Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Grochowska Kinga POL 4.25/55/18.25 2.50/55/18.25
2 Polkowska Zuzanna POL 3.50/52 2.50/46
3 Konarska Patrycja POL 5.50/43 2.25/46
4 Haraburda Martyna POL 1.00/22 1.00/22
5 Wozniak Idalia POL 3.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wozniak Idalia POL 1850 2740
2 Konarska Patrycja POL 1220 900
3 Grochowska Kinga POL 680 800
4 Polkowska Zuzanna POL 920 680
5 Hirchy-Zak Kamila POL 80 80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wozniak Idalia POL 22.90 22.80
2 Grochowska Kinga POL 20.20 22.70
3 Polkowska Zuzanna POL 19.60 21.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Splichalova Andrea CZE 4.00/55/16.00 3.00/55/18.25
2 Kuzbiel Aleksandra POL 5.50/49 2.00/49
3 Molenda Magdalena POL 2.25/49 4.50/46
4 Jaroszewska Izabela POL 1.00/49 1.00/46
5 Cyl Ewelina POL 1.50/46 3.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Splichalova Andrea CZE 3660 3560
2 Molenda Magdalena POL 680 1020
3 Jaroszewska Izabela POL 470 500
4 Kuzbiel Aleksandra POL 640 470
5 Cyl Ewelina POL 650 400
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Splichalova Andrea CZE 25.90 25.70
2 Cyl Ewelina POL 21.40 24.00
3 Molenda Magdalena POL 23.60 23.50
4 Kuzbiel Aleksandra POL 13.80 15.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wroblewska Justyna POL 4.25/55/14.25 1.50/55/14.25
2 Kazek Anna POL 0.50/55/14.25 4.00/55/16.00
3 Gogola Anna POL 5.00/22 0.50/55/16.00
4 Rutkowska Malgorzata POL 5.50/55/14.25
5 Gogola Aleksandra POL 0.50/22
# Bib Name Country Category Round 1
1 Wroblewska Justyna POL 6050
2 Kazek Anna POL 5350
3 Gogola Anna POL 2520
4 Rutkowska Malgorzata POL 1870
5 Gogola Aleksandra POL 680
# Bib Name Country Category Round 1
1 Rutkowska Malgorzata POL 32.60
2 Gogola Anna POL 24.80
3 Kazek Anna POL 18.90
4 Wroblewska Justyna POL 16.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zawadzki Konrad POL 2.00/58/16.00 3.00/58/14.25
2 Grzesiak Mateusz POL 2.50/52 5.25/52
3 Oborski Konrad POL 3.00/43 3.50/22
4 Kochanowski Patryk POL 2.00/22 1.50/22
5 Sibicki Jakub POL 1.00/55/18.25 1.00/22
6 Nowakowski Jakub POL 2.00/22
7 Sawicki Mikolaj POL 2.00/22
8 Mieloch Bartosz POL 1.00/22
9 Kalisz Dawid POL 0.00/22
9 Stepien Daniel POL 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Grzesiak Mateusz POL 2490 1840
2 Zawadzki Konrad POL 1410 1400
3 Sibicki Jakub POL 500 620
4 Nowakowski Jakub POL 290 290
5 Oborski Konrad POL 240 240
6 Kochanowski Patryk POL 200
7 Sawicki Mikolaj POL 80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zawadzki Konrad POL 30.40 32.20
2 Sibicki Jakub POL 21.50 21.20
3 Oborski Konrad POL 11.40 12.10
4 Mieloch Bartosz POL 11.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gogola Wojciech POL 4.25/58/16.00 4.50/58/14.25
2 Swietek Pawel POL 0.50/58/18.25 3.50/58/16.00
3 Zawadzki Erwin POL 4.00/58/18.25 4.00/58/18.25
4 Kaczmarek Slawomir POL 3.00/22 1.50/40
5 Jaglewicz Krzysztof POL 3.00/52 5.25/22
6 Leszczynski Artur POL 1.25/22
7 Karwaj Maciej POL 0.00/22
7 Wolbach Kamil POL 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1
1 Swietek Pawel POL 5770
2 Gogola Wojciech POL 3930
3 Zawadzki Erwin POL 1980
4 Jaglewicz Krzysztof POL 620
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zawadzki Erwin POL 43.60 46.70
2 Swietek Pawel POL 29.90 32.80
3 Gogola Wojciech POL 25.50 27.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bernatowicz Krzysztof POL 5.00/58/14.25 5.00/58/13.00
2 Gruca Martin POL 3.50/58/14.25 3.00/58/14.25
3 Rutkowski Jakub POL 5.00/58/16.00 3.00/58/14.25
4 Kwapien Mariusz POL 4.00/58/18.25 1.25/58/16.00
5 Andracki Dawid POL 4.50/55/18.25 2.00/58/18.25
6 Szumski Seweryn POL 2.00/58/18.25 2.50/55/18.25
7 Kowalski Pawel POL 0.00/49
8 Kazek Dawid POL 2.50/22
9 Dyjas Mateusz POL 2.00/22
10 Kubiak Mateusz POL 1.50/22
11 Benicewicz Piotr POL 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bernatowicz Krzysztof POL 6600 6870
2 Kazek Dawid POL 8730 5590
3 Gruca Martin POL 5220 4140
4 Kwapien Mariusz POL 1270 2700
5 Rutkowski Jakub POL 1250
6 Szumski Seweryn POL 940
7 Andracki Dawid POL 620
8 Kubiak Mateusz POL 80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bernatowicz Krzysztof POL 44.50 53.80
2 Rutkowski Jakub POL 39.70 48.40
3 Andracki Dawid POL 35.90 43.30
4 Gruca Martin POL 35.80 40.10
5 Kazek Dawid POL 41.90