Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Nikolaeva Anna RUS 0.00/52 2.00/52/16.00 2.00/52/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mitrokhina Lidiia RUS 16.60 19.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Shevkunova Alisa RUS 1.00/55/11.25 0.00/22 1.00/55/11.25
2 Gubarenko Olga RUS 2.00/55/13.00 3.50/55/13.00 4.50/55/13.00
3 Renard-Koktish Anna RUS 4.00/55/13.00 4.00/55/13.00 3.50/55/13.00
4 BATES Sophie GBR 3.00/55/14.25 1.00/55/14.25 2.00/55/14.25
5 Decheva Marina RUS 3.50/52 2.00/52 2.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Pozdnyakova Daria RUS 35.50 36.00 35.10
2 Savina Polina RUS 33.30 34.80 34.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Malinovskiy Georgy RUS 3.00/55/13.00 2.00/55/12.00
2 Markizov Arseniy RUS 5.00/55/18.25 3.50/52 3.00/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Malinovskiy Georgy RUS 27.70 25.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Ezerov Evgeny RUS 3.50/58/16.00 5.50/58/18.25 1.50/58/16.00
2 Ivanov Georgy RUS 4.50/49 3.00/52 2.00/55/18.25
3 Martynov Denis RUS 1.50/55/18.25 4.00/52 3.50/52
4 Arinushkin Danila RUS 2.50/37 1.50/22 3.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Arinushkin Danila RUS 21.50 24.10
2 Ivanov Georgy RUS 15.20 15.30 15.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Heath Calum GBR 0.50/58/10.75 4.00/58/10.75 1.50/58/10.75
2 Spinelli Luca ITA 2.00/58/11.25 4.00/58/11.25 2.25/58/10.75
3 Kamyshenko Sergey RUS 3.50/58/12.00 3.00/58/12.00 3.50/58/11.25
4 Bischofberger Oscar FRA 3.50/58/12.00 1.50/58/12.00 3.50/58/11.25
5 Campbell Glenn GBR 5.50/58/12.00 3.00/58/12.00 5.00/58/12.00
6 Gorelov Alexander RUS 0.00/58/14.25
7 Lyakhov Roman RUS 4.00/55/18.25 2.00/55/18.25 0.50/58/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Spinelli Luca ITA 54.30 57.00 52.40
2 Bischofberger Oscar FRA 52.10 54.00 52.10
3 Sheleshnev Dmitriy RUS 30.10 31.50 32.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Gorshcharuk Dmitry RUS 2.00/55/13.00 3.00/55/13.00 2.00/55/14.25
2 Linkov Sergey RUS 1.00/55/18.25 3.50/55/14.25 4.00/55/14.25
3 Bogdanov Iurii RUS 0.00/37 5.50/37 3.00/22