Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Parkhomenka Alena BLR 1.00/55/13.00 3.00/55/14.25 2.00/55/13.00
2 Belskaya Maryia BLR 4.50/55/14.25 2.00/55/14.25 0.50/34
3 Hvozdzeva Sofya BLR 2.00/55/14.25 5.00/55/16.00
4 Tsiutsiura Maria UKR 5.00/55/16.00 0.50/55/16.00
5 Kazelskaya Maryia BLR 1.50/55/16.00 2.00/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Tsiutsiura Maria UKR 5360 4330 5620
2 Parkhomenka Alena BLR 4850 5440 5330
3 Hvozdzeva Sofya BLR 3950 4220 4730
4 Belskaya Maryia BLR 3160 2840
5 Vorchilo Diana UKR 2960 1110
6 Kazelskaya Maryia BLR 2060 2440
7 Pylypenko Olha UKR 1560 1660
8 Gerashchenko Maria UKR 1410 1560
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Parkhomenka Alena BLR 24.10 25.70 26.10
2 Belskaya Maryia BLR 24.00 24.40 23.70
3 Tsiutsiura Maria UKR 22.50 23.00
4 Hvozdzeva Sofya BLR 21.70 20.70
5 Kazelskaya Maryia BLR 11.30 11.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Prosvetova Stanislava UKR 1.00/55/12.00 2.00/55/12.00 2.50/55/12.00
2 Trubskaya Valeryia BLR 5.00/55/13.00 1.50/55/12.00 2.00/55/12.00
3 Kuzmenko Xeniya UKR 3.00/55/13.00 2.50/22 3.00/55/13.00
4 Lahunova Anastasiya BLR 1.00/55/13.00 2.00/55/13.00 4.00/55/16.00
5 Maksymenkova Sofiia UKR 3.50/55/14.25 4.50/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Maksymenkova Sofiia UKR 5400 5920 6070
2 Shevtsova Yeva UKR 5540 5690 640
3 Prosvetova Stanislava UKR 4980 5380
4 Kuzmenko Xeniya UKR 5360 4370
5 Trubskaya Valeryia BLR 3530 3910
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Maksymenkova Sofiia UKR 40.90 40.10 39.90
2 Prosvetova Stanislava UKR 37.00 37.90 37.80
3 Kuzmenko Xeniya UKR 30.90 28.60
4 Trubskaya Valeryia BLR 26.10 29.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
13 Kisialiova Katsiaryna BLR 1.50/55/12.00 2.50/55/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
13 Pirozhenko Anna UKR 4460 5160
15 Kisialiova Katsiaryna BLR 4800 4890
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
5 Kisialiova Katsiaryna BLR 39.00 39.10 42.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Straltsou Ilya BLR 3.50/55/16.00 5.00/55/14.25
2 Filaretov Damir UKR 4.00/55/14.25 1.50/55/14.25
3 Zhylitsky Stanislav BLR 3.50/55/16.00 1.00/55/14.25
4 Hrushko Olexandr UKR 1.00/55/18.25 3.50/55/16.00
5 Postelnikov Yaroslav UKR 3.00/55/18.25 4.00/55/18.25
6 Kotlyarenko Nikita UKR 2.50/52 2.25/55/18.25
7 Semavin Saveli BLR 5.00/52 1.50/49
8 Kuktenko Alexander UKR 3.50/52 2.50/52
9 Ukolov Anton BLR 2.50/49 2.00/49
10 Ryabinchuk Ilya UKR 0.00/22 0.00/40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Filaretov Damir UKR 3160 5110 5960
2 Postelnikov Yaroslav UKR 1490 5460 2280
3 Hrushko Olexandr UKR 4380 4760
4 Ryabinchuk Ilya UKR 3630 4260
5 Zhylitsky Stanislav BLR 3480 3740
6 Kuktenko Alexander UKR 3040 3590
7 Straltsou Ilya BLR 3300 2950
8 Semavin Saveli BLR 1980 2970
9 Kotlyarenko Nikita UKR 2530 1690
10 Ukolov Anton BLR 1020 940
11 Poliakov Nazar UKR 320 320
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Filaretov Damir UKR 32.80 30.50 32.80
2 Straltsou Ilya BLR 15.30 26.80
3 Zhylitsky Stanislav BLR 17.20 19.20
4 Postelnikov Yaroslav UKR 17.90 19.10
5 Hrushko Olexandr UKR 15.50 14.90
6 Kuktenko Alexander UKR 14.30 15.00
7 Ukolov Anton BLR 8.50 8.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Liasnoi Arseni BLR 3.00/58/12.00 3.00/58/12.00 3.00/58/12.00
2 Piatrenka Stefan BLR 2.00/58/12.00 0.50/58/13.00 3.00/58/12.00
3 Samoilov Olexander UKR 4.00/58/13.00 2.00/58/13.00
4 Melnichenko Georgiy UKR 1.50/58/13.00 1.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Samoilov Olexander UKR 7640 7800 5560
2 Piatrenka Stefan BLR 5420 5090
3 Liasnoi Arseni BLR 3970 4700
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Samoilov Olexander UKR 45.00 45.60 46.80
2 Piatrenka Stefan BLR 40.50 42.00 44.90
3 Liasnoi Arseni BLR 37.80 39.60 40.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
7 Marozau Artsiom BLR 3.50/58/12.00 3.50/58/11.25 1.50/58/11.25
8 Kazlowski Alexander BLR 1.00/58/10.75 0.00/58/11.25 2.00/58/12.00
11 Mikhailau Aliaksandr BLR 1.00/58/11.25 2.00/58/11.25
30 Barvinskyi Oleksandr UKR 6.00/22 3.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
7 Mikhailau Aliaksandr BLR 7710 6080 5900
8 Marozau Artsiom BLR 8160 5480 4880
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
9 Marozau Artsiom BLR 54.70 52.50 53.80
15 Mikhailau Aliaksandr BLR 47.60 47.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Vlasov Sviatoslav RUS 1.50/55/18.25 0.00/55/16.00
2 Kotlyarenko Aleksandr UKR 3.00/22 1.50/55/18.25