Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Scutt Emma GBR 2.00/22 1.00/40 1.50/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Scutt Emma GBR 250 250
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Outram Sanchia GBR 1.00/55/13.00 2.00/55/13.00
2 Moore Charlotte GBR 2.00/55/13.00 5.00/55/14.25 1.50/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Outram Sanchia GBR 3880 4600
2 Moore Charlotte GBR 3370
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Outram Sanchia GBR 26.70 28.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Jones Julia GBR 4.50/55/14.25 3.00/55/13.00
2 Jones Sophie GBR 2.00/55/14.25 2.50/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1
1 Jones Sophie GBR 3020
2 Jones Julia GBR 2370
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Jones Julia GBR 30.80 30.50
2 Jones Sophie GBR 25.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Oliver Belinda GBR 3.50/55/16.00 5.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Oliver Belinda GBR 24.20 25.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Fladborg Asher June DEN 3.00/55/11.25 2.00/55/11.25
2 Porter Joanne GBR 2.00/55/13.00 3.50/55/14.25 2.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Porter Joanne GBR 2250
2 Fladborg Asher June DEN 1970 660
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Fladborg Asher June DEN 46.00 41.60
2 Porter Joanne GBR 22.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hebdon Sarah GBR 4.00/55/14.25 1.00/55/14.25 4.00/55/14.25
2 Moore Jane GBR 2.00/55/14.25
3 Hazelwood Kate GBR 1.50/55/14.25 3.50/55/16.00
4 Maher Janina GBR 5.00/55/18.25 4.50/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Maher Janina GBR 2350 2680
2 Hazelwood Kate GBR 1310 980
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hazelwood Kate GBR 21.40 21.50
2 Maher Janina GBR 16.20 15.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Worship Carol GBR 3.50/34 5.00/34 3.50/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Parkin Tom GBR 1.00/46 2.00/49 2.50/43
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Parkin Tom GBR 540 780
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Scutt Oli GBR 5.00/55/18.25 2.00/55/18.25 4.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1
1 Scutt Oli GBR 1210
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Scutt Oli GBR 22.10 24.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hazelwood Robert GBR 0.00/58/13.00 1.00/58/11.25
2 Spavin Harry GBR 4.50/58/12.00 3.50/58/13.00
3 Turp Benjamin GBR 4.00/22 1.50/58/13.00 3.00/58/13.00
4 Young Harry GBR 2.50/58/18.25 0.50/58/13.00 2.50/58/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Spavin Harry GBR 5420 6060
2 Hazelwood Robert GBR 5510 5510
3 Turp Benjamin GBR 1990
4 Davies Arron GBR 1320 1620
5 Young Harry GBR 1390
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Spavin Harry GBR 47.30 48.70
2 Hazelwood Robert GBR 45.10 45.20
3 Young Harry GBR 28.20 29.40
4 Turp Benjamin GBR 22.10 24.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Heath Calum GBR 1.00/58/11.25 1.50/58/12.00 1.50/58/11.25
2 Poole Thomas GBR 5.00/58/12.00 4.00/58/12.00 1.50/58/12.00
3 Outram Luke GBR 4.50/58/13.00 2.50/58/13.00 2.50/58/12.00
4 Hazelwood Benjamin GBR 3.00/58/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Outram Luke GBR 4030 6660
2 Heath Calum GBR 4410
3 Hazelwood Benjamin GBR 3740 4010
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Outram Luke GBR 50.70
2 Hazelwood Benjamin GBR 49.10 47.70
3 Heath Calum GBR 45.50 44.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Asher Thomas GBR 3.00/58/11.25
2 Hebdon Harry GBR 2.00/58/11.25 1.50/58/11.25 2.00/58/11.25
3 Eades Olly GBR 2.00/58/14.25 5.00/58/18.25 1.50/58/14.25
3 Hebdon Stephen GBR 2.00/55/13.00 2.00/55/12.00 3.00/55/12.00
4 Campbell Robin GBR 0.25/52 1.50/55/18.25 2.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Asher Thomas GBR 55.90 61.30
2 Singleton Chris GBR 50.80
3 Campbell Robin GBR 10.30 11.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Waterworth Jody IRL 2.00/55/12.00 6.00/55/12.00 4.00/55/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Waterworth Jody IRL 48.60 49.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hazelwood Timothy GBR 2.00/55/11.25 4.50/55/11.25
2 Fardon Allan GBR 5.50/55/12.00 4.00/55/12.00 2.00/55/12.00
4 Bazley John GBR 5.00/55/14.25 3.50/55/13.00 4.00/55/13.00
5 Lillis Stuart GBR 3.00/55/13.00 0.50/55/13.00 4.00/55/13.00
6 Harrower Guy GBR 1.50/22 1.50/55/14.25 4.50/55/14.25
7 Beard Mark GBR 2.00/55/14.25 4.00/55/14.25
8 Heath Kevin GBR 1.50/55/16.00 1.50/55/16.00 2.50/55/18.25
9 Campbell Ian GBR 4.00/22 1.00/49 2.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hazelwood Timothy GBR 2900 2900
2 Beard Mark GBR 1450 1760
3 SCUTT Rod GBR 1240 1200
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Hazelwood Timothy GBR 51.10 51.60
2 Harrower Guy GBR 33.40 34.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Jones Keith GBR 1.00/55/13.00 2.00/55/13.00 1.50/55/14.25
2 Metcalf Jim GBR 1.00/55/14.25 2.00/55/13.00 1.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Jones Keith GBR 1910
2 Metcalf Jim GBR 610 160
# Bib Name Country Category Round 1
1 Clarke Geoff IRL 33.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Philips John GBR 3.50/52/13.00 2.50/52/13.00
2 Hurley Stan GBR 6.00/52/16.00 0.00/52/14.25 4.00/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Philips John GBR 1190 1270
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Philips John GBR 20.60 21.70