Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kurczynska Olga POL 2.50/55/13.00 0.50/55/12.00
2 Wroblewska Justyna POL 2.00/55/13.00 1.50/55/13.00
3 Kazek Anna POL 5.25/55/16.00 4.00/55/14.25
4 Rutkowska Malgorzata POL 4.50/55/18.25 4.00/55/18.25
5 Smolen Agata POL 4.00/55/18.25 2.50/34
6 Gogola Anna POL 3.00/55/18.25
7 Gogola Aleksandra POL 1.00/52
8 Kurnik-Konarska Beata POL 5.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kazek Anna POL 5430 5000
2 Wroblewska Justyna POL 5640 4460
3 Gogola Anna POL 2760 1400
4 Gogola Aleksandra POL 1140 1140
5 Smolen Agata POL 940 1130
6 Rutkowska Malgorzata POL 750
7 Brulinska Paulina POL 680
7 Kuzbiel Aleksandra POL 680
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rutkowska Malgorzata POL 28.00 27.20
2 Gogola Anna POL 26.80 25.50
3 Smolen Agata POL 26.90 24.80
4 Wroblewska Justyna POL 23.10 24.00
5 Kazek Anna POL 20.50 20.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bernatowicz Krzysztof POL 4.50/58/13.00 2.50/58/12.00
2 Bernatowicz Tomasz POL 2.50/58/12.00 1.50/58/12.00
3 Gruca Martin POL 3.00/58/13.00 4.50/58/13.00
4 Kazek Dawid POL 1.50/58/13.00 4.00/58/13.00
5 Presz Jan POL 4.00/58/14.25 2.50/58/13.00
6 Hugues Piotr POL 5.00/58/16.00 1.50/58/14.25
7 Swietek Pawel POL 1.50/58/16.00 5.00/58/16.00
8 Pieczonka Bartosz POL 2.50/58/14.25 4.00/58/16.00
9 Smolen Jacek POL 3.50/58/16.00 2.50/37
10 Naorniakowski Marek POL 4.00/58/16.00 1.50/37
11 Rutkowski Jakub POL 3.50/58/18.25
12 Flisiak Michal POL 2.00/58/18.25
13 Klos Adam POL 1.00/58/18.25
14 Kowalczyk Tadeusz POL 5.00/55/18.25
15 Gogola Wojciech POL 4.50/55/18.25
16 Kowalski Pawel POL 4.00/55/18.25
17 Domanski Rafal POL 3.00/55/18.25
17 Ulanowicz Olaf POL 3.00/55/18.25
19 Kwapien Mariusz POL 1.00/55/18.25
20 Rytko Dariusz POL 3.00/34
20 Witek Michal POL 3.00/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kazek Dawid POL 6110 6650
2 Bernatowicz Krzysztof POL 4860 4330
3 Pieczonka Bartosz POL 2640 4220
4 Swietek Pawel POL 2180 3940
5 Presz Jan POL 3150 3520
6 Bernatowicz Tomasz POL 2580 2880
7 Gruca Martin POL 3730 2850
8 Ulanowicz Olaf POL 2340 1890
9 Galinowski Jan POL 1680
10 Borysewicz Kamil POL 1640
11 Flisiak Michal POL 1360
12 Kwapien Mariusz POL 1320
13 Oronowicz Jakub POL 1150
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bernatowicz Krzysztof POL 45.30 50.00
2 Galinowski Jan POL 36.40 43.20
3 Kazek Dawid POL 39.70 39.40
4 Hugues Piotr POL 37.80 39.40
5 Pieczonka Bartosz POL 36.70 35.30
6 Rutkowski Jakub POL 34.40 35.30
7 Bernatowicz Tomasz POL 30.70 30.70
8 Gruca Martin POL 32.70
9 Smolen Jacek POL 26.70
10 Domanski Rafal POL 25.30
11 Ulanowicz Olaf POL 24.80
12 Klos Adam POL 22.20