Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Danisheuskaya Aliaksandra BLR 1.00/55/12.00 2.50/55/12.00
2 Charnyshova Luiza BLR 2.00/55/14.25 4.00/55/14.25
3 Khatkouskaya Alena BLR 0.00/55/18.25 2.00/55/14.25
4 Trubskaya Valeryia BLR 4.00/55/16.00 1.00/55/14.25
5 Valuiskaya Lizaveta BLR 4.50/55/18.25 1.50/55/16.00
6 Khukhrakova Iryna BLR 4.00/55/18.25 3.50/55/18.25
7 Parkhomenka Alena BLR 3.00/49 3.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Danisheuskaya Aliaksandra BLR 4390 5550
2 Parkhomenka Alena BLR 4550 4120
3 Charnyshova Luiza BLR 3340 4470
4 Khatkouskaya Alena BLR 3860 3980
5 Valuiskaya Lizaveta BLR 1710 3400
6 Trubskaya Valeryia BLR 3170 2660
7 Khukhrakova Iryna BLR 2110 980
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Danisheuskaya Aliaksandra BLR 37.90 41.30
2 Charnyshova Luiza BLR 28.10 30.40
3 Khukhrakova Iryna BLR 20.30 21.80
4 Khatkouskaya Alena BLR 18.20 20.40
5 Valuiskaya Lizaveta BLR 18.00 15.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Dymant Iryna BLR 3.00/55/12.00 5.00/55/12.00
2 Rabchun Aliaksandra BLR 4.50/55/13.00 1.00/55/12.00
3 Turets Iryna BLR 5.50/55/13.00
4 Kisialiova Katsiaryna BLR 1.50/55/13.00 3.00/55/13.00
5 Straltsova Hanna BLR 2.50/55/13.00 2.00/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kisialiova Katsiaryna BLR 6710 6430
2 Dymant Iryna BLR 6050 6380
3 Straltsova Hanna BLR 5000 6250
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turets Iryna BLR 45.20
2 Straltsova Hanna BLR 41.10 42.50
3 Kisialiova Katsiaryna BLR 34.80 37.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Antonau Anton BLR 3.50/58/14.25 1.00/58/12.00
2 Rutkovski Artur BLR 0.00/22 3.00/58/13.00
3 Mikhailau Aliaksandr BLR 2.00/58/13.00 1.50/58/14.25
4 Artsiomau Yahor BLR 3.00/58/18.25 1.50/58/16.00
5 Lapkouski Kiryl BLR 2.00/58/18.25 3.00/58/18.25
6 Piatrenka Stefan BLR 5.50/55/18.25 1.50/58/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mikhailau Aliaksandr BLR 7220 7270
2 Antonau Anton BLR 5360 4010
3 Lapkouski Kiryl BLR 3870 5300
4 Artsiomau Yahor BLR 5270 4570
5 Rutkovski Artur BLR 4630 2940
6 Piatrenka Stefan BLR 4360 1470
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Antonau Anton BLR 40.70
2 Rutkovski Artur BLR 38.70 38.70
3 Artsiomau Yahor BLR 35.50 38.10
4 Mikhailau Aliaksandr BLR 36.40 37.30
5 Lapkouski Kiryl BLR 26.20 26.10
6 Piatrenka Stefan BLR 24.50 24.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kazlowski Alexander BLR 1.50/58/12.00 4.00/58/12.00
2 Isayeu Aliaksandr BLR 2.50/58/12.00 3.50/58/12.00
3 Labkovich Ilya BLR 2.00/58/12.00 3.00/58/12.00
4 Purosau Mikhail BLR 2.00/58/12.00 0.00/58/13.00
5 Shpak Stepan BLR 2.50/58/13.00 1.00/58/12.00
6 Marozau Artsiom BLR 5.50/58/13.00 4.00/58/13.00
7 Papkou Andrei BLR 5.50/58/13.00 2.50/58/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Labkovich Ilya BLR 10660 11220
2 BELIAKOU Herman BLR 11090
3 Isayeu Aliaksandr BLR 8860 11040
4 Deviatovski Oleg BLR 10010
5 Shpak Stepan BLR 6270 8250
6 Purosau Mikhail BLR 3230 6340
7 Marozau Artsiom BLR 3270 4840
8 Papkou Andrei BLR 1840 2780
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Isayeu Aliaksandr BLR 55.40 57.40
2 Labkovich Ilya BLR 51.10 53.20
3 Shpak Stepan BLR 50.60 53.00
4 Marozau Artsiom BLR 49.70 48.20
5 Papkou Andrei BLR 42.40 44.90
6 Purosau Mikhail BLR 32.20 38.20