Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Fox Pamela GBR 5.00/55/18.25 2.00/55/16.00
2 Jones Sophie GBR 1.00/55/18.25 2.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Winter Amelia GBR 1.00/55/12.00 3.00/55/12.00 2.00/55/12.00
2 JONES Natalie GBR 3.00/52 2.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Shorten Danielle GBR 4.00/55/13.00 3.50/55/13.00
2 Shorten Kelly GBR 3.00/55/14.25 0.50/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Sembos Anna GRE 2.00/55/13.00 0.50/55/13.00 2.00/55/13.00
2 Denton Sharon GBR 2.50/55/14.25 1.00/55/13.00 1.50/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Fox Sue GBR 4.00/52 0.50/55/18.25 2.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Shedd Philippa GBR 0.50/55/11.25 1.00/55/11.25
2 Moore Jo-Anne CAN 3.00/55/14.25 1.50/55/14.25 2.00/34
3 Hazelwood Kate GBR 2.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Slater Susan GBR 1.00/55/18.25 4.50/52 3.00/52
2 Worship Carol GBR 2.00/34 3.00/49 4.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Davies Arron GBR 3.00/52/16.00 0.00/22
2 Kinnane Sam GBR 4.00/49 2.50/49 4.00/52
3 Turp Benjamin GBR 5.00/49 5.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Shedd Nicholas GBR 2.50/55/16.00 1.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Kinnane David GBR 3.00/34 0.50/55/13.00 5.00/55/13.00
2 Heath Calum GBR 2.00/55/13.00 0.50/55/13.00 1.50/55/14.25
3 Tubby Bradley GBR 2.00/55/18.25 2.50/55/16.00 2.50/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Woodgate Michael GBR 0.50/58/12.00 1.00/58/11.25 0.50/58/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Winter Frederick GBR 0.50/58/10.75 5.00/58/11.25 2.00/58/10.75
2 Hebdon Harry GBR 1.50/58/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Campbell Glenn GBR 1.50/58/10.75 3.50/58/11.25 3.50/58/12.00
2 Godwin Steven GBR 4.00/58/11.25 2.00/58/11.25 3.50/58/12.00
3 FINLEY Andrew GBR 3.00/58/12.00 2.00/58/12.00 1.00/58/11.25
4 Turp Vincent GBR 5.50/58/12.00 2.50/58/12.00
5 Jones Keith GBR 0.50/58/13.00 4.00/58/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 DAVIES Peter GBR 1.50/55/13.00 4.50/55/14.25 2.00/55/12.00
2 Trevor Christopher GBR 0.00/55/14.25 1.00/55/13.00 2.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hazelwood Timothy GBR 3.00/55/12.00 2.00/55/12.00
2 Flucker Clive GBR 4.50/34 3.50/55/13.00 3.00/55/13.00
3 Shorten Steven GBR 3.50/55/13.00 5.00/55/14.25 0.50/55/13.00
4 Limbrick Alan GBR 3.00/55/13.00 0.00/55/14.25 3.00/55/13.00
5 Winter Martin GBR 2.00/55/14.25 1.00/55/14.25 1.00/55/13.00
6 Ratledge Craig GBR 4.00/55/14.25 4.00/34 2.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Cohen Jonathan GBR 2.00/55/11.25 2.00/55/14.25 2.00/55/11.25
2 Turp Carl GBR 5.50/55/16.00 2.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Slater Colin GBR 3.00/55/13.00 4.00/55/13.00 5.50/55/13.00
2 Newby-Ricci Anthony GBR 1.50/55/13.00 2.50/55/14.25 2.00/55/13.00