Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kurczynska Olga POL 3.50/55/13.00 4.50/55/14.25
2 Wroblewska Justyna POL 0.50/55/14.25 0.50/55/14.25
3 Smolen Agata POL 4.50/52 4.50/55/18.25
4 Gogola Anna POL 2.50/55/18.25 2.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wroblewska Justyna POL 4620 3880
2 Gogola Anna POL 1730 2270
3 Kurczynska Olga POL 1160 900
4 Gogola Aleksandra POL 990 890
5 Smolen Agata POL 700 760
6 Brulinska Paulina POL 270
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bernatowicz Krzysztof POL 3.00/58/12.00 3.00/58/12.00
2 Gruca Martin POL 2.50/58/14.25 2.00/58/12.00
3 Buks Ingus LAT 2.50/58/12.00 4.00/58/13.00
4 Rubuls Aivars LAT 2.50/58/14.25 3.50/58/13.00
5 Kazek Dawid POL 3.00/58/14.25 3.00/58/13.00
6 Kaufman Dzintars LAT 3.00/58/13.00 2.00/58/13.00
7 Rungis Gints LAT 2.50/58/14.25 1.50/58/13.00
8 Smolen Jacek POL 1.50/58/18.25 2.50/58/14.25
9 Naorniakowski Marek POL 2.50/58/16.00 2.00/58/14.25
10 Pieczonka Bartosz POL 4.50/58/18.25 2.00/58/14.25
11 Rutkowski Jakub POL 1.50/58/13.00 0.50/58/16.00
12 Rytko Dariusz POL 1.50/58/18.25 4.00/58/18.25
13 Galinowski Jan POL 1.00/58/14.25 3.50/58/18.25
14 Kwapien Mariusz POL 2.00/58/16.00 3.00/58/18.25
15 Marcinkowski Kamil POL 2.50/58/18.25 2.50/58/18.25
16 Presz Jan POL 2.50/58/14.25 4.50/37
17 Gusarovs Aleksandrs LAT 2.50/58/14.25 1.50/34
18 Rungis Gundars LAT 1.50/58/13.00 1.00/34
19 Witek Michal POL 4.50/55/18.25
20 Flisiak Michal POL 3.50/55/18.25
21 Domanski Rafal POL 1.00/55/18.25
22 Kowalczyk Tadeusz POL 1.50/52
23 Andracki Dawid POL 5.00/37
24 Krzywinski Mateusz POL 4.00/37
25 Puzynowski Piotr POL 3.00/34
26 Bernatowicz Tomasz POL 2.00/37
27 Swietek Pawel POL 1.50/37
28 Hugues Piotr POL 1.00/37
28 Ulanowicz Olaf POL 1.00/37
30 Remess Kristaps LAT 0.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gruca Martin POL 2810 5110
2 Kazek Dawid POL 1780 4560
3 Bernatowicz Krzysztof POL 3520 3260
4 Pieczonka Bartosz POL 3010 3200
5 Presz Jan POL 2560 2820
6 Gogola Wojciech POL 1140 1680
7 Flisiak Michal POL 1670 1670
8 Oronowicz Jakub POL 1190 1420
9 Swietek Pawel POL 1100
10 Smolen Jacek POL 750
11 Rutkowski Jakub POL 680
12 Ulanowicz Olaf POL 570
13 Hugues Piotr POL 530