Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Tomanova Katerina CZE 1.50/55/16.00 3.00/55/14.25
2 Kolesarova Barbora SVK 2.50/55/13.00 4.50/55/12.00
3 Kucerova Petra CZE 3.50/55/14.25 4.00/55/14.25
4 Straltsova Hanna BLR 1.50/55/18.25 3.50/55/16.00
5 Gerencsery Martina CZE 6.00/55/13.00 2.00/55/12.00
6 Cespivova Anna CZE 3.50/55/18.25 2.00/55/18.25
7 Zelenkova Veronika CZE 3.50/49
8 Baran Katsiaryna BLR 0.50/55/16.00
9 Formankova Rebeka CZE 3.00/43
9 Kisialiova Katsiaryna BLR 3.00/43
11 BALOUNOVA Kamila CZE 6.00/37
12 Piotrowska Malgorzata POL 3.50/34
13 Henova Nina BLR 1.50/34
14 Sulcova Eva CZE 1.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kucerova Petra CZE 5280 5530
2 Kolesarova Barbora SVK 4470 5250
3 Cespivova Anna CZE 2690 3090
4 Straltsova Hanna BLR 2820 3000
5 Tomanova Katerina CZE 3030 2590
6 Baran Katsiaryna BLR 4080 3370
7 Zelenkova Veronika CZE 1470
8 Kisialiova Katsiaryna BLR 1360
9 Gerencsery Martina CZE 1730
10 BALOUNOVA Kamila CZE 990
11 Henova Nina BLR 950
12 Henova Hanna BLR 690
13 Formankova Rebeka CZE 680
14 Zakova Nina SVK 500
15 Klementova Bara CZE 440
16 Kicinova Michaela SVK 280
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Straltsova Hanna BLR 24.10 28.90
2 Kolesarova Barbora SVK 40.30 41.10
3 Tomanova Katerina CZE 23.80 24.90
4 Gerencsery Martina CZE 42.80 40.60
5 Baran Katsiaryna BLR 38.90 40.10
6 Kucerova Petra CZE 28.10 29.40
7 Zelenkova Veronika CZE 19.90
8 Cespivova Anna CZE 15.90
9 Formankova Rebeka CZE 12.40
10 Henova Nina BLR 10.50
11 Kisialiova Katsiaryna BLR 9.90
12 BALOUNOVA Kamila CZE 9.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kolman Martin CZE 5.00/55/13.00 2.00/55/12.00
2 Vesely Petr CZE 1.25/58/11.25 2.00/58/11.25
3 Jahoda Richard CZE 3.25/58/14.25 2.50/58/13.00
4 Szumski Seweryn POL 0.50/55/16.00 2.00/55/14.25
5 Kolman Zdenek CZE 3.00/58/14.25 5.00/58/14.25
6 Kubat David CZE 1.50/58/12.00 2.50/58/13.00
7 Jahoda Patrik CZE 5.00/55/16.00 5.00/55/18.25
8 Loudil Marek CZE 1.00/55/16.00 3.00/55/18.25
9 Nemeth Gabor HUN 4.25/58/13.00 5.25/55/18.25
10 Mlynek Marek SVK 3.50/58/13.00 4.00/55/18.25
11 Galinowski Jan POL 4.00/55/18.25
11 Tichy Vaclav CZE 4.00/55/18.25
13 Borysewicz Kamil POL 3.50/55/18.25
14 Labkovich Ilya BLR 2.00/55/18.25
15 Skoda Martin CZE 3.50/58/14.25
16 Lukavets Iljya BLR 3.50/58/18.25
17 Klima Adam CZE 3.00/58/18.25
18 Havranek Radim CZE 2.00/58/14.25
19 Rutkowski Jakub POL 3.50/58/16.00
20 Gerencsery Ladislav CZE 1.50/58/14.25
21 Krzywinski Mateusz POL 2.50/58/16.00
22 Meisner Viktor CZE 5.00/52
23 Klima Simon CZE 2.00/52
24 Isachenka Mikita BLR 4.00/49
25 Cap Matej CZE 2.50/49
26 Nosek Michal CZE 3.50/58/18.25
27 Kolman Zdenek Sen. CZE 2.50/58/18.25
28 Valek Robert CZE 2.25/55/18.25
29 Samuhel Michal SVK 1.50/43
30 Kicin Milan SVK 4.25/37
31 Wolf Nikolas SVK 3.00/37
32 Klima Miroslav CZE 5.00/37
33 Hruby Libor CZE 2.50/37
34 Mezl Pavel CZE 4.00/37
35 Skoda Stepan CZE 3.00/37
36 Beran Jan CZE 2.00/37
37 Pocsi Sandor HUN 2.50/37
38 Resl Daniel CZE 2.00/37
39 Necas Zdenek CZE 1.50/37
40 Marozau Artsiom BLR 0.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kolman Martin CZE 5190 8540
2 Kolman Zdenek CZE 8340 9070
3 Labkovich Ilya BLR 4020 4280
4 Meisner Viktor CZE 3250 3250
5 Marozau Artsiom BLR 2300 3050
6 Isachenka Mikita BLR 2150 2200
7 Tichy Vaclav CZE 3160 1910
8 Jahoda Patrik CZE 3350 1450
9 Kubat David CZE 3630 0
10 Vesely Petr CZE 3140
11 Cap Matej CZE 1830
12 Jahoda Richard CZE 2380
13 Klima Adam CZE 2230
14 Loudil Marek CZE 1650
15 Lukavets Iljya BLR 2080
16 Nosek Michal CZE 2340
17 Hruby Libor CZE 1280
18 Petrzelka Vojtech CZE 1930
19 Havranek Radim CZE 1910
20 Kicin Milan SVK 1090
21 Mlynek Marek SVK 1350
22 Skoda Stepan CZE 1350
23 Klima Simon CZE 810
24 Borysewicz Kamil POL 740
25 Mezl Pavel CZE 1110
26 Skoda Martin CZE 1040
27 Klima Miroslav CZE 940
28 Samuhel Michal SVK 480
29 Szumski Seweryn POL 400
30 Wolf Nikolas SVK 370
31 Galinowski Jan POL 0
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kolman Martin CZE 34.10 34.70
2 Mlynek Marek SVK 45.80 41.80
3 Jahoda Patrik CZE 32.80 31.20
4 Szumski Seweryn POL 29.60 31.10
5 Galinowski Jan POL 28.80 31.10
6 Kolman Zdenek CZE 36.30 37.00
7 Jahoda Richard CZE 38.20 35.60
8 Lukavets Iljya BLR 34.30 33.70
9 Labkovich Ilya BLR 26.00 25.50
10 Vesely Petr CZE 49.90
11 Polidor Ales CZE 47.90
12 Hruby Libor CZE 24.00
13 Krzywinski Mateusz POL 44.80
14 Rutkowski Jakub POL 43.80
15 Borysewicz Kamil POL 22.90
16 Tichy Vaclav CZE 22.80
17 Klima Adam CZE 28.60
18 Loudil Marek CZE 22.70
19 Kubat David CZE 42.30
20 Marozau Artsiom BLR 19.80
21 Cap Matej CZE 18.10
22 Meisner Viktor CZE 14.60
23 Beran Jan CZE 16.60
24 Isachenka Mikita BLR 13.80
25 Skoda Martin CZE 26.30
26 Nosek Michal CZE 23.50
27 Skoda Stepan CZE 20.90