Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Borikova Karin SVK 4.50/55/18.25 1.00/55/12.00
2 Trubskaya Valeryia BLR 5.00/55/18.25 2.50/55/16.00
3 Fedorova Lucia SVK 5.00/52 2.50/55/18.25
4 Lahunova Anastasiya BLR 4.50/49 1.50/55/18.25
5 Skyvova Marcela CZE 4.50/46 5.50/46
6 Csokasova Nika SVK 4.00/46
7 Konarska Patrycja POL 1.50/46
8 Haraburda Martyna POL 3.00/22
9 Hirchy-Zak Kamila POL 2.00/22
# Bib Name Country Category Round 1
1 Trubskaya Valeryia BLR 2290
2 Borikova Karin SVK 1920
3 Lahunova Anastasiya BLR 1810
4 Fedorova Lucia SVK 1750
5 Konarska Patrycja POL 900
6 Skyvova Marcela CZE 520
7 Csokasova Nika SVK 500
8 Gajdzik Oliwia POL 150
9 Haraburda Martyna POL 80
10 Hirchy-Zak Kamila POL 60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Borikova Karin SVK 20.00 23.90
2 Trubskaya Valeryia BLR 22.70 21.90
3 Lahunova Anastasiya BLR 16.90 17.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Cseploova Veronika SVK 0.50/55/16.00 2.00/55/14.25
2 Taliaronak Aliaksandra BLR 4.00/55/18.25 3.50/55/18.25
3 Formankova Rebeka CZE 5.50/52 0.00/55/18.25
4 Wozniak Idalia POL 1.50/52 4.50/52
5 Jaroszewska Izabela POL 1.50/49 2.00/52
6 Molenda Magdalena POL 1.00/52 2.50/49
7 Morzydusza Adriana POL 2.50/46
8 Grochowska Kinga POL 4.50/22
9 Splichalova Andrea CZE 4.00/22
10 Cyl Ewelina POL 2.25/22
11 Wyderka Zaneta POL 2.00/22
# Bib Name Country Category Round 1
1 Formankova Rebeka CZE 4060
2 Splichalova Andrea CZE 2930
3 Cseploova Veronika SVK 2720
4 Taliaronak Aliaksandra BLR 2480
5 Wozniak Idalia POL 2450
6 Jaroszewska Izabela POL 660
7 Morzydusza Adriana POL 620
8 Grochowska Kinga POL 580
9 Molenda Magdalena POL 540
10 Cyl Ewelina POL 380
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Formankova Rebeka CZE 26.80 29.50
2 Cseploova Veronika SVK 28.00 28.30
3 Splichalova Andrea CZE 27.10 26.90
4 Molenda Magdalena POL 25.90 24.20
5 Taliaronak Aliaksandra BLR 30.00
6 Wozniak Idalia POL 25.60
7 Cyl Ewelina POL 24.90
8 Grochowska Kinga POL 23.00
9 Jaroszewska Izabela POL 17.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Dymant Iryna BLR 3.00/55/12.00 0.50/55/11.25
2 Straltsova Hanna BLR 0.00/55/13.00 1.00/55/13.00
3 Kisialiova Katsiaryna BLR 4.50/55/14.25 0.50/55/14.25
4 Wroblewska Justyna POL 4.00/55/18.25 3.00/55/16.00
5 Gogola Anna POL 5.50/52 2.00/55/18.25
6 Kazek Anna POL 0.00/52
7 Pavlova Olga BLR 5.00/22
7 Rutkowska Malgorzata POL 5.00/22
# Bib Name Country Category Round 1
1 Kisialiova Katsiaryna BLR 8520
2 Straltsova Hanna BLR 8040
3 Dymant Iryna BLR 8030
4 Wroblewska Justyna POL 5990
5 Pavlova Olga BLR 5720
6 Kazek Anna POL 4490
7 Gogola Anna POL 2070
8 Rutkowska Malgorzata POL 910
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pavlova Olga BLR 37.80 37.30
2 Straltsova Hanna BLR 34.00 36.80
3 Rutkowska Malgorzata POL 30.10 30.00
4 Gogola Anna POL 25.80 27.80
5 Kisialiova Katsiaryna BLR 35.70
6 Wroblewska Justyna POL 21.10
7 Kazek Anna POL 21.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Vasko Daniel SVK 4.00/55/18.25 2.00/58/18.25
2 Piatrenka Stefan BLR 2.50/55/18.25 2.50/55/18.25
3 Saxa Samuel SVK 0.50/55/18.25 4.50/52
4 Lapkouski Kiryl BLR 0.00/52 4.50/52
5 Skyva Petr CZE 2.00/49 4.00/46
6 Kalisz Dawid POL 4.00/49 4.00/40
