Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Scutt Emma GBR 4.00/52 0.50/52 2.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Scutt Emma GBR 120 580
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Roberts Lucy GBR 5.00/52 1.50/52 3.50/52
2 Finnegan Liviya GBR 5.00/49 6.00/49 3.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Roberts Lucy GBR 1350 660
2 Finnegan Liviya GBR 660 990
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Roberts Lucy GBR 8.30 9.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Nutt Katie GBR 3.00/55/13.00 1.00/55/13.00 2.00/55/13.00
2 Hutchison Georgina GBR 2.00/55/13.00 2.00/55/14.25 2.50/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nutt Katie GBR 3940 2550
2 Hutchison Georgina GBR 1330 1170
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Outram Sanchia GBR 2.00/55/12.00 1.00/55/12.00
2 Jones Julia GBR 2.00/55/13.00 3.00/55/13.00 4.00/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Outram Sanchia GBR 4790 4320
2 Jones Julia GBR 2210 2690
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Outram Sanchia GBR 37.10 37.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Atkins Kelly GBR 3.00/55/12.00 1.50/55/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Atkins Kelly GBR 1670 1390
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Atkins Kelly GBR 15.50 16.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Porter Joanne GBR 1.50/55/13.00 4.00/55/14.25
2 Hebdon Sarah GBR 3.00/55/14.25 4.00/55/14.25 0.50/55/13.00
3 Moore Jane GBR 4.00/55/14.25 4.00/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Porter Joanne GBR 2220
2 Hazelwood Kate GBR 1220 1370
# Bib Name Country Category Round 1
1 Porter Joanne GBR 26.00
2 Hazelwood Kate GBR 23.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Worship Carol GBR 4.00/22 3.00/49 3.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Parkin Tom GBR 3.00/52 4.00/52 5.00/52
2 Pollard Noah GBR 3.50/52 2.00/52 5.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Parkin Tom GBR 1230 1280
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Robinson Marcus GBR 3.00/55/14.25 4.50/55/16.00 4.50/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 2
1 Robinson Marcus GBR 1650
# Bib Name Country Category Round 2 Round 3
1 Robinson Marcus GBR 14.50 15.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Poland Joel GBR 1.00/58/11.25 4.50/58/12.00 2.50/58/11.25
2 Turp Benjamin GBR 4.00/58/12.00 2.00/58/12.00 2.00/58/12.00
3 Davies Arron GBR 3.00/58/12.00 2.50/58/12.00 2.00/58/12.00
4 Dart Sam GBR 0.00/49 1.50/49 2.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Poland Joel GBR 6850 5920
2 Davies Arron GBR 3190 2120
3 Turp Benjamin GBR 2200 3180
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Poland Joel GBR 49.40 49.00 52.70
2 Davies Arron GBR 41.00 41.00 42.10
3 Turp Benjamin GBR 36.70 38.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Spavin Harry GBR 3.00/58/11.25 3.00/58/11.25
2 Hazelwood Benjamin GBR 5.00/58/13.00 1.00/58/12.00 5.00/58/14.25
3 Young Harry GBR 5.50/58/13.00 2.50/58/13.00 2.00/58/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Spavin Harry GBR 6460 6290
2 Young Harry GBR 1700
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Critchley Jack GBR 67.30 64.20 65.00
2 Spavin Harry GBR 58.00 59.70 56.90
3 Hazelwood Benjamin GBR 50.50 48.60 49.80
4 Young Harry GBR 39.90 40.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Perry Greg GBR 3.00/58/11.25 1.50/58/11.25
2 Hebdon Harry GBR 2.50/58/11.25 2.00/58/11.25 2.00/58/11.25
3 Anthony Alexander GBR 4.00/58/12.00 2.00/58/12.00 3.00/58/12.00
4 Murphy Darren GBR 2.50/58/13.00 3.00/58/12.00 3.00/58/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Ohman Patrik SWE 62.60 63.30 59.80
2 Perry Greg GBR 47.80 47.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hazelwood Timothy GBR 4.00/55/11.25 1.00/55/10.75
2 Fardon Allan GBR 0.50/55/13.00 2.00/55/11.25 0.50/55/13.00
3 Singleton Chris GBR 1.00/55/13.00 3.00/55/12.00 3.50/55/12.00
4 Hebdon Stephen GBR 1.00/55/14.25 4.00/55/13.00
5 Harrower Guy GBR 1.50/55/13.00 3.00/55/13.00 1.50/55/13.00
6 Wallace Clive GBR 4.00/55/14.25 3.00/55/13.00
7 Murphy Graham GBR 5.00/55/14.25 3.00/55/14.25 5.00/22
8 Parkin Nick GBR 0.00/55/16.00 3.00/55/14.25 4.50/55/16.00
9 Campbell Ian GBR 4.00/22 5.00/49 5.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wallace Clive GBR 2610 2490
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hazelwood Timothy GBR 49.50 53.70 50.40
2 Singleton Chris GBR 50.60 50.50
3 Harrower Guy GBR 31.90 32.80
3 Wallace Clive GBR 32.80 31.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Ward George GBR 4.00/55/14.25 4.50/55/14.25
2 Jones Keith GBR 3.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Clarke Geoff IRL 38.60 39.40 38.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Philips John GBR 1.00/52/12.00 1.00/52/12.00 1.00/52/12.00
2 Hurley Stan GBR 0.00/52 3.00/52/16.00 2.00/52/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Philips John GBR 820 960
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Philips John GBR 25.70 28.10