80 43.50
6 Critchley Andrew GBR 39.40
7 Burns Matthew GBR 32.50
8 Lux Jordan GBR 27.20