Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kazek Anna POL 1.00/55/14.25 0.00/55/16.00
1 Rabchun Aliaksandra BLR 4.50/55/14.25 4.00/55/14.25
2 Dymant Iryna BLR 3.50/55/16.00 1.50/55/14.25
2 Gogola Anna POL 3.50/49 3.50/52
3 Marcinkowska Katarzyna POL 5.00/52 2.00/52
3 Wroblewska Justyna POL 2.25/55/16.00 0.50/55/14.25
4 Karabanava Maryia BLR 1.50/55/18.25 4.50/55/18.25
5 Urbanikova Viera CZE 2.00/34 2.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Dymant Iryna BLR 3940 3800
1 Kazek Anna POL 5350 3620
2 Gogola Anna POL 2150 2560
2 Wroblewska Justyna POL 3390 3620
3 Marcinkowska Katarzyna POL 1900 2020
3 Rabchun Aliaksandra BLR 2840 2570
4 Jaromin Patrycja POL 410 350
4 Karabanava Maryia BLR 2610 2060
5 Urbanikova Viera CZE 1430 1580
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Dymant Iryna BLR 27.10 27.50
1 Marcinkowska Katarzyna POL 21.70 22.20
2 Kazek Anna POL 15.20 15.80
2 Rabchun Aliaksandra BLR 25.30 25.80
3 Gogola Anna POL 23.40
3 Karabanava Maryia BLR 23.00 23.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bernatowicz Krzysztof POL 5.25/58/13.00 6.00/58/13.00
1 Serzhanin Ivan BLR 1.50/58/13.00 5.00/58/13.00
2 Basinski Mikhail BLR 2.50/58/14.25 4.50/58/16.00
2 Nemeth Gabor HUN 2.00/58/12.00 5.00/58/13.00
3 Paszkowski Kamil POL 0.50/55/18.25 5.00/55/18.25
3 Smolen Jacek POL 3.25/58/18.25 4.00/58/18.25
4 Hugues Piotr POL 5.00/55/18.25 3.50/37
4 Pieczonka Bartosz POL 1.00/58/14.25 5.00/37
5 Bernatowicz Tomasz POL 2.00/58/13.00 0.50/37
5 Kuprewicz Gabriel POL 2.25/55/18.25 3.50/37
6 Galinowski Jan POL 2.25/55/18.25 1.00/37
6 Rutkowski Jakub POL 3.00/58/18.25
7 Krzywinski Mateusz POL 5.00/55/18.25
7 Szumski Seweryn POL 5.00/52
8 Borysewicz Kamil POL 3.50/52
8 Zasepa Michal POL 2.00/37
9 Chladek Lukas CZE 2.50/49
10 Szumski Adrian POL 0.50/49
11 Izaias Lukas CZE 5.00/46
12 Zhukov Roman BLR 1.50/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Basinski Mikhail BLR 4670 4600
1 Bernatowicz Krzysztof POL 4430 3930
2 Bernatowicz Tomasz POL 1940 2990
2 Kazek Dawid POL 2770 3570
3 Zasepa Michal POL 2350 1780
3 Zhukov Roman BLR 3880 3210
4 Izaias Lukas CZE 2250 2580
4 Pieczonka Bartosz POL 1580 1360
5 Kuprewicz Gabriel POL 2140 930
5 Smolen Jacek POL 1010 850
6 Chladek Lukas CZE 1290
6 Rutkowski Jakub POL 800
7 Borysewicz Kamil POL 580
8 Galinowski Jan POL 470
9 Szumski Seweryn POL 320
10 Hugues Piotr POL 280
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hugues Piotr POL 37.10 35.00
1 Rutkowski Jakub POL 40.70 40.10
2 Bernatowicz Krzysztof POL 31.50 38.50
2 Serzhanin Ivan BLR 28.70 33.60
3 Basinski Mikhail BLR 27.20 32.80
3 Pieczonka Bartosz POL 28.40 31.70
4 Smolen Jacek POL 28.00 27.00
4 Szumski Adrian POL 28.60 29.60
5 Szumski Seweryn POL 25.80 25.90
6 Galinowski Jan POL 25.00
7 Zhukov Roman BLR 24.30
8 Paszkowski Kamil POL 20.30
9 Borysewicz Kamil POL 17.30
10 Kuprewicz Gabriel POL 14.00