Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mednikova Polina RUS 1.00/22 3.00/55/12.00
2 Spurina Liva LAT 2.50/55/14.25 2.00/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Lammi Mette FIN 4.00/55/18.25 2.00/55/14.25
2 Hellman Ellen FIN 1.50/22 4.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Lammi Mette FIN 1890 1850
2 Hellman Ellen FIN 380 200
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Menestrina Jutta FIN 3.00/55/12.00 1.50/55/12.00
2 Rönkkö Janika FIN 2.00/55/18.25 4.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Menestrina Jutta FIN 46.20 47.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Lammi Laura FIN 2.00/55/12.00 3.50/55/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Lammi Laura FIN 4890 5160
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Cine Ineta LAT 3.00/52 3.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pulkis Daniels LAT 1.50/22 4.50/52
2 Nordlund Emil SWE 3.00/49 3.00/52
3 Purins Peteris LAT 0.00/43 4.00/43
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nordlund Emil SWE 560 520
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kurzemnieks Pauls LAT 4.50/58/18.25 2.50/58/18.25
2 Hoikkanen Juho FIN 2.00/58/18.25 4.00/58/18.25
# Bib Name Country Category Round 1
1 Hoikkanen Juho FIN 470
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rönkkö Miikka FIN 3.50/58/14.25 3.50/58/12.00
2 Junttila Ville FIN 0.00/58/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Anttila Veli-Matti FIN 4170 3490
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rönkkö Pietari FIN 1.50/58/12.00 2.50/58/10.75
2 Rudhag Per SWE 4.00/58/12.00 3.00/58/11.25
3 Thyr Johan SWE 2.50/58/12.00 3.00/58/11.25
4 Rönkkö Samuli FIN 4.00/58/12.00 1.50/58/11.25
5 Mistryukov Alexander RUS 3.50/22 2.50/58/12.00
6 Lammi Jarno FIN 5.00/58/14.25 4.00/58/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Linkov Sergey RUS 2.50/55/14.25 4.50/55/13.00
2 Santala Jarno FIN 1.50/55/14.25 2.50/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Laakso Antti FIN 1.00/55/12.00 3.00/55/12.00
2 Cinis Ugis LAT 2.00/55/14.25 5.00/55/13.00
3 Scherer Philipp GER 5.00/55/18.25 3.00/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Laakso Antti FIN 5020 4210
2 Scherer Philipp GER 660 660
# Bib Name Country Category Round 2
1 Laakso Antti FIN 41.40
2 Scherer Philipp GER 22.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mednikov Alexey RUS 5.00/55/13.00 4.50/55/13.00
2 Lammi Jouko FIN 5.00/55/14.25 4.00/55/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Lammi Jouko FIN 1820 1760