Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mill Botella Pia ESP 2.00/55/16.00 2.50/55/18.25
2 Vizcaino Gallego Paula ESP 0.00/40 1.50/34
3 Jane Emo Laura ESP 1.00/34
4 PASQUIN TORRELLA Marta ESP 0.50/34
4 Pregel Hoderlein Ariadna ESP 0.50/34
4 Pregel Hoderlein Carla ESP 0.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mill Botella Pia ESP 1770 1980
2 Pregel Hoderlein Ariadna ESP 180
3 Vizcaino Gallego Paula ESP 170
4 Pregel Hoderlein Carla ESP 100
5 Jane Emo Laura ESP 80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mill Botella Pia ESP 23.10 23.50
2 Vizcaino Gallego Paula ESP 15.90 16.70
3 Pregel Hoderlein Carla ESP 15.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mill Botella Mariona ESP 2.50/52 2.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mill Botella Mariona ESP 1360 1370
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mill Botella Mariona ESP 18.90 19.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rial Vilar Sílvia ESP 2.00/52 1.50/52
# Bib Name Country Category Round 1
1 Rial Vilar Sílvia ESP 790
# Bib Name Country Category Round 1
1 Rial Vilar Sílvia ESP 20.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pintó Biescas Aida ESP 2.00/55/14.25 4.00/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Chaves Alberich Elisabeth ESP 2520 2580
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Vizcaino Vallbona Assumpta ESP 4.50/55/18.25 3.00/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Vizcaino Vallbona Assumpta ESP 2880 2620
# Bib Name Country Category Round 1
1 Tapiero Marie Blanche ESP 4.50/34
2 Valverde Molina Mercedes ESP 2.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Tapiero Marie Blanche ESP 1600 1040
# Bib Name Country Category Round 1
1 Vizcaino Gallego Oriol ESP 0.00/40
2 Botella Fernández Guido ESP 2.00/34
# Bib Name Country Category Round 1
1 Vizcaino Gallego Oriol ESP 290
2 Botella Fernández Guido ESP 40
# Bib Name Country Category Round 1
1 Vizcaino Gallego Oriol ESP 14.10
# Bib Name Country Category Round 1
1 Sauvat Theodore ESP 2.50/52/16.00
2 Dufol Ferrer Linus ESP 5.25/49
3 Nadal Bonet Pablo ESP 1.00/49
4 Saurina Casanovas Gerard ESP 2.00/34
5 Jane Emo Alex ESP 1.00/34
5 Pasquin Torrella Yago ESP 1.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Saurina Casanovas Gerard ESP 660
2 Nadal Bonet Pablo ESP 590 540
3 Dufol Ferrer Linus ESP 460
4 Sauvat Theodore ESP 160
5 Jane Emo Alex ESP 80
6 Pasquin Torrella Yago ESP 40
# Bib Name Country Category Round 1
1 Nadal Bonet Pablo ESP 17.80
2 Dufol Ferrer Linus ESP 16.60
3 Saurina Casanovas Gerard ESP 15.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Parellada Llimona Lluís ESP 3.00/58/14.25 3.50/58/18.25
2 Barguñó Jané Guillermo ESP 1.50/58/14.25 0.50/58/12.00
3 Donatiu Viñas Lluís ESP 4.25/58/16.00 2.50/58/14.25
4 Donatiu Viñas Pepe ESP 2.50/58/16.00 1.00/37
5 Garcia-Planas Domenech Marc ESP 4.50/37
6 Conde Gispert Ricardo ESP 2.25/37
7 Serra Busquet Xavier ESP 0.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Barguñó Jané Guillermo ESP 4520 4870
2 Parellada Llimona Lluís ESP 2070 1670
3 Donatiu Viñas Lluís ESP 1460 1830
4 Conde Gispert Ricardo ESP 1230 1400
5 Donatiu Viñas Pepe ESP 1100 1510
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Barguñó Jané Guillermo ESP 40.50 41.40
2 Donatiu Viñas Lluís ESP 39.60 37.60
3 Parellada Llimona Lluís ESP 31.90 32.40
4 Donatiu Viñas Pepe ESP 30.20
5 Garcia-Planas Domenech Marc ESP 19.80
6 Serra Busquet Xavier ESP 18.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 PINTO BIESCAS Marcel ESP 2.00/58/11.25 5.00/58/12.00
2 Quera Costa Claudi ESP 1.50/58/11.25 3.50/58/12.00
3 Mill Botella Pau ESP 2.50/58/14.25 2.50/58/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 PINTO BIESCAS Marcel ESP 3720 3640
2 Mill Botella Pau ESP 3230 1280
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 PINTO BIESCAS Marcel ESP 50.50 50.50
2 Mill Botella Pau ESP 44.90 45.00
3 Surroca Tarradas Sasha ESP 36.10 35.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Morros Peyri Ivan ESP 1.00/58/10.75 4.00/58/11.25
2 Cambra Font Pol ESP 3.50/58/12.00 3.50/58/12.00
2 Morera Ortega Juan ESP 3.50/58/12.00 2.00/58/13.00
4 Sirera Pérez Alex ESP 1.00/58/13.00
5 Roca Arribas Santi ESP 4.50/58/14.25 3.50/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Roca Arribas Santi ESP 4220 4070
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Roca Arribas Santi ESP 53.40 54.60
2 Vizcaino Vallbona Gregori ESP 45.60 44.20
3 Cambra Font Pol ESP 44.20 41.80
4 Morera Ortega Juan ESP 39.70 38.90
# Bib Name Country Category Round 1
1 Vázquez Valls Sergio Killian ESP 0.00/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1
1 Nomen Torres Claudio ESP 5.50/55/13.00
2 Parellada Armela Luis ESP 5.00/37
3 Tarradas Faja Josep ESP 3.00/37