Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
14 Mateo-Florentino Ana BEL 1.50/52
16 Van Dingenen Naomi BEL 1.50/43 4.25/46
# Bib Name Country Category Round 2
17 Trinidad-Florentino Yaneris BEL 5.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
5 Detry Céline BEL 2.50/55/13.00 3.00/55/13.00 5.50/55/14.25
12 Gielis Evelyne BEL 0.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
15 Lams Carine BEL 2.00/49 2.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
4 Labarre Arnaud Junior BEL 810 730 830
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
11 Gruslin Jerôme BEL 2.50/58/18.25
13 Janssens Wim BEL 1.00/37 0.00/58/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
8 Dehanne Benjamin BEL 3.50/37 3.50/58/14.25 1.50/58/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
2 Dehanne Benjamin BEL 2020 2070 2060
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
2 Labarre Arnaud BEL 1.50/34 0.50/58/12.00 2.00/58/12.00
4 Kozlovs Mihails LAT 1.50/58/12.00 2.50/58/12.00 2.50/58/13.00
6 Deriemaecker Maarten BEL 5.00/58/16.00 6.00/58/14.25 4.00/58/14.25
7 Dooms Jan BEL 1.50/58/14.25 6.00/58/14.25 2.50/58/14.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Delsaute Sébastien BEL 4340 4840
5 Dooms Jan BEL 820 660 790
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Guns David BEL 40.60 43.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
1 Maes Koen BEL 5.25/55/12.00 3.00/55/11.25 0.50/55/11.25
3 De Ryck Peter BEL 1.00/55/11.25 4.00/55/11.25 0.50/55/12.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
9 Petosevic Slobodan SRB 2.50/55/14.25 0.50/55/14.25
10 Van Der Hofstadt Luc BEL 1.50/55/14.25 4.50/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2 Round 3
3 STASSEN Marc BEL 1570 1750 1160