German National Team
WSC Hufeisensee Halle e.V., Halle-Kanena 23-25 Jul 2021
Waterski
National Championships
Code: 21GER007


Event Details
Slalom L 2 Rounds
Tricks L 2 Rounds
Jump L 2 Rounds
Age group Europe & Africa
-10 -12 -14 -17 -21 35+ 45+ 55+ 65+ 70+ 75+ Open

Entries
Type Open
Status Registration Open
Limit Unlimited
Deadline 15/07/2021
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
Homologator KUHNT Guenter GER
Scorer LANGROCK Ulf GER
Assistant Scorer RUNGE Angelika GER
Judge HILLENBRAND Nicole GER
Judge LANGROCK Ulf GER
Judge PATSCHKE-LEONHARDT Nicole GER
Judge RUNGE Angelika GER
Driver HILLENBRAND Andreas GER
Driver LANGROCK Eric GER
TechOff KUHNT Guenter GER

WSC Hufeisensee Halle e.V.
Country Germany
Code GERHALLE
Area Halle-Kanena
Organizer
Name Ulf Langrock
Phone +49 160 96505900
Email info@wsc-hufeisensee-halle.de
Federation
Name Dr. Günter Kuhnt
Phone +49 152 54782296
Email kuhnt@ewe.net
Other
Towboat BOESCH 625 Competition 6.0 Ilmor Zero Off


Competition Documents & Bulletins
Name Uploaded Type
  Result 13/08/2021 08:51:08 Scores
  Additional information rev2 16/07/2021 19:12:53 Other
  Additional information rev1 22/06/2021 05:21:34 Other
  Bulletin #1 21/06/2021 18:04:18 Bulletins


Results Individual Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 LEONHARDT, Maja GER -10 11,9m 11,1m 1023,36 1023,36 11.10
2 HUELLER, Heiko GER 75+ 24,3m 27,3m 827,27 827,27 827.27
3 BOTHE, Andreas GER 55+ 32,6m 30,9m 656,41 656,41 30.90
4 SATTLER, Ferdinand GER -12 11,6m 14,4m 576,00 576,00 14.40
5 DOSS, Ella GER -12 13,3m 14,0m 560,00 560,00 14.00
6 ALBRECHT, Magnus GER Open 42,6m 40,6m 505,68 505,68 40.60
7 DOSS, Irma GER -12 0,00m 12,5m 500,00 500,00 500.00
8 SCHOLZ, Nele GER -17 21,5m 22,7m 402,56 402,56 22.70
9 PARUSSEL, Luca GER -21 25,6m 27,2m 378,99 378,99 378.99
10 WODSEDALEK, Rico GER 35+ 23,9m 26,7m 366,85 366,85 26.70
11 GROß, Albert GER -17 23,0m 23,6m 318,62 318,62 23.60
12 BEIER, Tim GER -21 26,8m 26,3m 281,25 281,25 281.25
13 BUCKSCH, Jan GER 45+ 16,7m 18,6m 252,17 252,17 18.60
14 WODSEDALEK, Gina-Marie GER -21 18,9m 19,9m 242,03 242,03 19.90
15 KRAHE, Dieter GER 45+ 16,8m 17,6m 230,43 230,43 17.60
16 SÖCKNIK, Theo GER -17 17,2m 18,5m 220,73 220,73 18.50
17 ULRICH, Leonie GER -21 15,2m 16,8m 183,86 183,86 16.80
18 SÖCKNIK, Lillie GER -14 8,7m 10,6m 180,00 180,00 10.60
19 VITENSE, Josefine GER -21 13,1m 14,8m 146,34 146,34 14.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 HUELLER, Gabriele GER 65+ 3,00/49/14.25 1,00/49/14.25 978,26 978,26 978.26
2 LEONHARDT, Maja GER -10 2,50/49/16.00 1,50/49/16.00 926,23 926,23 61.50
3 SATTLER, Ferdinand GER -12 4,00/52/14.25 3,50/49/14.25 869,57 869,57 869.57
4 BEIER, Tim GER -21 2,00/58/11.25 4,00/58/12.00 800,00 800,00 800.00
5 BOTHE, Andreas GER 55+ 4,50/55/14.25 5,50/55/14.25 772,73 772,73 83.50
6 BAUMEIER, Gitte GER 45+ 3,50/52/14.25 4,50/52/14.25 772,06 772,06 772.06
7 HUELLER, Heiko GER 75+ 3,50/49/14.25 5,50/49/14.25 766,13 766,13 71.50
8 GROß, Albert GER -17 3,00/58/13.00 1,50/58/18.25 759,04 759,04 73.50
