Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Björlin Ella SWE 4.00/52 3.00/52
2 Oxnard Ebba SWE 3.50/49 3.00/49
3 Björk Ida SWE 3.00/22 2.50/37
4 Bergsgård Elsa SWE 0.00/40 2.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bergsgård Elsa SWE 1160 1030
2 Björlin Ella SWE 560 580
3 Björk Ida SWE 530 440
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Björlin Ella SWE 11.90 10.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Grekula Johanna SWE 2.00/55/13.00 3.00/55/14.25
2 Nordenhed Alice SWE 4.50/55/14.25 3.00/55/16.00
3 Svensson Cornelia SWE 3.00/55/18.25 5.00/52
4 Lahti-Bonté Jasmine SWE 5.00/55/18.25 3.50/52
5 Göthberg Wilma SWE 2.50/52 3.50/49
6 Miklas Michelle SWE 2.00/52
7 Pettersson Tilda SWE 2.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Grekula Johanna SWE 3830 3310
2 Svensson Cornelia SWE 860 1010
3 Pettersson Tilda SWE 950 550
4 Nordenhed Alice SWE 220 320
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Grekula Johanna SWE 21.70 24.10
2 Nordenhed Alice SWE 9.10 11.00
3 Svensson Cornelia SWE 10.90 10.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Cumming Clara SWE 5.00/55/18.25 0.50/55/16.00
2 Larsson Cajsa SWE 0.50/55/16.00 3.00/55/18.25
3 Jonsson Emma SWE 3.50/52 4.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Larsson Cajsa SWE 660 580
2 Jonsson Emma SWE 440 240
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Jonsson Emma SWE 14.90 15.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Aldman Simon SWE 2.00/55/12.00 3.00/55/12.00
2 Westlund Charlie SWE 3.00/55/12.00 3.00/55/12.00
3 Irehed Linus SWE 2.00/55/14.25 3.00/55/13.00
4 Blomqvist Victor SWE 2.00/55/14.25 1.00/55/14.25
5 Westlund Elliot SWE 5.00/55/16.00 0.50/55/14.25
6 Nordlund Emil SWE 4.50/55/16.00 4.00/55/18.25
7 Råström Viktor SWE 3.00/55/16.00
8 Miklas Elias SWE 2.00/55/16.00
9 Cederquist Leo SWE 2.50/55/18.25
10 Cederquist Ted SWE 3.00/22
11 Kristiansson Måns SWE 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Westlund Charlie SWE 2680 1970
2 Irehed Linus SWE 1650 1500
3 Nordlund Emil SWE 1310 1440
4 Blomqvist Victor SWE 1700 1400
5 Aldman Simon SWE 1160 1050
6 Cederquist Leo SWE 660
7 Westlund Elliot SWE 580
8 Råström Viktor SWE 540
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Westlund Charlie SWE 38.40 38.30
2 Westlund Elliot SWE 30.60 31.70
3 Irehed Linus SWE 32.20 31.40
4 Blomqvist Victor SWE 28.10 27.00
5 Aldman Simon SWE 19.20 18.40
6 Råström Viktor SWE 10.50
7 Kristiansson Måns SWE 9.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Törnquist Tim SWE 3.00/58/12.00 0.00/58/12.00
2 Blomqvist Alexander SWE 3.00/58/13.00 1.50/58/13.00
3 Törnquist Ted SWE 2.50/58/13.00 5.00/58/14.25
4 Wadström Gustav SWE 4.50/58/14.25 3.50/58/16.00
5 Waldefeldt Karl SWE 4.00/58/13.00 3.00/58/18.25
6 Irehed Victor SWE 4.50/58/14.25
7 Liljeblad Lucas SWE 4.50/58/18.25
8 Sonnelid Fabian SWE 5.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Törnquist Tim SWE 2490 2680
2 Waldefeldt Karl SWE 1650 1910
3 Blomqvist Alexander SWE 2290 1780
4 Liljeblad Lucas SWE 1470 1760
5 Wadström Gustav SWE 4180 0
6 Irehed Victor SWE 1180
7 Törnquist Ted SWE 560
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Törnquist Tim SWE 41.90 39.70
2 Blomqvist Alexander SWE 40.20 37.50
3 Waldefeldt Karl SWE 32.90 33.40
4 Törnquist Ted SWE 28.80 30.00
5 Liljeblad Lucas SWE 27.90 29.50
6 Irehed Victor SWE 21.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bogne Jakob SWE 1.00/58/10.75 4.00/58/11.25
2 Blomqvist Felix SWE 1.50/58/11.25 3.50/58/11.25
3 Johansson Noa SWE 3.50/58/12.00 5.00/58/12.00
4 Nordenhed Jacob SWE 1.50/58/13.00 1.50/58/12.00
5 Svensson Danny SWE 0.50/58/14.25 2.00/58/18.25
6 Gustafsson Malte SWE 4.00/58/18.25
7 Brynte Lucas SWE 2.00/22
8 Svensson Nicky SWE 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Blomqvist Felix SWE 4120 4470
2 Nordenhed Jacob SWE 420 830
3 Gustafsson Malte SWE 130 40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Blomqvist Felix SWE 56.70 56.00
2 Kjellander Oliver SWE 40.30 44.60
3 Nordenhed Jacob SWE 43.00 43.70
4 Gustafsson Malte SWE 12.20 14.00