7 Zawadzki Konrad POL 2.50/58/18.25 4.00/22
8 Mieloch Bartosz POL 2.25/49 3.00/22
9 Sawicki Mikolaj POL 5.50/46
10 Siedlarski Jakub POL 5.00/46
11 Zambory Tobias SVK 2.50/46
12 Zborowski Piotr POL 5.00/40
13 Nowakowski Jakub POL 4.00/22
14 Pekala Mateusz POL 3.50/22
15 Oborski Konrad POL 3.00/22
15 Sibicki Jakub POL 3.00/22
17 Szpulecki Jaroslaw POL 0.00/22
17 Szpulecki Stanislaw POL 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1
1 Lapkouski Kiryl BLR 4880
2 Piatrenka Stefan BLR 2820
3 Siedlarski Jakub POL 1120
4 Vasko Daniel SVK 990
5 Sibicki Jakub POL 950
6 Skyva Petr CZE 810
7 Zawadzki Konrad POL 610
8 Saxa Samuel SVK 580
9 Nowakowski Jakub POL 520
10 Mieloch Bartosz POL 410
11 Zambory Tobias SVK 290
12 Sawicki Mikolaj POL 220
13 Oborski Konrad POL 200
13 Pekala Mateusz POL 200
15 Szpulecki Jaroslaw POL 130
16 Kalisz Dawid POL 80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zawadzki Konrad POL 31.40 34.30
2 Sibicki Jakub POL 30.00 30.50
3 Lapkouski Kiryl BLR 27.00 29.10
4 Piatrenka Stefan BLR 29.50 27.90
5 Oborski Konrad POL 24.90 25.90
6 Mieloch Bartosz POL 22.50
7 Vasko Daniel SVK 18.00
8 Sawicki Mikolaj POL 15.50
9 Siedlarski Jakub POL 12.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Purosau Mikhail BLR 2.50/58/16.00 2.00/58/14.25
2 Lazar Peter SVK 2.50/58/14.25 1.50/58/16.00
3 Papkou Andrei BLR 2.50/58/14.25 5.25/58/18.25
4 Gogola Wojciech POL 4.50/58/16.00 4.50/58/18.25
5 Grzesiak Mateusz POL 6.00/55/18.25 4.50/22
6 Kochanowski Patryk POL 3.00/46
7 Kowalczyk Krzysztof POL 5.50/22
8 Borysewicz Kamil POL 5.00/22
9 Zawadzki Erwin POL 5.00/22
10 Jaglewicz Krzysztof POL 4.50/22
# Bib Name Country Category Round 1
1 Purosau Mikhail BLR 6270
2 Gogola Wojciech POL 4650
3 Papkou Andrei BLR 4620
4 Borysewicz Kamil POL 3730
5 Kowalczyk Krzysztof POL 950
6 Zawadzki Erwin POL 850
7 Jaglewicz Krzysztof POL 740
8 Kochanowski Patryk POL 90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Borysewicz Kamil POL 48.40 43.90
2 Purosau Mikhail BLR 40.10 37.30
3 Zawadzki Erwin POL 42.00 36.80
4 Papkou Andrei BLR 38.90 36.50
5 Gogola Wojciech POL 32.30 31.10
6 Kowalczyk Krzysztof POL 25.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kazek Dawid POL 4.00/58/13.00 3.00/58/12.00
2 Labkovich Ilya BLR 0.00/58/11.25 2.00/58/12.00
3 Papakul Nikita BLR 3.00/58/12.00 0.50/58/12.00
4 Bernatowicz Krzysztof POL 3.50/58/14.25 3.00/58/13.00
5 Gruca Martin POL 3.25/58/16.00 2.50/58/13.00
6 Marozau Artsiom BLR 5.50/58/18.25
7 Swietek Pawel POL 3.00/58/18.25
8 Kwapien Mariusz POL 0.50/22
# Bib Name Country Category Round 1
1 Labkovich Ilya BLR 11560
2 Papakul Nikita BLR 10760
3 Marozau Artsiom BLR 9470
4 Kazek Dawid POL 7700
5 Bernatowicz Krzysztof POL 5890
6 Gruca Martin POL 4710
7 Swietek Pawel POL 1210
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bernatowicz Krzysztof POL 47.20 48.80
2 Papakul Nikita BLR 49.40 46.50
3 Labkovich Ilya BLR 47.50 45.40
4 Marozau Artsiom BLR 40.90 41.20
5 Andracki Dawid POL 39.20 35.30
6 Gruca Martin POL 38.10
7 Swietek Pawel POL 34.60
# Bib Name Country Category Round 1
1 Naorniakowski Jacek POL 0.00/49
# Bib Name Country Category Round 1
1 Naorniakowski Jacek POL 1040
2 Mos Michal POL 680
# Bib Name Country Category Round 1
1 Naorniakowski Jacek POL 19.90