Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rutkowska Malgorzata POL 4.00/55/18.25 0.50/55/16.00
2 Wroblewska Justyna POL 3.00/55/16.00 2.00/55/18.25
3 Wozniak Idalia POL 2.50/55/16.00 2.00/52
4 Kazek Anna POL 2.00/55/14.25 1.50/52
5 Polkowska Zuzanna POL 1.50/55/16.00 2.25/22
6 Gogola Anna POL 1.50/55/18.25
7 Cyl Ewelina POL 1.00/55/18.25
8 Jaroszewska Izabela POL 0.50/55/18.25
8 Szafranska-Rolak Justyna POL 0.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kazek Anna POL 4200 4300
2 Wroblewska Justyna POL 2970 3830
3 Wozniak Idalia POL 2170 2620
4 Gogola Anna POL 1900 840
5 Kompert Sara POL 1120
6 Molenda Magdalena POL 1090
7 Jaroszewska Izabela POL 1040
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rutkowska Malgorzata POL 34.30 36.10
2 Polkowska Zuzanna POL 28.40 27.70
3 Cyl Ewelina POL 26.80 27.10
4 Molenda Magdalena POL 18.30 22.10
5 Wozniak Idalia POL 26.70
6 Kazek Anna POL 18.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Henry Herve POL 3.50/58/13.00 5.00/58/14.25
2 Bernatowicz Tomasz POL 1.50/58/13.00 5.00/58/14.25
3 Kowalczyk Krzysztof POL 2.00/58/12.00 4.00/58/18.25
4 Gruca Martin POL 6.00/58/12.00 1.25/58/18.25
5 Rytko Dariusz POL 3.50/58/14.25 2.50/22
6 Grzesiak Mateusz POL 1.00/58/14.25 2.00/22
7 Gogola Wojciech POL 5.25/58/13.00 1.50/22
8 Kochan Piotr POL 2.50/58/14.25 1.00/22
9 Wiaderny Mikolaj POL 1.00/58/14.25 1.00/22
10 Presz Jan POL 2.50/58/13.00
11 Swietek Pawel POL 3.00/58/16.00
11 Zawadzki Konrad POL 3.00/58/16.00
13 Sibicki Jakub POL 2.00/58/18.25
14 Kowalczyk Tadeusz POL 0.50/58/18.25
15 Kowalski Pawel POL 3.00/55/18.25
16 Puzynowski Piotr POL 5.50/22
17 Zawadzki Erwin POL 3.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kazek Dawid POL 5340 5580
2 Gruca Martin POL 3520 4900
3 Presz Jan POL 2240 3090
4 Gogola Wojciech POL 3150 3050
5 Grzesiak Mateusz POL 2480 2900
6 Swietek Pawel POL 1880
7 Mos Michal POL 1800
8 Zawadzki Erwin POL 1030
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Borysewicz Kamil POL 61.10 57.50
2 Zawadzki Erwin POL 51.60 52.90
3 Zawadzki Konrad POL 41.20 43.30
4 Andracki Dawid POL 39.10 40.40
5 Gogola Wojciech POL 40.50
6 Kowalczyk Krzysztof POL 31.00
7 Sibicki Jakub POL 30.30
8 Swietek Pawel POL 29.00