Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4
1 Saracco Vittoria ITA 4.00/49/14.25 2.50/52/14.25
2 Cuffaro Giorgia ITA 2.00/52/16.00 0.00/49
3 Hafner Katharina AUT 1.50/49 3.25/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Cuffaro Giorgia ITA 3110 3110
2 Saracco Vittoria ITA 2880 2790
3 Hafner Katharina AUT 1390 1420
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Hafner Katharina AUT 12.50 13.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4
1 Stokke Nora NOR 0.00/34 3.00/52/16.00
2 Berner Leona AUT 5.00/34 3.50/52
3 Kvisla Emma Christine NOR 5.00/34 0.00/52 0.50/34 0.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4
1 Mezzetti Nina Maria ITA 4010 4420
2 Stokke Nora NOR 1010 1320
3 Berner Leona AUT 970 950
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4
1 Mezzetti Nina Maria ITA 26.90 28.40
2 Berner Leona AUT 18.00 20.50
3 Stokke Nora NOR 17.30 19.40
4 Stalheim Kaja NOR 15.90 15.60 18.00 17.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4
1 Steiner Lili AUT 3.00/55/13.00 1.00/55/12.00
2 Krug Josefa AUT 0.50/55/13.00 3.50/34
3 Sandberg Nicoline NOR 4.50/55/18.25 5.50/55/18.25 3.00/55/16.00 4.00/55/16.00
4 Vang Eline NOR 1.50/55/16.00 2.50/55/18.25
5 Mattersdorfer Pia AUT 3.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4
1 Steiner Lili AUT 2390 2390
2 Krug Josefa AUT 2150 2300
3 Mattersdorfer Pia AUT 1250 1230
4 Vang Eline NOR 980 1130
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4
1 Mattersdorfer Pia AUT 27.60 31.90
2 Steiner Lili AUT 25.80 30.20
3 Krug Josefa AUT 25.10 26.50
4 Vang Eline NOR 23.40 24.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4
1 Rohrer Irena AUT 3.00/55/12.00 5.00/55/12.00 3.00/55/12.00 2.50/55/12.00
2 Riolo Federica ITA 3.50/55/14.25 2.00/55/14.25 2.00/55/13.00 2.50/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 3
1 Maier Olivia AUT 4.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1
1 Maier Olivia AUT 12.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4
1 Baldini Emanuela ITA 3.50/22 1.00/49 4.00/49 3.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hüller Gabriele GER 2.00/22 2.00/34 3.00/49/14.25
# Bib Name Country Category Round 4
1 Hüller Gabriele GER 2270
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4
1 Acquaviva Giuseppe ITA 2.00/52/14.25
2 Steiner Peter AUT 0.00/52 5.00/25 1.00/52/14.25
3 Mattersdorfer Luis AUT 3.00/52 1.00/52/16.00
4 Neumann Leo AUT 5.50/52 0.00/52/16.00 4.50/52
5 Wienerroither Maximilian AUT 1.00/25 0.00/52/16.00 1.00/46
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Acquaviva Giuseppe ITA 3390 3630 4090
2 Steiner Peter AUT 1250
3 Mattersdorfer Luis AUT 1210 740
4 Wienerroither Maximilian AUT 830
5 Neumann Leo AUT 600
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4
1 Martorana Salvatore ITA 3.50/55/16.00 1.50/55/14.25
2 Saracco Guglielmo ITA 2.50/55/18.25 1.50/55/16.00 2.50/55/18.25 2.50/55/16.00
3 Maier Noah AUT 0.00/37 0.00/37 5.25/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4
1 Martorana Salvatore ITA 4360 5320
2 La Malfa Edoardo ITA 2810 4280 2510 2320
3 Maier Noah AUT 410
# Bib Name Country Category Round 1
1 Maier Noah AUT 13.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4
1 Hinteregger Samuel AUT 1.50/58/12.00 2.00/58/14.25
2 Di Bernardo Giuseppe ITA 4.00/58/13.00 3.50/58/13.00 3.50/58/13.00 4.00/37
3 Karl Fabio GER 5.00/58/14.25 2.00/58/14.25 3.00/58/14.25 3.00/58/14.25
4 Wigdel Petter NOR 0.50/58/18.25 3.00/58/14.25
5 Marino Vincenzo ITA 0.00/58/14.25
6 Skaug Nicolai NOR 4.50/58/16.00 3.50/37
7 Stalheim Sondre NOR 3.00/58/16.00 4.00/58/16.00
8 Stokke Trym NOR 4.00/58/18.25 4.00/58/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4
1 Marino Vincenzo ITA 6500 3960 5620
2 Hinteregger Samuel AUT 3290 3030
3 Stalheim Sondre NOR 1690 1510
4 Stokke Trym NOR 1180 930
5 Skaug Nicolai NOR 860 1070
6 Wigdel Petter NOR 500 760
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4
1 Hinteregger Samuel AUT 35.50 37.80
2 Stalheim Sondre NOR 33.00 30.70
3 Wigdel Petter NOR 32.70 30.60
4 Skaug Nicolai NOR 25.00 23.70
5 Stokke Trym NOR 18.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Maier Samuel AUT 5.00/34 5.00/58/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Maier Samuel AUT 2280 3160
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Maier Samuel AUT 43.80 43.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4
1 Buzzotta Patrizio ITA 2.50/55/10.75 1.50/55/11.25 4.50/55/11.25 2.00/55/10.75
2 Lang Michael GER 1.50/55/11.25 3.00/55/11.25 3.50/55/11.25 3.00/55/11.25
3 Wienerroither Michael AUT 2.00/55/11.25 5.00/55/12.00 5.00/55/12.00 1.50/55/11.25
4 Schulze Frank AUT 0.00/22 2.00/55/11.25 4.00/55/12.00 5.00/37
5 Lorusso Onofrio ITA 3.50/22 0.00/49 5.00/37 2.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4
1 Sabaini Roberto ITA 4.00/22 3.00/55/16.00 3.00/55/14.25 4.00/55/14.25
2 Dragoni Corrado ITA 2.00/55/18.25 2.00/55/18.25 5.50/52 3.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3 Round 4
1 Burger Norbert GER 2.50/52/13.00 3.00/52/13.00 3.50/52/13.00 4.50/22
2 Hüller Heiko GER 2.50/52/13.00 3.00/52/13.00
# Bib Name Country Category Round 2 Round 3
1 Hüller Heiko GER 1050 1440
# Bib Name Country Category Round 1 Round 3
1 Hüller Heiko GER 31.60 28.20