9 HUELLER, Julia GER 35+ 1,00/55/14.25 2,00/55/14.25 756,76 756,76 756.76
10 ALBRECHT, Magnus GER Open 1,50/58/12.00 5,25/58/13.00 729,73 729,73 95.25
11 PARUSSEL, Ronja GER -21 3,50/55/13.00 1,50/55/13.00 717,51 717,51 717.51
12 PARUSSEL, Luca GER -21 3,00/55/14.25 2,00/55/14.25 644,07 644,07 644.07
13 SCHWARZKOPF, Sarah GER -17 4,25/55/18.25 3,00/55/16.00 637,50 637,50 75.00
14 DOSS, Ella GER -12 3,50/46 4,50/40 634,15 634,15 634.15
15 DOSS, Irma GER -12 4,00/43 3,00/46 627,18 627,18 627.18
16 SCHOLZ, Nele GER -17 1,00/55/16.00 3,50/49 612,50 612,50 612.50
17 KUHLMANN, Hartmut GER 55+ 3,00/55/18.25 5,00/52 584,42 584,42 584.42
18 SÖCKNIK, Lillie GER -14 1,50/49 3,50/52 580,88 580,88 580.88
19 KRAHE, Dieter GER 45+ 5,00/55/18.25 4,00/55/18.25 580,25 580,25 70.00
20 SÖCKNIK, Theo GER -17 3,50/58/18.25 548,19 548,19 548.19
21 BUCKSCH, Jan GER 45+ 1,50/55/18.25 1,00/55/18.25 537,04 537,04 67.00
22 GÖRTLER, Dieter GER 55+ 4,50/37 5,00/52 532,47 532,47 65.00
23 VITENSE, Josefine GER -21 5,00/55/18.25 5,00/55/18.25 531,07 531,07 71.00
24 BAUMEIER, Shelly GER -21 3,50/55/18.25 514,12 514,12
25 WODSEDALEK, Gina-Marie GER -21 1,50/55/18.25 5,00/34 491,53 491,53 29.00
26 ZIPPEL, Maxi GER -12 1,00/34 0,00/40 418,12 418,12 36.00
27 LANGE, Neo GER -10 1,50/37 1,00/37 380,60 380,60 31.00
28 VITENSE, Isabell GER -14 1,00/34 1,00/46 367,65 367,65 367.65
29 BOTHE, Roswitha GER 55+ 3,50/34 5,00/43 338,24 338,24 47.00
30 KRAHE, Simon GER -14 4,00/43 4,50/43 304,05 304,05 46.50
31 SATTLER, Ulrich GER 55+ 1,50/37 1,00/37 97,40 97,40 97.40
32 ULRICH, Leonie GER -21 3,00/34 33,90 33,90 33.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 HUELLER, Gabriele GER 65+ 2090 1950 995,24 995,24 1950.00
2 BOTHE, Andreas GER 55+ 3090 3030 965,62 965,62 3030.00
3 BAUMEIER, Gitte GER 45+ 2390 3250 773,81 773,81 773.81
4 LEONHARDT, Maja GER -10 1730 1810 665,44 665,44 1810.00
5 HUELLER, Heiko GER 75+ 1300 1090 433,33 433,33 1090.00
6 HUELLER, Julia GER 35+ 1580 1980 330,00 330,00 1980.00
7 PARUSSEL, Ronja GER -21 2050 3030 269,09 269,09 3030.00
8 ALBRECHT, Magnus GER Open 3290 3290 261,73 261,73 3290.00
9 SCHOLZ, Nele GER -17 2720 2480 260,54 260,54 2480.00
10 PARUSSEL, Luca GER -21 2010 2580 229,13 229,13 2580.00
11 BUCKSCH, Jan GER 45+ 550 1210 224,07 224,07 1210.00
12 BAUMEIER, Shelly GER -21 2260 2500 222,02 222,02 2500.00
13 VITENSE, Isabell GER -14 830 910 171,70 171,70 910.00
14 WODSEDALEK, Gina-Marie GER -21 1750 1800 159,86 159,86 159.86
15 BOTHE, Roswitha GER 55+ 590 470 159,46 159,46 470.00
16 SATTLER, Ferdinand GER -12 950 980 158,58 158,58 980.00
17 SÖCKNIK, Lillie GER -14 530 790 149,06 149,06 149.06
18 SCHWARZKOPF, Sarah GER -17 1080 1460 139,85 139,85 1460.00
19 DOSS, Irma GER -12 670 480 139,58 139,58 480.00
20 KRAHE, Dieter GER 45+ 360 580 107,41 107,41 580.00
21 GROß, Albert GER -17 950 1150 95,44 95,44 1150.00
22 BEIER, Tim GER -21 830 1180 93,87 93,87 1180.00
23 DOSS, Ella GER -12 280 430 89,58 89,58 89.58
24 ZIPPEL, Maxi GER -12 410 290 85,42 85,42 85.42
25 SÖCKNIK, Theo GER -17 580 700 58,09 58,09 58.09
26 ULRICH, Leonie GER -21 600 53,29 53,29
