Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Cespivova Anna CZE 3.00/55/14.25 2.00/55/14.25
2 Formankova Rebeka CZE 4.50/52 4.00/55/18.25
3 BALOUNOVA Kamila CZE 3.00/52 5.00/52
4 Svecova Katerina CZE 1.25/55/18.25 3.50/52
5 Zakharkevich Katsiaryna BLR 4.00/52 1.50/52
6 Klementova Bara CZE 3.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zakharkevich Katsiaryna BLR 2290 3450
2 Cespivova Anna CZE 3170 3210
3 Svecova Katerina CZE 1980 3130
4 Klementova Bara CZE 2140 2610
5 Formankova Rebeka CZE 2590 1980
6 BALOUNOVA Kamila CZE 1320
7 Fuskova Lucie CZE 40
8 Taborska Zuzana CZE 20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Cespivova Anna CZE 20.70 24.10
2 Svecova Katerina CZE 17.20 16.20
3 Formankova Rebeka CZE 14.30 15.30
4 Klementova Bara CZE 13.40 14.10
5 BALOUNOVA Kamila CZE 13.30 13.40
6 Zakharkevich Katsiaryna BLR 11.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kucerova Petra CZE 4.00/55/13.00 1.50/55/13.00
2 Tomanova Katerina CZE 4.00/55/14.25 4.50/55/14.25
3 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 1.50/55/16.00 4.25/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kucerova Petra CZE 5190 5640
2 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 3310 4040
3 Tomanova Katerina CZE 2470 3650
4 Volodzkina Aliaksandra BLR 2840 3150
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kucerova Petra CZE 29.60 30.90
2 Tomanova Katerina CZE 29.50 28.60
3 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 20.90 21.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turets Iryna BLR 3.00/55/12.00 3.00/55/12.00
2 Kolesarova Barbora SVK 1.50/55/12.00 3.00/55/12.00
3 Gerencsery Martina CZE 2.00/55/12.00 1.50/55/12.00
4 Beliakova Mariya BLR 0.00/55/13.00 1.50/55/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gerencsery Martina CZE 5930 6770
2 Beliakova Mariya BLR 7460 6610
3 Turets Iryna BLR 5950 4860
4 Kolesarova Barbora SVK 2180 4200
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turets Iryna BLR 43.10 44.80
2 Gerencsery Martina CZE 37.10 38.10
3 Kolesarova Barbora SVK 38.50 38.00
4 Beliakova Mariya BLR 37.70 36.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Borysewicz Kamil POL 2.00/55/14.25 4.50/55/14.25
2 Mishustsin Stanislau BLR 4.00/55/14.25 3.00/55/14.25
3 Karakulka Andrey BLR 2.25/55/14.25 2.50/55/14.25
4 Hruby Libor CZE 2.50/55/14.25 1.50/55/14.25
5 Shpak Stepan BLR 3.25/55/14.25 2.25/34
6 Meisner Viktor CZE 1.50/55/14.25
7 Loudil Marek CZE 0.00/55/14.25
8 Cap Matej CZE 2.00/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Karakulka Andrey BLR 4810 5640
2 Shpak Stepan BLR 4840 5290
3 Meisner Viktor CZE 3560 3560
4 Loudil Marek CZE 2730 2840
5 Mishustsin Stanislau BLR 3420 2700
6 Cap Matej CZE 2310
7 Hruby Libor CZE 2060
8 Borysewicz Kamil POL 1210
9 Cespivo Jakub CZE 280
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Borysewicz Kamil POL 31.50 30.90
2 Hruby Libor CZE 30.20 30.60
3 Shpak Stepan BLR 28.10 30.00
4 Karakulka Andrey BLR 26.90 29.50
5 Loudil Marek CZE 26.70 27.60
6 Meisner Viktor CZE 26.10
7 Cap Matej CZE 22.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kolman Martin CZE 0.50/58/11.25 3.00/58/12.00
2 Basinski Mikhail BLR 5.00/58/13.00 2.25/58/12.00
3 Isayeu Aliaksandr BLR 2.00/58/14.25 1.50/58/14.25
4 Tichy Vaclav CZE 5.00/58/16.00 3.00/37
5 Mishustsin Pavel BLR 3.50/58/14.25 2.00/37
6 Galinowski Jan POL 2.25/58/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kolman Martin CZE 8510 8290
2 Basinski Mikhail BLR 6540 6970
3 Isayeu Aliaksandr BLR 6030 6030
4 Mishustsin Pavel BLR 3460 5710
5 Tichy Vaclav CZE 3690 3890
6 Galinowski Jan POL 2690
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kolman Martin CZE 41.40 42.50
2 Galinowski Jan POL 42.50 42.40
3 Basinski Mikhail BLR 42.90 41.30
4 Tichy Vaclav CZE 32.20 34.60
5 Isayeu Aliaksandr BLR 31.10 31.90
6 Mishustsin Pavel BLR 0.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 BELIAKOU Herman BLR 1.50/58/11.25 1.50/58/11.25
2 Necas Zdenek CZE 3.50/58/13.00 3.00/58/12.00
3 Dovnar Alexei BLR 1.50/58/13.00 2.50/58/12.00
4 Serzhanin Ivan BLR 5.00/58/12.00 1.50/58/12.00
5 Nonn Vladimír CZE 4.00/58/13.00 2.00/58/13.00
6 Kolman Zdenek Sen. CZE 3.00/58/14.25 5.00/34
7 Klima Adam CZE 1.50/58/14.25
8 Mezl Pavel CZE 4.50/58/16.00
9 Liska Rostislav CZE 4.00/58/16.00
10 Lomovciv Petr CZE 2.00/58/18.25
11 Valek Robert CZE 5.00/55/18.25
12 Petrzelka Vojtech CZE 5.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kolman Zdenek CZE 8610 9390
2 BELIAKOU Herman BLR 11190 7110
3 Dovnar Alexei BLR 5370 5620
4 Nonn Vladimír CZE 3670 3940
5 Serzhanin Ivan BLR 4650 3490
6 Petrzelka Vojtech CZE 3450
7 Liska Rostislav CZE 2120
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 BELIAKOU Herman BLR 45.80 47.10
2 Serzhanin Ivan BLR 44.30 43.90
3 Dovnar Alexei BLR 43.40 41.00
4 Liska Rostislav CZE 27.90
5 Petrzelka Vojtech CZE 25.30