Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1
1 Kuzbiel Aleksandra POL 5.00/49
2 Rutkowska Malgorzata POL 3.50/43
# Bib Name Country Category Round 1
1 Otremba Anna POL 660
2 Rutkowska Malgorzata POL 360
3 Kuzbiel Aleksandra POL 320
# Bib Name Country Category Round 1
1 Rutkowska Malgorzata POL 18.70
2 Kuzbiel Aleksandra POL 17.10
# Bib Name Country Category Round 1
1 Wroblewska Justyna POL 4.25/55/14.25
2 Rabchun Aliaksandra BLR 3.50/55/14.25
3 Berazouskaya Aliaksandra BLR 5.00/55/18.25
4 Janczuk Marta POL 6.00/40
5 Gogola Aleksandra POL 2.50/34
# Bib Name Country Category Round 1
1 Wroblewska Justyna POL 6620
2 Rabchun Aliaksandra BLR 4970
3 Berazouskaya Aliaksandra BLR 1090
4 Gogola Aleksandra POL 860
5 Janczuk Marta POL 60
# Bib Name Country Category Round 1
1 Rabchun Aliaksandra BLR 30.20
2 Berazouskaya Aliaksandra BLR 26.30
3 Wroblewska Justyna POL 20.30
# Bib Name Country Category Round 1
1 Kazek Anna POL 2.50/55/14.25
2 Dymant Iryna BLR 3.00/55/16.00
3 Kurczynska Olga POL 5.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1
1 Kazek Anna POL 4090
2 Dymant Iryna BLR 1910
3 Kurczynska Olga POL 360
# Bib Name Country Category Round 1
1 Dymant Iryna BLR 31.00
2 Kazek Anna POL 22.10
3 Kurczynska Olga POL 21.50
# Bib Name Country Category Round 1
1 Borysewicz Kamil POL 1.00/58/16.00
2 Swietek Pawel POL 2.50/52
2 Zawadzki Erwin POL 2.50/52
4 Pirsztuk Filip POL 2.50/49
5 Jatkowski Maciej POL 3.00/46
6 Smykowski Robert POL 3.00/43
7 Kulbacki Karol POL 3.50/40
# Bib Name Country Category Round 1
1 Swietek Pawel POL 3170
2 Borysewicz Kamil POL 1690
3 Zawadzki Erwin POL 640
4 Pirsztuk Filip POL 480
5 Smykowski Robert POL 460
6 Jatkowski Maciej POL 450
7 Kulbacki Karol POL 390
# Bib Name Country Category Round 1
1 Borysewicz Kamil POL 29.90
2 Zawadzki Erwin POL 17.30
3 Jatkowski Maciej POL 16.20
4 Swietek Pawel POL 15.80
5 Kulbacki Karol POL 15.50
6 Smykowski Robert POL 14.10
7 Pirsztuk Filip POL 13.10
# Bib Name Country Category Round 1
1 Kazek Dawid POL 1.50/58/13.00
2 Serzhanin Ivan BLR 0.00/58/14.25
3 Kakorych Dzianis BLR 1.50/58/16.00
4 Galinowski Jan POL 5.00/58/18.25
5 Klos Adam POL 4.50/55/18.25
6 Andracki Dawid POL 3.25/55/18.25
7 Hugues Piotr POL 2.50/55/18.25
8 Ulanowicz Olaf POL 2.25/55/18.25
9 Domanski Rafal POL 4.50/49
10 Milewski Maciej POL 5.50/37
11 Dovnar Alexei BLR 1.00/37
# Bib Name Country Category Round 1
1 Serzhanin Ivan BLR 6420
2 Kazek Dawid POL 5800
3 Kakorych Dzianis BLR 5190
4 Dovnar Alexei BLR 4490
5 Ulanowicz Olaf POL 1580
6 Milewski Maciej POL 1530
7 Galinowski Jan POL 1380
8 Hugues Piotr POL 670
9 Klos Adam POL 640
10 Andracki Dawid POL 430
11 Domanski Rafal POL 390
# Bib Name Country Category Round 1
1 Galinowski Jan POL 40.80
2 Dovnar Alexei BLR 39.50
3 Hugues Piotr POL 37.30
4 Kazek Dawid POL 36.40
5 Serzhanin Ivan BLR 35.90
6 Milewski Maciej POL 32.40
7 Kakorych Dzianis BLR 27.80
8 Andracki Dawid POL 23.00
8 Ulanowicz Olaf POL 23.00
10 Domanski Rafal POL 21.80
11 Klos Adam POL 17.70
# Bib Name Country Category Round 1
1 Bushyn Siarhei BLR 2.00/58/11.25
2 Papakul Nikita BLR 1.00/58/11.25
3 Bernatowicz Krzysztof POL 3.00/58/13.00
4 Pieczonka Bartosz POL 4.00/58/16.00
5 Kwapien Mariusz POL 5.50/58/18.25
6 Rutkowski Jakub POL 4.50/58/18.25
7 Kucharik Martin POL 4.00/58/18.25
8 Sagan Pawel POL 0.50/58/18.25
9 Naorniakowski Tomasz POL 5.00/55/18.25
10 Krzywinski Mateusz POL 3.50/55/18.25
11 Naorniakowski Marek POL 6.00/52
# Bib Name Country Category Round 1
1 Bushyn Siarhei BLR 7140
2 Papakul Nikita BLR 6220
3 Bernatowicz Krzysztof POL 6170
4 Pieczonka Bartosz POL 2230
5 Kwapien Mariusz POL 1110
6 Naorniakowski Tomasz POL 1020
7 Rutkowski Jakub POL 940
8 Krzywinski Mateusz POL 640
# Bib Name Country Category Round 1
1 Bernatowicz Krzysztof POL 43.30
2 Bushyn Siarhei BLR 42.30
3 Papakul Nikita BLR 41.20
4 Krzywinski Mateusz POL 40.80
5 Rutkowski Jakub POL 37.20
6 Pieczonka Bartosz POL 32.80
7 Naorniakowski Tomasz POL 29.70
8 Kwapien Mariusz POL 15.50