Code:


Event Details(Homologation Level Planned)
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Makri Beatriki GRE 1.50/55/18.25 4.50/55/18.25 2.50/55/18.25
2 Tsaousidou Chrisoula GRE 0.00/22 1.00/22 0.00/22
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Vlatkovic Tijana SRB 1.00/49 2.00/52 3.50/49
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Kashitsina Olga RUS 2.00/55/12.00 0.50/55/13.00 2.00/55/12.00
2 Balashova Mila RUS 1.00/55/12.00 1.00/55/12.00 3.00/55/13.00
3 Sokolova Olga RUS 3.50/55/14.25 5.00/55/14.25 4.00/55/14.25
4 Thoen Brigitte NED 2.00/34 2.50/34
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Kumbaracilar Ayse Sermin TUR 2.00/52 4.00/34 1.00/52
2 Kumbaracilar Zerrin TUR 2.50/49 5.00/49 2.00/49
3 Ispartaligil Ozlem TUR 5.00/34 3.00/34 3.00/46
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Alshamsi Hamad UAE 2.50/52 1.50/55/18.25 1.50/46
2 Chamoun Dany LBN 4.00/52 2.00/34 4.00/34
3 Tsaousidis George GRE 3.50/49 3.00/52 1.50/52
4 Loumakos George GRE 2.50/49 0.50/46 4.50/49
5 Loumakos Panagiotis GRE 3.50/46 1.00/46 5.50/46
6 Turfanda Kemal TUR 3.50/43 2.00/46 1.50/46
7 Tsiallas Michail GRE 1.00/34 1.00/40 1.00/34
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Chiha Salvador LBN 0.50/58/14.25 1.50/58/12.00 1.00/58/12.00
2 Al Hadedi Fares UAE 2.50/58/16.00 3.50/37 0.50/58/13.00
3 Fekete Stefan SRB 3.00/37 3.00/37 1.00/58/14.25
4 Makris Gerasimos GRE 3.00/58/18.25 3.00/58/18.25 3.50/55/18.25
5 Al Khayat Nawaf UAE 2.00/37 2.50/37 2.50/58/18.25
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Kamyshenko Sergey RUS 5.00/58/13.00 2.00/58/12.00 4.25/58/12.00
2 Firinci Baris TUR 1.50/58/14.25 3.50/37 3.50/58/14.25
3 Al Hadedi Ahmed UAE 2.50/58/16.00 3.50/58/16.00 0.50/58/14.25
4 Basaran Mehmet TUR 1.00/37 1.50/37 3.00/37
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Bernatowicz Tomasz POL 0.50/58/12.00 2.00/58/12.00 2.50/58/11.25
2 Mistryukov Alexander RUS 1.00/58/11.25 3.50/58/12.00 2.00/58/11.25
3 Zazadze Paul TUR 1.00/34 1.50/34 1.50/58/14.25
4 Gorshcharuk Dmitry RUS 5.00/58/18.25 3.50/34 1.50/58/18.25
5 Ekinci Ralf Volkan TUR 0.00/34 2.50/34 2.50/58/18.25
6 Tekinel Mehmet TUR 6.00/49 3.00/52 2.50/55/18.25
7 Yavuz Sait TUR 5.00/34
8 Karamanci Emin TUR 2.50/37
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2 Round 3
5 Stathatos Alexis GRE 5.00/55/18.25 3.50/34 4.00/34
6 Finanser Nedim TUR 3.50/46 3.50/52 4.00/52
7 Kitapci Hakan TUR 3.00/46 2.00/52 0.50/46
8 Chamoun Gabriel LBN 5.00/34 2.00/49 3.00/34
# Bib Name HC Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Engelhardt Volker AUT 2.00/55/13.00 4.50/55/14.25 3.00/55/13.00
2 Fekete Bruno SRB 2.50/55/14.25 2.00/55/14.25 4.00/46
4 Saffet Karamanci TUR 2.00/46