Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Rebecchini Penelope ITA 1.00/34 2.00/34 0.50/31
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Rebecchini Penelope ITA 180 320 160
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rebecchini Penelope ITA 9.30 9.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Buonopane Ginevra ITA 2.00/52 2.00/52 5.00/52
2 Tagliati Greta ITA 1.50/52 4.00/52 2.50/46
3 Cicchese Carolina ITA 4.50/49 2.50/49 2.00/46
4 Pagnossin Emily ITA 1.50/43 2.00/46 5.00/40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Tagliati Greta ITA 2140 960 2040
2 Cicchese Carolina ITA 1540 1770 1880
3 Buonopane Ginevra ITA 1920 1900 1550
4 Pagnossin Emily ITA 660 660 990
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Buonopane Ginevra ITA 13.00 14.00
2 Tagliati Greta ITA 12.60 12.60
3 Cicchese Carolina ITA 10.00 10.80
4 Pagnossin Emily ITA 9.90 10.60
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Roselli Guendalina ITA 3.00/52 4.00/52 2.50/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Roselli Guendalina ITA 200 290
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 REBECCHINI Beatrice ITA 9.30 9.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Forleo Francesca Romana ITA 3.00/52 1.50/52 0.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Forleo Francesca Romana ITA 16.00 15.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Bridoux Cecile FRA 1.00/55/18.25 2.50/52 2.00/55/18.25
2 Proia Viviana ITA 3.50/55/18.25 3.00/55/18.25 2.00/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Aureli Valentina ITA 0.50/55/14.25 2.50/55/16.00 3.00/55/14.25
# Bib Name Country Category Round 1
1 Aureli Valentina ITA 25.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Hell Monica ITA 2.00/52 1.50/46 4.00/46
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Werder Ruth SUI 2.50/52/16.00 2.00/52/14.25 1.50/52/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 DE DOMINICIS Clemente ITA 4.00/46 1.50/46 2.00/46
2 Rebecchini Tancredi ITA 0.00/40 1.50/37 0.00/40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 DE DOMINICIS Clemente ITA 1140 740 760
2 Rebecchini Tancredi ITA 200 200 80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 DE DOMINICIS Clemente ITA 11.90 11.80
2 Rebecchini Tancredi ITA 10.60 10.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 CAPRIOLI Michele ITA 0.00/58/16.00 0.00/58/13.00 1.50/58/13.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 CAPRIOLI Michele ITA 24.00 27.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Caprioli Giorgio ITA 3.00/58/18.25 3.00/58/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Ianni Matteo ITA 4.50/58/10.75 3.00/58/10.75 3.50/58/10.75
2 Napolitano Davide ITA 2.50/58/11.25 2.00/58/10.75
3 Chicharro Diego CHI 3.00/58/11.25 3.50/58/12.00 3.00/58/11.25
4 Ianni Fabio ITA 4.00/58/10.75 2.50/58/11.25 2.50/58/11.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Palombo Stefano ITA 2.50/55/10.75 2.00/55/10.75 3.00/55/10.75
2 Buzzotta Patrizio ITA 3.50/55/11.25 1.00/55/10.75 1.50/55/11.25
3 Piccirilli Luca ITA 4.50/37 2.50/55/13.00 0.50/55/12.00
4 Cicchese Francesco ITA 3.50/55/13.00 5.00/55/14.25 1.50/55/14.25
5 Pantanella Pierfrancesco ITA 5.50/37 3.50/55/14.25 4.00/55/16.00
6 Saponaro Stefano ITA 3.50/55/16.00 4.50/55/18.25 4.00/55/18.25
7 Maroulis Aimilios GRE 2.50/55/18.25 0.50/37 1.00/55/18.25
8 Mariani Gabriele ITA 3.50/55/12.00 2.00/55/11.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Garassino Gianluca ITA 3.00/55/13.00 2.00/55/12.00 4.50/55/14.25
2 Di Raimo Nicola ITA 4.00/55/18.25 4.00/37 5.00/55/16.00