Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Roberts Lucy GBR 3.00/55/18.25 2.00/55/16.00 2.00/55/16.00
2 Scutt Emma GBR 1.50/55/18.25 4.50/55/18.25 3.00/55/18.25
3 Whaling Amy GBR 0.00/46 2.00/52 4.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hutchison Georgina GBR 4.50/55/16.00 4.50/55/16.00 4.00/55/14.25
2 Dickinson Jenny GBR 2.00/55/16.00 3.50/55/18.25 3.00/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hebdon Sarah GBR 3.00/55/14.25 3.00/55/14.25 4.50/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 2 Round 3
1 Hazelwood Kate GBR 3.50/52/14.25 1.50/52/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Worship Carol GBR 2.00/49/16.00 2.50/49 4.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Parkin Tom GBR 2.50/55/14.25 0.50/55/14.25 2.50/55/16.00
2 Shippey Max GBR 3.00/52 0.00/22 3.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Emmett Charlie GBR 2.50/58/12.00 3.50/58/12.00 2.50/58/13.00
2 Robinson Marcus GBR 3.25/58/13.00 2.00/58/13.00 1.50/58/14.25
3 Scutt Oli GBR 3.50/58/16.00 4.00/58/16.00 4.50/58/14.25
4 Irving Bradley GBR 1.50/58/16.00 3.50/58/16.00 2.50/58/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Foley-Brickley David GBR 2.50/58/13.00 5.00/58/13.00 1.50/58/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Oliver William GBR 3.00/58/11.25 3.50/58/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Jackson Lee GBR 2.00/55/11.25 2.00/55/11.25 2.50/55/12.00
2 Marshall Paul GBR 5.50/55/18.25 3.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Smith Steve GBR 5.00/55/12.00 4.00/55/12.00 2.00/55/11.25
2 Scott-Ely Stuart GBR 4.00/55/13.00 4.50/22 2.50/55/12.00
3 Fardon Allan GBR 2.00/55/12.00 1.00/22 5.00/22
4 Dickinson Mark GBR 2.00/55/13.00 1.00/55/13.00 2.50/55/14.25
5 Cox Russell GBR 3.00/55/14.25 5.00/55/16.00 3.00/55/14.25
6 Parkin Nick GBR 5.00/55/16.00 5.00/55/18.25
7 Wrennall Andy GBR 2.00/46 2.00/46 1.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hazelwood Timothy GBR 3.00/55/11.25 2.00/55/11.25
2 Wilkinson Jonathan GBR 3.50/55/12.00 1.50/55/11.25 2.00/55/11.25
3 Bazley John GBR 3.50/55/12.00 1.00/55/12.00 3.00/55/12.00
4 Hebdon Stephen GBR 3.00/55/12.00 3.00/55/13.00 3.50/55/13.00
5 Lillis Stuart GBR 1.50/55/13.00 2.00/55/13.00 1.50/55/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Cohen Jonathan GBR 1.50/52/13.00 3.50/52/12.00 2.00/52/12.00
2 Philips John GBR 3.00/52/13.00 3.00/52/13.00 3.00/52/13.00