Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bingler Anne USA 1.50/55/14.25
1 Brun Oddny USA 2.00/52/16.00 4.50/52/16.00
1 Dumala Samantha USA 2.00/55/11.25 2.00/55/11.25
1 Griffin Diana USA 3.50/52/23.00 5.50/52/23.00
1 Harrison Leza USA 0.50/49/12.00
1 Ross Neilly CAN 2.00/55/11.25
1 Switzer Donna USA 2.50/49/16.00 6.00/49/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Knight Sandy USA 2360 2300
1 Lemley Sara USA 3620 4010
1 Robsham Lydie USA 3150 4310
1 Ross Neilly CAN 4750 10090
1 Sembos Anna GRE 1680 1400
1 Zarrate V. Manuela COL 3000 2810
2 Gay Anna USA 9440 8960
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Harrison Leza USA 22.00 25.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Carter Daniel USA 2.00/58/11.25 3.00/58/11.25
1 Debarbieri Angelo CHI 1.50/58/11.25 2.50/58/12.00
1 Dees Frankie USA 3.00/52/11.25
1 Griffin Mark USA 1.00/55/11.25 2.00/55/11.25
1 Hughes Philip GBR 2.00/55/12.00 0.50/55/12.00
1 Kenney Jacob USA 3.50/58/14.25 1.50/58/13.00
1 Knight Tony USA 5.50/55/11.25
1 Shealy John USA 4.50/55/11.25 2.00/55/10.75
1 Switzer Stan USA 2.00/52/12.00
2 Austin Jim USA 6.00/55/12.00 4.00/55/12.00
2 Carter David USA 1.50/58/11.25 1.50/58/11.25
2 Emmett Charlie GBR 2.00/58/12.00 3.50/58/12.00
2 Fry Eugene USA 2.00/55/11.25 4.50/55/12.00
2 Tracy George USA 3.50/52/12.00 1.50/52/12.00
3 Clark Roger USA 0.50/55/13.00 3.00/55/12.00
3 Mcdonald James USA 0.50/52/13.00 3.50/52/14.25
3 Rine Scott USA 0.50/55/12.00 1.00/55/11.25
4 Diaz Jaime USA 2.50/55/14.25 2.00/55/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Dees Frankie USA 3240
1 Knight Tony USA 5390
1 Sanfanandre Alfred USA 3600 3160
1 Switzer Stan USA 2490 2760
# Bib Name Country Category Round 1
1 Dees Frankie USA 37.10
1 Knight Tony USA 45.30