Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Pollard Summer GBR 5.00/31 1.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Gamski Stella GBR 2.00/52 4.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Lee Molly GBR 2.00/55/16.00 1.00/55/14.25
2 Scutt Emma GBR 2.00/55/16.00 1.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Scutt Emma GBR 2070 2070
2 Lee Molly GBR 1080 1090
3 Roberts Lucy GBR 1650
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Scutt Emma GBR 21.00 21.20
2 Roberts Lucy GBR 18.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Nutt Katie GBR 3.50/55/12.00 3.00/55/12.00
2 Yorke-Davies Saba GBR 3.00/55/13.00 4.00/55/13.00
3 Hutchison Georgina GBR 4.50/55/14.25 2.50/55/13.00
4 Dickinson Jenny GBR 5.00/55/18.25 4.50/55/16.00
5 Fearn Georgia GBR 3.50/55/18.25 2.00/52
6 Finnegan Liviya GBR 4.00/52 3.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Nutt Katie GBR 3850 4000
2 Hutchison Georgina GBR 2300 2010
3 Yorke-Davies Saba GBR 1320 690
4 Fearn Georgia GBR 350 200
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Nutt Katie GBR 28.70 28.80
2 Fearn Georgia GBR 20.80 22.50
3 Yorke-Davies Saba GBR 12.20 14.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Outram Sanchia GBR 3.50/55/12.00 2.00/55/12.00
2 Colverd Jodie GBR 1.00/55/13.00 2.00/55/14.25
3 BATES Sophie GBR 1.50/55/16.00 2.00/55/14.25
4 Carter Lucy GBR 2.00/55/18.25 1.50/55/14.25
5 Jones Sophie GBR 2.00/55/14.25 2.50/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Outram Sanchia GBR 4550 3270
2 Jones Sophie GBR 3090 3150
3 Colverd Jodie GBR 2200 2000
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Outram Sanchia GBR 38.40 37.70
2 Jones Sophie GBR 28.50 30.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Crossland Harrison GBR 3.00/49/14.25 3.00/49/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Crossland Harrison GBR 1790 1570
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Pollard Noah GBR 2.50/52/14.25 1.00/52/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Pollard Noah GBR 940 1090
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Parkin Tom GBR 0.00/22 1.50/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Parkin Tom GBR 2650 3070
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Parkin Tom GBR 36.50 36.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Turp Benjamin GBR 0.50/58/11.25 2.00/58/11.25
2 Emmett Charlie GBR 1.50/58/12.00 4.00/58/13.00
3 Robinson Marcus GBR 4.00/58/13.00 2.00/58/13.00
4 Hunter Samuel GBR 0.50/58/14.25 1.00/58/13.00
5 Bates Jonah GBR 4.00/55/18.25 5.00/55/18.25
6 Scutt Oli GBR 3.50/22 3.00/58/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Turp Benjamin GBR 4500 4650
2 Robinson Marcus GBR 2640 3180
3 Scutt Oli GBR 2640 2840
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Turp Benjamin GBR 34.70 37.10
2 Robinson Marcus GBR 35.60 35.80
3 Scutt Oli GBR 31.50 34.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Poland Joel GBR 2.00/58/10.75 4.00/58/10.75
2 Hazelwood Robert GBR 3.00/58/10.75 2.00/58/10.75
3 Poole Thomas GBR 3.50/58/11.25 2.00/58/10.75
4 Spavin Harry GBR 4.00/58/11.25 5.00/58/12.00
5 Heath Calum GBR 3.50/58/11.25 3.50/58/12.00
6 Young Harry GBR 1.50/58/12.00 2.50/58/13.00
7 Hazelwood Benjamin GBR 3.00/58/13.00 1.50/58/13.00
8 Critchley Jack GBR 2.50/58/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Poland Joel GBR 10020 10020
2 Hazelwood Robert GBR 7880 8030
3 Spavin Harry GBR 4750 6800
4 Heath Calum GBR 6310 5890
5 Poole Thomas GBR 5620 5420
6 Hazelwood Benjamin GBR 3440 3480
7 Young Harry GBR 1830 2130
8 Critchley Jack GBR 450
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Critchley Jack GBR 66.10 67.50
2 Hazelwood Robert GBR 59.10 59.60
3 Spavin Harry GBR 56.90 53.70
4 Poole Thomas GBR 48.60 47.80
5 Hazelwood Benjamin GBR 47.90 47.20
6 Young Harry GBR 47.60 47.10