27 VITENSE, Josefine GER -21 510 45,29 45,29
28 LANGE, Neo GER -10 80 170 42,50 42,50 42.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 ALBRECHT, Magnus GER Open 42,6m 40,6m 505,68 505,68 40.60
# Bib Name Country Category Jump Slalom Tricks Overall Points
1 ALBRECHT, Magnus GER Open 505.68 729.73 261.73 1497,14 1497.14
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 ALBRECHT, Magnus GER Open 1,50/58/12.00 5,25/58/13.00 729,73 729,73 95.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 ALBRECHT, Magnus GER Open 3290 3290 261,73 261,73 3290.00
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 WODSEDALEK, Rico GER 35+ 23,9m 26,7m 366,85 366,85 26.70
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 HUELLER, Julia GER 35+ 1,00/55/14.25 2,00/55/14.25 756,76 756,76 756.76
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 HUELLER, Julia GER 35+ 1580 1980 330,00 330,00 1980.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 BUCKSCH, Jan GER 45+ 16,7m 18,6m 252,17 252,17 18.60
2 KRAHE, Dieter GER 45+ 16,8m 17,6m 230,43 230,43 17.60
# Bib Name Country Category Jump Slalom Tricks Overall Points
1 BUCKSCH, Jan GER 45+ 252.17 537.04 224.07 1013,28 1013.28
2 KRAHE, Dieter GER 45+ 230.43 580.25 107.41 918,09 918.09
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 KRAHE, Dieter GER 45+ 5,00/55/18.25 4,00/55/18.25 580,25 580,25 70.00
2 BUCKSCH, Jan GER 45+ 1,50/55/18.25 1,00/55/18.25 537,04 537,04 67.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 BUCKSCH, Jan GER 45+ 550 1210 224,07 224,07 1210.00
2 KRAHE, Dieter GER 45+ 360 580 107,41 107,41 580.00
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 BAUMEIER, Gitte GER 45+ 3,50/52/14.25 4,50/52/14.25 772,06 772,06 772.06
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 BAUMEIER, Gitte GER 45+ 2390 3250 773,81 773,81 773.81
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 BOTHE, Andreas GER 55+ 32,6m 30,9m 656,41 656,41 30.90
# Bib Name Country Category Jump Slalom Tricks Overall Points
1 BOTHE, Andreas GER 55+ 656.41 772.73 965.62 2394,76 2394.76
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 BOTHE, Andreas GER 55+ 4,50/55/14.25 5,50/55/14.25 772,73 772,73 83.50
2 GÖRTLER, Dieter GER 55+ 4,50/37 5,00/52 532,47 532,47 65.00
2 KUHLMANN, Hartmut GER 55+ 3,00/55/18.25 5,00/52 584,42 584,42 584.42
4 SATTLER, Ulrich GER 55+ 1,50/37 1,00/37 97,40 97,40 97.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 BOTHE, Andreas GER 55+ 3090 3030 965,62 965,62 3030.00
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 BOTHE, Roswitha GER 55+ 3,50/34 5,00/43 338,24 338,24 47.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 BOTHE, Roswitha GER 55+ 590 470 159,46 159,46 470.00
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 HUELLER, Gabriele GER 65+ 3,00/49/14.25 1,00/49/14.25 978,26 978,26 978.26
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 HUELLER, Gabriele GER 65+ 2090 1950 995,24 995,24 1950.00
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 HUELLER, Heiko GER 75+ 24,3m 27,3m 827,27 827,27 827.27
