Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kurczynska Olga POL 2.50/55/14.25 3.50/55/14.25
2 Wroblewska Justyna POL 1.50/55/14.25 1.50/55/14.25
3 Rutkowska Malgorzata POL 3.00/55/16.00 1.00/55/14.25
4 Smolen Agata POL 5.50/55/18.25 2.00/55/16.00
5 Kazek Anna POL 3.00/55/16.00 4.00/55/18.25
6 Gogola Aleksandra POL 5.50/52
7 Wozniak Idalia POL 2.50/52
8 Gogola Anna POL 0.50/52
9 Kuzbiel Aleksandra POL 4.00/49
10 Kusiak Ada POL 3.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wroblewska Justyna POL 2970 4070
2 Kazek Anna POL 4200 3300
3 Gogola Anna POL 2110 2550
4 Wozniak Idalia POL 2100 2400
5 Smolen Agata POL 1020
6 Rutkowska Malgorzata POL 1000
7 Kuzbiel Aleksandra POL 800
8 Konarska Patrycja POL 660
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Waz Joanna POL 37.40 38.90
2 Rutkowska Malgorzata POL 36.00 35.20
3 Smolen Agata POL 32.40 33.50
4 Gogola Anna POL 30.20 30.90
5 Wroblewska Justyna POL 21.20 23.10
6 Kazek Anna POL 20.30
7 Molenda Magdalena POL 20.10
8 Wozniak Idalia POL 19.70
9 Kuzbiel Aleksandra POL 17.40
10 Raczkowska Izabela POL 17.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gruca Martin POL 2.50/58/13.00 2.00/58/12.00
2 Bernatowicz Tomasz POL 0.50/58/12.00 2.00/58/12.00
3 Kazek Dawid POL 2.00/58/14.25 0.50/58/12.00
4 Borysewicz Kamil POL 2.00/58/12.00 4.00/58/13.00
5 Presz Jan POL 5.50/58/14.25 5.50/58/14.25
6 Swietek Pawel POL 1.50/58/16.00 2.50/58/14.25
7 Gogola Wojciech POL 4.00/58/18.25 0.50/58/14.25
8 Rutkowski Jakub POL 5.50/58/16.00 3.50/58/16.00
9 Kowalczyk Krzysztof POL 2.00/58/18.25 3.50/58/16.00
10 Oronowicz Jakub POL 2.50/58/18.25 3.00/58/18.25
11 Puzynowski Piotr POL 4.00/58/18.25 0.00/58/18.25
12 Naorniakowski Marek POL 5.00/58/18.25
13 Zawadzki Erwin POL 2.00/58/18.25
14 Andracki Dawid POL 1.50/58/18.25
15 Liese Maciej POL 5.00/55/18.25
16 Kowalczyk Tadeusz POL 3.50/55/18.25
16 Ulanowicz Olaf POL 3.50/55/18.25
18 Flisiak Michal POL 2.50/55/18.25
19 Kwapien Mariusz POL 0.00/55/18.25
20 Teodorowicz Jerzy POL 1.50/52
21 Szumski Seweryn POL 5.50/37
22 Gruca Mariusz POL 5.00/34
23 Zawadzki Konrad POL 4.00/34
24 Rytko Dariusz POL 3.50/34
25 Grzesiak Mateusz POL 1.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kazek Dawid POL 6850 7530
2 Swietek Pawel POL 3910 4240
3 Bernatowicz Tomasz POL 2310 2770
4 Borysewicz Kamil POL 3470 2150
5 Presz Jan POL 2750 2110
6 Gogola Wojciech POL 2930 1620
7 Kuprewicz Gabriel POL 2070
8 Grzesiak Mateusz POL 1740
9 Ulanowicz Olaf POL 1230
9 Zawadzki Erwin POL 1230
11 Kwapien Mariusz POL 1080
12 Kowalczyk Krzysztof POL 990
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Borysewicz Kamil POL 56.00 55.50
2 Rutkowski Jakub POL 46.90 49.30
3 Szumski Seweryn POL 42.70 41.30
4 Andracki Dawid POL 44.30 40.70
5 Swietek Pawel POL 41.70 36.30
6 Zawadzki Erwin POL 38.30
7 Kazek Dawid POL 33.30
8 Ulanowicz Olaf POL 23.20