Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1
1 Kurczynska Olga POL 2.50/55/13.00
2 Kurczynska Anna POL 0.50/55/13.00
3 Kazek Anna POL 1.00/55/14.25
4 Piotrowska Malgorzata POL 4.50/55/18.25
5 Rosowicz Magdalena POL 1.00/55/18.25
6 Baran Joanna POL 3.00/46
# Bib Name Country Category Round 1
1 Kazek Anna POL 2740
2 Rosowicz Magdalena POL 1980
3 Gogola Anna POL 1920
4 Strzelczyk Natalia POL 1070
5 Baran Joanna POL 1020
6 Piotrowska Malgorzata POL 860
7 Kurczynska Olga POL 820
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kurczynska Olga POL 24.30 27.10
2 Gogola Anna POL 24.20 26.10
3 Kazek Anna POL 17.50 20.60
4 Piotrowska Malgorzata POL 20.70 19.00
5 Rosowicz Magdalena POL 13.70
6 Jaromin Patrycja POL 11.40
7 Gogola Aleksandra POL 10.60
8 Baran Joanna POL 0.00
# Bib Name Country Category Round 1
1 Bernatowicz Krzysztof POL 4.50/58/13.00
2 Markowski Jacek POL 2.00/58/13.00
3 Presz Jan POL 1.00/58/13.00
4 Rutkowski Jakub POL 4.25/58/16.00
5 Naorniakowski Tomasz POL 3.00/58/16.00
5 Paszkowski Kamil POL 3.00/58/16.00
7 Zasepa Michal POL 2.25/58/16.00
8 Krzywinski Mateusz POL 2.00/58/16.00
9 Smolen Jacek POL 5.00/58/18.25
10 Pieczonka Bartosz POL 3.50/55/18.25
11 Kwapien Mariusz POL 2.25/55/18.25
12 Flisiak Michal POL 4.00/52
13 Borysewicz Kamil POL 3.25/52
14 Kuprewicz Gabriel POL 2.25/52
15 Markowski Pawel POL 5.00/49
16 Szumski Adrian POL 0.25/49
17 Naorniakowski Marek POL 0.00/49
# Bib Name Country Category Round 1
1 Bernatowicz Krzysztof POL 3020
2 Pieczonka Bartosz POL 2860
3 Kuprewicz Gabriel POL 2810
4 Presz Jan POL 2400
5 Zasepa Michal POL 1800
6 Flisiak Michal POL 1480
6 Markowski Pawel POL 1480
8 Naorniakowski Tomasz POL 1130
9 Rutkowski Jakub POL 1100
10 Krzywinski Mateusz POL 410
11 Szumski Seweryn POL 310
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Krzywinski Mateusz POL 41.10 44.00
2 Rutkowski Jakub POL 43.00 43.60
3 Bernatowicz Krzysztof POL 36.80 39.20
4 Markowski Pawel POL 36.80 36.40
5 Naorniakowski Tomasz POL 31.20 31.20
6 Pieczonka Bartosz POL 27.60 29.10
7 Szumski Adrian POL 25.80
8 Smolen Jacek POL 24.30
9 Paszkowski Kamil POL 22.40
10 Naorniakowski Marek POL 21.60
11 Kwapien Mariusz POL 19.40
12 Cholewa Andrzey POL 0.00