# Bib Name Country Category Jump Slalom Tricks Overall Points
1 HUELLER, Heiko GER 75+ 827.27 766.13 433.33 2026,73 2026.73
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 HUELLER, Heiko GER 75+ 3,50/49/14.25 5,50/49/14.25 766,13 766,13 71.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 HUELLER, Heiko GER 75+ 1300 1090 433,33 433,33 1090.00
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 LANGE, Neo GER -10 1,50/37 1,00/37 380,60 380,60 31.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 LANGE, Neo GER -10 80 170 42,50 42,50 42.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 LEONHARDT, Maja GER -10 11,9m 11,1m 1023,36 1023,36 11.10
# Bib Name Country Category Jump Slalom Tricks Overall Points
1 LEONHARDT, Maja GER -10 1023.36 926.23 665.44 2615,03 2615.03
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 LEONHARDT, Maja GER -10 2,50/49/16.00 1,50/49/16.00 926,23 926,23 61.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 LEONHARDT, Maja GER -10 1730 1810 665,44 665,44 1810.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 SATTLER, Ferdinand GER -12 11,6m 14,4m 576,00 576,00 14.40
# Bib Name Country Category Jump Slalom Tricks Overall Points
1 SATTLER, Ferdinand GER -12 576.00 869.57 158.58 1604,15 1604.15
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 SATTLER, Ferdinand GER -12 4,00/52/14.25 3,50/49/14.25 869,57 869,57 869.57
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 SATTLER, Ferdinand GER -12 950 980 158,58 158,58 980.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 DOSS, Ella GER -12 13,3m 14,0m 560,00 560,00 14.00
2 DOSS, Irma GER -12 0,00m 12,5m 500,00 500,00 500.00
# Bib Name Country Category Jump Slalom Tricks Overall Points
1 DOSS, Ella GER -12 560.00 634.15 89.58 1283,73 1283.73
2 DOSS, Irma GER -12 500.00 627.18 139.58 1266,76 1266.76
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 DOSS, Irma GER -12 4,00/43 3,00/46 627,18 627,18 627.18
2 DOSS, Ella GER -12 3,50/46 4,50/40 634,15 634,15 634.15
3 ZIPPEL, Maxi GER -12 1,00/34 0,00/40 418,12 418,12 36.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 DOSS, Irma GER -12 670 480 139,58 139,58 480.00
2 DOSS, Ella GER -12 280 430 89,58 89,58 89.58
3 ZIPPEL, Maxi GER -12 410 290 85,42 85,42 85.42
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 KRAHE, Simon GER -14 4,00/43 4,50/43 304,05 304,05 46.50
# Bib Name Country Category
no data
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 SÖCKNIK, Lillie GER -14 8,7m 10,6m 180,00 180,00 10.60
# Bib Name Country Category Jump Slalom Tricks Overall Points
1 SÖCKNIK, Lillie GER -14 180.00 580.88 149.06 909,94 909.94
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 SÖCKNIK, Lillie GER -14 1,50/49 3,50/52 580,88 580,88 580.88
2 VITENSE, Isabell GER -14 1,00/34 1,00/46 367,65 367,65 367.65
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 VITENSE, Isabell GER -14 830 910 171,70 171,70 910.00
2 SÖCKNIK, Lillie GER -14 530 790 149,06 149,06 149.06
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 GROß, Albert GER -17 23,0m 23,6m 318,62 318,62 23.60
