Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zhirkova Polina RUS 5.00/52 3.00/52
2 Tepliashina Elena RUS 0.00/49 5.00/46
3 Palchits Tatiana RUS 3.00/34 4.00/43
4 Kolondaeva Evgenia RUS 2.25/43 2.00/40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zhirkova Polina RUS 3500 3500
2 Politova Varvara RUS 1280 2360
3 Zimareva Alisa RUS 1500 1780
4 Ivashneva Victoria RUS 2360 1720
5 Presnova Ekaterina RUS 1590 1630
6 Palchits Tatiana RUS 770
7 Davidova Valeria RUS 660
8 Garaeva Diliara RUS 610
8 Timofeeva Julia RUS 610
10 Teplova Varvara RUS 540
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Tepliashina Elena RUS 18.80 18.00
2 Kokovina Margarita RUS 15.60 17.00
3 Zhirkova Polina RUS 14.20 14.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Savina Polina RUS 4.00/55/14.25 2.00/55/13.00
2 Perepelova Alena RUS 1.50/55/14.25 2.50/55/14.25
3 Pozdnyakova Daria RUS 5.00/55/18.25 0.50/55/18.25
4 Grevtseva Nastia RUS 4.00/52 1.50/52
5 Hvatova Tatiana RUS 3.00/49 3.00/49
6 Odintsova Anna RUS 4.00/34
7 Nazarko Ekaterina RUS 0.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Odintsova Anna RUS 4490 5330
2 Savina Polina RUS 4720 4140
3 Hvatova Tatiana RUS 3240 2900
4 Gerasikova Maria RUS 2580 2680
5 Pozdnyakova Daria RUS 2870 2610
6 Nazarko Ekaterina RUS 2080
7 Golubtsova Ksenia RUS 800
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pozdnyakova Daria RUS 25.50 27.80
2 Grevtseva Nastia RUS 25.20 26.80
3 Radionova Ekaterina RUS 25.30 25.40
4 Savina Polina RUS 23.80 24.70
5 Nazarko Ekaterina RUS 15.10 16.20
6 Hvatova Tatiana RUS 13.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Shevkunova Alisa RUS 5.00/55/12.00 3.00/55/12.00
2 Renard-Koktish Anna RUS 0.50/55/14.25 5.00/55/14.25
3 Kovalenko Anna RUS 2.00/55/14.25 2.00/55/14.25
4 Vorona Mariia RUS 5.00/34 1.50/55/14.25
5 Badalian Anna RUS 0.50/49 3.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Delina Veronika RUS 3700 3430
2 Badalian Anna RUS 2950 2910
3 Vorona Mariia RUS 2430 1530
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Menshikova Daria RUS 21.60 21.70
2 Vorona Mariia RUS 17.20 17.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Suslov Grigoriy RUS 5.00/55/14.25 5.00/55/14.25
2 Malinovskiy Evgeniy RUS 1.50/55/13.00 4.50/55/14.25
3 Lipatov Sergey RUS 2.50/52 4.50/55/18.25
4 Zhitlovskiy Daniil RUS 1.25/55/18.25 1.50/52
5 Rak Konstantin RUS 1.50/49 4.50/46
6 Kireev Pavel RUS 5.00/46
7 Motov Victor RUS 4.00/40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Suslov Grigoriy RUS 4850 4530
2 Lipatov Sergey RUS 3850 4000
3 Malinovskiy Evgeniy RUS 1730 1760
4 Churakov Danila RUS 1200 1230
5 Rak Konstantin RUS 1720 900
6 Holopov Valeriy RUS 1190
7 Titarenko Yaroslav RUS 1170
8 Kaiokin Sergey RUS 580
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Arefiev Egor RUS 32.50 35.50
2 Suslov Grigoriy RUS 27.70 29.80
3 Lipatov Sergey RUS 17.50 19.80
4 Rak Konstantin RUS 15.80 18.70
5 Malinovskiy Evgeniy RUS 28.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Elanskiy Maxim RUS 1.00/58/14.25 5.00/58/16.00
2 Trushechkin Andrey RUS 3.50/58/16.00 4.00/58/16.00
3 Nosachev Evgeny RUS 1.50/58/16.00 3.50/58/16.00
4 Elanskiy Pavel RUS 1.00/58/16.00 1.50/58/16.00
5 Vasilyev Vadim RUS 5.00/58/18.25 1.50/58/18.25
6 Boykov Nikita RUS 1.50/55/18.25
7 Nikolaenko Dmitriy RUS 2.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Trushechkin Andrey RUS 4240 4570
2 Nosachev Evgeny RUS 3960 4400
3 Vasilyev Vadim RUS 4900 4060
4 Boykov Nikita RUS 3990 2670
5 Elanskiy Pavel RUS 1570 1730
6 Elanskiy Maxim RUS 1270
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nosachev Evgeny RUS 37.10 41.90
2 Elanskiy Pavel RUS 37.80 39.00
3 Vasilyev Vadim RUS 35.50 35.60
4 Trushechkin Andrey RUS 33.30 33.40
5 Elanskiy Maxim RUS 33.00 33.10
6 Ovchinnikov Gleb RUS 29.30
7 Boykov Nikita RUS 16.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Sidorenko Alexander RUS 2.00/58/14.25 2.00/58/13.00
2 Suslov Denis RUS 1.50/37 5.00/58/16.00
3 Zhiganov Dmitriy RUS 2.00/58/18.25 1.00/58/16.00
4 Vasiuhin Daniil RUS 1.00/37 1.00/37
5 Mikriukov Mikhail RUS 1.00/55/18.25 0.50/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mikriukov Mikhail RUS 5800 5280
2 Zhiganov Dmitriy RUS 2340 3240
3 Vasiuhin Daniil RUS 3150 3030
4 Suslov Denis RUS 2100 1800
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kaiokin Kirill RUS 39.10 40.90
2 Vasiuhin Daniil RUS 35.10 36.10
3 Zhiganov Dmitriy RUS 26.50 28.40
4 Suslov Denis RUS 23.60 25.30
5 Mikriukov Mikhail RUS 22.10 23.60