Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gardella Gomez Mar ESP 4.50/31 2.00/34
# Bib Name Country Category Round 2
1 Gardella Gomez Mar ESP 80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Sonier Perrine FRA 3.00/55/14.25 5.00/55/14.25
2 Noguera Vergés Laura ESP 4.00/52 5.00/52
3 Espino Botella Esther ESP 4.25/49 3.00/52
4 Barjau Boada Sandra ESP 2.50/34 0.00/49
5 Escolar Noriega Frades Patricia ESP 1.00/55/16.00 3.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Sonier Perrine FRA 3080 3290
2 Escolar Noriega Frades Patricia ESP 860 1200
3 Barjau Boada Sandra ESP 700 780
4 Espino Botella Esther ESP 660 680
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Sonier Perrine FRA 26.80 28.90
2 Espino Botella Esther ESP 13.10 14.60
3 Escolar Noriega Frades Patricia ESP 14.10 14.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Subirana Navarro Jana ESP 3.25/55/18.25 4.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pequeno Perez Silvia ESP 2.00/55/14.25 3.00/55/18.25
2 Subirana Navarro Sílvia ESP 5.50/52 2.50/52
3 Ramon Cortes Sonia ESP 4.25/52 5.50/34
4 Mill Botella Pia ESP 4.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mill Botella Pia ESP 3330 3310
2 Ramon Cortes Sonia ESP 730 760
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mill Botella Pia ESP 26.00 25.00
2 Ramon Cortes Sonia ESP 13.60 15.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Oliva Gorria Sofia ESP 4.00/52 3.00/52
2 Mill Botella Mariona ESP 0.50/55/18.25 2.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mill Botella Mariona ESP 1340 1570
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Tapiero Marie Blanche ESP 3.00/55/14.25 3.50/55/14.25
2 Gomez Augestad Kari ESP 2.00/52 5.50/49
3 Regany Terradellas Mercedes ESP 2.00/55/18.25 2.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Tapiero Marie Blanche ESP 1310 1950
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Planas Palahi Isaac ESP 2.00/34 1.00/31
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Planas Palahi Isaac ESP 80 200
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Espino Botella Bruno ESP 3.50/40 4.25/43
2 Teixidor Junior Dani ESP 2.00/55/14.25 4.00/37
3 Coscollola Domingo Axel ESP 3.50/34 4.00/37
4 Brabant Hippolyte ESP 2.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Teixidor Junior Dani ESP 2880 3870
2 Espino Botella Bruno ESP 290 290
3 Coscollola Domingo Axel ESP 290
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Teixidor Junior Dani ESP 12.90 14.90
2 Espino Botella Bruno ESP 12.60 12.60
3 Brabant Hippolyte ESP 11.50 11.40
4 Coscollola Domingo Axel ESP 11.40 10.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Teixidor Tono ESP 3.50/55/16.00 3.50/55/16.00
2 Constans Bastien FRA 2.00/55/16.00 2.50/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Teixidor Tono ESP 2080 3240
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
0 Constans Bastien FRA 19.10 20.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Sauvat Theodore ESP 0.50/58/11.25 4.50/58/12.00
2 Arbaizar Alvaro ESP 1.00/58/13.00 4.00/58/14.25
3 Sainz Rauntemberg Eric ESP 1.00/58/16.00 1.50/58/16.00
4 Donatiu Viñas Pablo ESP 3.50/58/16.00 5.00/58/18.25
5 Vilarasau Serra Max ESP 3.00/58/18.25 4.50/58/18.25
6 Pregel Bollman Alex ESP 4.00/37 4.00/58/18.25
7 Pregel Bollman Eric ESP 3.00/37 4.00/58/18.25
8 Saurina Casanovas Gerard ESP 2.50/58/18.25 3.00/58/18.25
9 Rico Medem Cesar ESP 3.50/58/13.00 1.50/58/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rico Medem Cesar ESP 1230 1630
2 Sainz Rauntemberg Eric ESP 1960 1410
3 Saurina Casanovas Gerard ESP 1890 1340
4 Vilarasau Serra Max ESP 930 1300
5 Pregel Bollman Eric ESP 1220 1160
6 Donatiu Viñas Pablo ESP 1380 1120
7 Pregel Bollman Alex ESP 1140 750
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Donatiu Viñas Pablo ESP 21.90 24.80
2 Rico Medem Cesar ESP 19.10 21.60
3 Sainz Rauntemberg Eric ESP 18.30 21.30
4 Pregel Bollman Alex ESP 16.10 17.40
5 Vilarasau Serra Max ESP 17.30 16.40
6 Pregel Bollman Eric ESP 14.50 14.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Reguera Ferreira Nicolas ESP 2.50/37 1.50/52
2 Torras Luna Marc ESP 3.50/58/18.25 4.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Noguera Verges Alvaro ESP 2870 6700
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bischofberger Oscar FRA 4.50/58/13.00 2.00/58/11.25
2 Ballus Roca Roger ESP 3.00/58/11.25 1.00/58/11.25
3 Mill Botella Pau ESP 0.50/58/12.00 3.50/58/12.00
4 Quera Costa Claudi ESP 4.00/58/12.00 4.50/58/13.00
5 Tarradas Juan Josep ESP 2.25/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mill Botella Pau ESP 1820 3030
2 Bischofberger Oscar FRA 3150
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bischofberger Oscar FRA 47.10 45.40
2 Mill Botella Pau ESP 38.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Vázquez Valls Sergio Killian ESP 1.00/55/11.25 1.00/55/11.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Teixidor Dani ESP 1.50/55/11.25 2.50/55/11.25
2 Sirera Pérez Alex ESP 2.00/55/11.25 3.50/55/12.00
3 Nomen Torres Claudio ESP 1.50/55/12.00 1.00/55/12.00
4 Torras Altisent Josep ESP 2.50/37 2.50/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1
1 Teixidor Dani ESP 2000
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Vizcaino Vallbona Gregori ESP 42.20 41.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Moreno De Carlos T. Guillermo ESP 5.00/55/13.00 2.50/55/13.00
2 Tarradas Faja Josep ESP 3.50/55/18.25 5.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Vos Gerrit NED 0.50/52/13.00 2.00/52/14.25