Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Olsmats Eleonora SWE 2.50/43 2.00/43 2.00/46
2 Jansson Ellika SWE 2.00/34 1.50/34 1.50/34
3 Nordenhed Alice SWE 1.00/22 1.00/22 1.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Olsmats Eleonora SWE 10.80 12.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Jansson Sofia SWE 1.00/55/13.00 1.50/55/13.00 3.00/34
2 Öhman Jenny SWE 1.50/52 1.25/52
3 Lammi Mette FIN 4.00/49 0.00/52 0.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Jansson Sofia SWE 28.80 28.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Lammi Laura FIN 3.00/55/12.00 0.50/55/12.00 1.50/55/12.00
2 Hoikkanen Emilia FIN 3.00/55/13.00 1.50/55/12.00 4.00/55/13.00
3 Bergström Madeleine SWE 0.00/34 2.00/55/13.00 5.00/55/14.25
4 Westerlund Sara SWE 3.50/55/14.25 5.50/55/14.25
5 Francke Lisa SWE 1.50/55/14.25 3.50/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Francke Lisa SWE 46.80 49.90
2 Bergström Madeleine SWE 30.30 30.50
3 Hoikkanen Emilia FIN 28.30 30.30
4 Westerlund Sara SWE 28.00 29.70 27.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Blomqvist Felix SWE 4.25/55/12.00 3.00/55/12.00 2.50/55/13.00
2 Bogne Jakob SWE 1.50/55/14.25 2.50/55/13.00
3 Friberg Joakimsson Adam SWE 3.50/22 4.00/55/18.25 3.50/22
4 Blomqvist Alexander SWE 2.50/55/18.25 2.50/55/18.25 4.50/22
5 Nordenhed Jacob SWE 4.50/34 4.00/43
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Blomqvist Felix SWE 43.70 44.50
2 Bogne Jakob SWE 36.00 36.50 36.80
3 Blomqvist Alexander SWE 26.20 27.70
4 Nordenhed Jacob SWE 17.10 18.70 18.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Österlund Vilgot SWE 3.00/58/12.00 3.50/58/13.00 2.00/58/14.25
2 Rönkkö Miikka FIN 4.50/58/13.00 1.50/37 4.00/58/13.00
3 Gravander Daniel SWE 4.00/58/13.00 2.00/58/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Österlund Vilgot SWE 40.80 40.30
2 Gravander Daniel SWE 29.40 27.60 24.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Ronkko Pietari FIN 4.00/58/11.25 2.00/58/10.75 3.50/58/12.00
2 Rosén David SWE 3.00/58/12.00 4.50/58/12.00 1.50/58/13.00
3 Efverstrom Daniel SWE 1.50/58/12.00 4.25/58/12.00 4.00/58/12.00
4 Rudhag Per SWE 4.00/58/12.00 4.00/58/13.00 4.00/58/13.00
5 Rosén Martin SWE 2.50/58/12.00 2.50/58/12.00 1.50/58/13.00
6 Thyr Johan SWE 4.00/58/13.00 5.00/58/13.00 1.50/58/13.00
7 Nordh Martin SWE 2.00/37 0.50/58/13.00 1.00/37
8 Rönkkö Samuli FIN 4.00/37 3.50/58/14.25 2.00/58/14.25
9 Ohman Patrik SWE 2.50/37 3.50/58/14.25
10 Lundemo Even Moss NOR 3.50/37 5.00/37 4.00/37
11 Schützer Johan SWE 2.50/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Efverstrom Daniel SWE 54.00 54.30
2 Ohman Patrik SWE 43.90 47.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Friberg Joakimsson Björn SWE 3.00/55/14.25 0.50/34 1.50/34
2 Olsmats Carl SWE 4.50/55/18.25 4.25/34
# Bib Name Country Category Round 1
1 Olsmats Carl SWE 21.50