Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Jansson Sofia SWE 0.50/55/18.25 5.00/49
2 Öhman Jenny SWE 3.00/34 3.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Öhman Jenny SWE 700 990
2 Jansson Sofia SWE 400 640
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Öhman Jenny SWE 13.70 13.70
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Dyreborg Sussi DEN 0.50/55/14.25 3.50/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
2 Dyreborg Sussi DEN 860 770
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Dyreborg Sussi DEN 30.90 31.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Fladborg Asher June DEN 4.50/55/12.00 5.00/55/12.00
2 Lammi Laura FIN 0.50/55/12.00 2.00/55/12.00
3 Menestrina Jutta FIN 2.00/55/13.00 4.00/55/13.00
4 Francke Lisa SWE 5.00/55/16.00 3.00/55/14.25
4 Jansson Elin SWE 5.00/55/13.00 3.50/55/13.00
5 Ytteborg Karoline NOR 1.50/55/12.00 4.50/55/14.25
6 Jepsen Maj Lund DEN 1.00/55/13.00
6 Søndergård Stinne DEN 1.00/55/13.00
8 Hoikkanen Emilia FIN 2.00/55/14.25 1.50/55/14.25
9 Gustafsson Sandra SWE 1.50/55/14.25 1.50/55/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Lammi Laura FIN 3360 4890
2 Francke Lisa SWE 1290 2210
2 Menestrina Jutta FIN 3440 3090
3 Hoikkanen Emilia FIN 1750 2260
4 Gustafsson Sandra SWE 1060 1230
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Jepsen Maj Lund DEN 50.80 50.80
2 Menestrina Jutta FIN 46.70 49.20
3 Francke Lisa SWE 45.40 45.40
3 Gustafsson Sandra SWE 34.00 34.00
4 Søndergård Stinne DEN 44.60 44.60
5 Hoikkanen Emilia FIN 28.10 28.10
6 Ytteborg Karoline NOR 27.30 27.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Schultz-Soerensen Victor DEN 3.50/34 3.00/55/13.00
2 Rönkkö Samuli FIN 3.00/55/16.00 2.00/55/14.25
3 Loft Thomas DEN 3.00/49 0.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Schultz-Soerensen Victor DEN 680 220
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Nilsson Henrik SWE 0.50/58/13.00 1.00/58/13.00
2 Antonsen Christer NOR 0.50/58/14.25 2.00/58/14.25
3 Hvaara Tobias NOR 2.50/58/16.00 4.00/58/16.00
4 Jansson Adam SWE 0.00/58/16.00 1.50/58/18.25
5 Trads Haugaard Sebastian DEN 3.00/58/14.25
6 Arp Hansen Mikkel DEN 4.00/58/18.25
6 Hellerud Kristian NOR 4.00/58/18.25
8 Moen Milian Herman Fredrik NOR 3.50/58/18.25
9 Ohman Patrik SWE 2.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ohman Patrik SWE 1720 2100
2 Arp Hansen Mikkel DEN 1650 1480
3 Nilsson Henrik SWE 990 1330
4 Hvaara Tobias NOR 1220 1210
5 Moen Milian Herman Fredrik NOR 860 930
6 Hellerud Kristian NOR 180
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Antonsen Christer NOR 41.40 45.20
2 Hvaara Tobias NOR 42.40 43.00
3 Nilsson Henrik SWE 36.20 36.20
4 Hellerud Kristian NOR 31.50 31.50
5 Arp Hansen Mikkel DEN 22.10 22.10
6 Moen Milian Herman Fredrik NOR 21.70 21.70
7 Ohman Patrik SWE 0.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
3 Nilsson Rickard SWE 3.50/37 4.50/58/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Halvorsen Robert NOR 3.00/58/12.00 3.50/58/12.00
2 Ronkko Pietari FIN 1.50/58/11.25 1.50/58/12.00
3 Bjornoe Ole-Johan NOR 2.00/58/12.00 1.50/58/12.00
4 Søndergård Rasmus DEN 3.00/58/12.00 0.50/58/12.00
5 Schmidt Jesper DEN 4.50/58/13.00 3.50/58/13.00
6 Lund Jepsen Mads DEN 2.00/58/13.00 2.00/58/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Arp Hansen Lars DEN 1010 2760
2 Bjornoe Ole-Johan NOR 1550 1990
3 Halvorsen Robert NOR 1660 1820
4 Søndergård Rasmus DEN 2520 1270
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Halvorsen Robert NOR 51.00 54.20
2 Bjornoe Ole-Johan NOR 53.40 53.40
3 Lund Jepsen Mads DEN 49.10 53.20
4 Barhaughogda Oystein NOR 48.70 48.70