Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1
1 Odintsova Anna RUS 2.00/55/18.25
2 Pozdnyakova Daria RUS 2.00/52
3 Vareva Maria RUS 1.50/52
4 Perepelova Alena RUS 1.50/49
5 Gerasikova Maria RUS 2.50/46
6 Efremova Maria RUS 2.00/46
6 Pratikaki Elina RUS 2.00/46
8 Romashova Ekaterina RUS 1.50/43
9 Grevtseva Nastia RUS 2.50/34
10 Badalian Anna RUS 0.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Odintsova Anna RUS 4790 5060
2 Badalian Anna RUS 3000 3160
3 Hvatova Tatiana RUS 2720 2650
4 Pozdnyakova Daria RUS 2540 1820
5 Efremova Maria RUS 2110 1690
6 Kurihina Ekaterina RUS 2030 1370
7 Gerasikova Maria RUS 1890
8 Zhirkova Polina RUS 1660
9 Vareva Maria RUS 1640
10 Golubtsova Ksenia RUS 1120
11 Perepelova Alena RUS 820
# Bib Name Country Category Round 1
1 Pozdnyakova Daria RUS 21.00
2 Odintsova Anna RUS 19.00
3 Grevtseva Nastia RUS 18.30
4 Efremova Maria RUS 17.00
4 Radionova Ekaterina RUS 17.00
6 Romashova Ekaterina RUS 15.00
7 Kurihina Ekaterina RUS 13.80
8 Tepliashina Elena RUS 11.90
# Bib Name Country Category Round 1
1 Vorona Mariia RUS 2.00/55/16.00
2 Savina Polina RUS 1.50/55/16.00
3 Menshikova Daria RUS 3.50/52
3 Sokolova Anna RUS 3.50/52
5 Makritskaya Alina RUS 4.00/49
5 Nazarko Ekaterina RUS 4.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Savina Polina RUS 2750 3850
2 Krinetskaya Julia RUS 3020 2990
3 Nazarko Ekaterina RUS 2210 2260
4 Kadatskaia Daria RUS 1850 1820
5 Vorona Mariia RUS 2200 810
6 Makritskaya Alina RUS 1510
7 Sokolova Anna RUS 1000
# Bib Name Country Category Round 1
1 Vorona Mariia RUS 24.60
2 Menshikova Daria RUS 24.50
3 Sokolova Anna RUS 21.10
4 Savina Polina RUS 19.50
5 Makritskaya Alina RUS 13.80
# Bib Name Country Category Round 1
1 Sergueeva Karina RUS 2.00/55/13.00
2 Trukova Anna RUS 1.00/55/13.00
3 Shevkunova Alisa RUS 4.00/55/14.25
4 Renard-Koktish Anna RUS 2.50/55/16.00
5 Loseva Alina RUS 4.25/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Sergueeva Karina RUS 6680 7130
2 Delina Veronika RUS 3320 4750
3 Trukova Anna RUS 3200 3850
4 Loseva Alina RUS 1640 2980
# Bib Name Country Category Round 1
1 Sergueeva Karina RUS 32.60
2 Malisheva Anna RUS 30.40
3 Trukova Anna RUS 23.50
4 Loseva Alina RUS 19.80
# Bib Name Country Category Round 1
1 Elanskiy Maxim RUS 5.00/55/18.25
2 Malinovskiy Evgeniy RUS 3.25/52
3 Suslov Grigoriy RUS 0.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Chamukov Alexander RUS 1950 2100
2 Suslov Grigoriy RUS 3130 1970
3 Kuznetsov Gennadiy RUS 1520 1660
4 Ivanov Nikita RUS 2060 1400
5 Malinovskiy Evgeniy RUS 1900 740
6 Elanskiy Maxim RUS 1460
7 Lipatov Sergey RUS 1200
8 Rak Konstantin RUS 990
# Bib Name Country Category Round 1
1 Elanskiy Maxim RUS 25.90
2 Mazohin Alexey RUS 21.70
3 Arefiev Egor RUS 17.00
4 Kuznetsov Gennadiy RUS 15.50
5 Rak Konstantin RUS 14.20
# Bib Name Country Category Round 1
1 Trushechkin Andrey RUS 2.50/58/16.00
2 Vasilyev Vadim RUS 4.50/55/18.25
3 Petrov Oleg RUS 1.50/55/18.25
4 Belikov Alexey RUS 1.50/52
4 Elanskiy Pavel RUS 1.50/52
6 Ibragimov Bulat RUS 0.50/49
7 Suslov Denis RUS 0.50/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Vasilyev Vadim RUS 4560 4910
2 Mikriukov Mikhail RUS 4420 4550
3 Ibragimov Bulat RUS 2460 2660
4 Belikov Alexey RUS 3150 2570
5 Trushechkin Andrey RUS 2950 2390
6 Elanskiy Pavel RUS 2360
7 Petrov Oleg RUS 2060
8 Vasiuhin Daniil RUS 1410
# Bib Name Country Category Round 1
1 Kaiokin Kirill RUS 35.60
2 Petrov Oleg RUS 34.90
3 Koshkin Sergei RUS 34.70
4 Elanskiy Pavel RUS 34.40
5 Vasilyev Vadim RUS 27.60
6 Vasiuhin Daniil RUS 26.60
7 Trushechkin Andrey RUS 24.70
8 Belikov Alexey RUS 24.40
# Bib Name Country Category Round 1
1 Sukhotin Dmitry RUS 2.00/58/13.00
2 Sidorenko Alexander RUS 0.50/58/14.25
3 Feoktistov Vadim RUS 3.50/58/16.00
4 Nikolaev Anton RUS 2.50/58/16.00
5 Mikhaylov Maxim RUS 4.50/58/18.25
6 Chubukov Konstantin RUS 4.00/55/18.25
7 Spasskov Sergey RUS 1.50/55/18.25
8 Zhiganov Dmitriy RUS 4.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Sukhotin Dmitry RUS 5680 6310
2 Mikhaylov Maxim RUS 4510 6210
3 Nikolaev Anton RUS 4520 4920
4 Bogatir Victor RUS 3660 3820
5 Chubukov Konstantin RUS 3640 3440
6 Sharapov Denis RUS 2960
7 Zhiganov Dmitriy RUS 2730
8 Feoktistov Vadim RUS 2660
# Bib Name Country Category Round 1
1 Burchashkin Dmitriy RUS 47.90
2 Sukhotin Dmitry RUS 45.40
3 Pershukov Alexey RUS 42.40
4 Siyazov Yuriy RUS 42.30
5 Mikhaylov Maxim RUS 35.60
6 Chubukov Konstantin RUS 32.80
7 Nikolaev Anton RUS 30.70
8 Feoktistov Vadim RUS 29.20
9 Zhiganov Dmitriy RUS 28.00