2 SÖCKNIK, Theo GER -17 17,2m 18,5m 220,73 220,73 18.50
# Bib Name Country Category Jump Slalom Tricks Overall Points
1 GROß, Albert GER -17 318.62 759.04 95.44 1173,10 1173.10
2 SÖCKNIK, Theo GER -17 220.73 548.19 58.09 827,01 827.01
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 GROß, Albert GER -17 3,00/58/13.00 1,50/58/18.25 759,04 759,04 73.50
2 SÖCKNIK, Theo GER -17 3,50/58/18.25 548,19 548,19 548.19
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 GROß, Albert GER -17 950 1150 95,44 95,44 1150.00
2 SÖCKNIK, Theo GER -17 580 700 58,09 58,09 58.09
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 SCHOLZ, Nele GER -17 21,5m 22,7m 402,56 402,56 22.70
# Bib Name Country Category Jump Slalom Tricks Overall Points
1 SCHOLZ, Nele GER -17 402.56 612.50 260.54 1275,60 1275.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 SCHWARZKOPF, Sarah GER -17 4,25/55/18.25 3,00/55/16.00 637,50 637,50 75.00
2 SCHOLZ, Nele GER -17 1,00/55/16.00 3,50/49 612,50 612,50 612.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 SCHOLZ, Nele GER -17 2720 2480 260,54 260,54 2480.00
2 SCHWARZKOPF, Sarah GER -17 1080 1460 139,85 139,85 1460.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 BEIER, Tim GER -21 26,8m 26,3m 281,25 281,25 281.25
# Bib Name Country Category Jump Slalom Tricks Overall Points
1 BEIER, Tim GER -21 281.25 800.00 93.87 1175,12 1175.12
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 BEIER, Tim GER -21 2,00/58/11.25 4,00/58/12.00 800,00 800,00 800.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 BEIER, Tim GER -21 830 1180 93,87 93,87 1180.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 PARUSSEL, Luca GER -21 25,6m 27,2m 378,99 378,99 378.99
2 WODSEDALEK, Gina-Marie GER -21 18,9m 19,9m 242,03 242,03 19.90
3 ULRICH, Leonie GER -21 15,2m 16,8m 183,86 183,86 16.80
4 VITENSE, Josefine GER -21 13,1m 14,8m 146,34 146,34 14.80
# Bib Name Country Category Jump Slalom Tricks Overall Points
1 PARUSSEL, Luca GER -21 378.99 644.07 229.13 1252,19 1252.19
2 WODSEDALEK, Gina-Marie GER -21 242.03 491.53 159.86 893,42 893.42
3 VITENSE, Josefine GER -21 146.34 531.07 45.29 722,70 722.70
4 ULRICH, Leonie GER -21 183.86 33.90 53.29 271,05 271.05
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 PARUSSEL, Ronja GER -21 3,50/55/13.00 1,50/55/13.00 717,51 717,51 717.51
2 PARUSSEL, Luca GER -21 3,00/55/14.25 2,00/55/14.25 644,07 644,07 644.07
3 VITENSE, Josefine GER -21 5,00/55/18.25 5,00/55/18.25 531,07 531,07 71.00
4 WODSEDALEK, Gina-Marie GER -21 1,50/55/18.25 5,00/34 491,53 491,53 29.00
5 BAUMEIER, Shelly GER -21 3,50/55/18.25 514,12 514,12
6 ULRICH, Leonie GER -21 3,00/34 33,90 33,90 33.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Overall TeamOverall Points
1 PARUSSEL, Ronja GER -21 2050 3030 269,09 269,09 3030.00
2 PARUSSEL, Luca GER -21 2010 2580 229,13 229,13 2580.00
3 BAUMEIER, Shelly GER -21 2260 2500 222,02 222,02 2500.00
4 WODSEDALEK, Gina-Marie GER -21 1750 1800 159,86 159,86 159.86
5 ULRICH, Leonie GER -21 600 53,29 53,29
6 VITENSE, Josefine GER -21 510 45,29 45,29