Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Ledwarowska Agnieszka POL 2.00/34 2.50/34
2 Sobocinska Paula POL 4.00/34 2.00/34
3 Gogola Aleksandra POL 1.00/34 1.00/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gogola Aleksandra POL 660 810
2 Sobocinska Paula POL 520 700
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gogola Aleksandra POL 12.20 11.80
2 Ledwarowska Agnieszka POL 11.00 0.00
3 Sobocinska Paula POL 0.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pavlova Olga BLR 3.00/55/12.00 2.00/55/12.00
2 Rabchun Aliaksandra BLR 3.00/55/13.00 1.50/55/12.00
3 Dymant Iryna BLR 1.50/55/12.00 5.00/55/13.00
4 Karabanava Maryia BLR 3.00/55/14.25 4.00/55/14.25
5 Wroblewska Justyna POL 4.50/55/14.25 3.00/55/14.25
6 Baran Katsiaryna BLR 1.50/55/14.25
7 Kazek Anna POL 4.50/55/16.00
8 Herrmann Anna BLR 3.00/55/16.00
9 Gogola Anna POL 3.50/52
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Herrmann Anna BLR 5770 5400
2 Kazek Anna POL 3750 5150
3 Baran Katsiaryna BLR 4490 4920
4 Pavlova Olga BLR 7340 4090
5 Wroblewska Justyna POL 5150 3340
6 Dymant Iryna BLR 3590
7 Rabchun Aliaksandra BLR 3350
8 Karabanava Maryia BLR 2710
9 Gogola Anna POL 1850
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Baran Katsiaryna BLR 37.40 36.20
2 Rabchun Aliaksandra BLR 28.90 29.90
3 Dymant Iryna BLR 23.30 29.20
4 Gogola Anna POL 25.00 23.40
5 Pavlova Olga BLR 34.40 0.00
6 Karabanava Maryia BLR 23.00
7 Wroblewska Justyna POL 22.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kakorych Dzianis BLR 2.25/58/16.00 4.00/58/14.25
2 Isachenka Mikita BLR 3.00/55/18.25 2.50/52
3 Marozau Pavel BLR 0.00/52 5.50/49
4 Makhanko Pavel BLR 4.00/22 2.00/49
5 Sushchyn Feliks BLR 4.25/34 0.50/49
6 Sokal Daniil BLR 4.00/22
7 Papkou Andrei BLR 3.50/34
8 Antonau Anton BLR 1.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kakorych Dzianis BLR 5740 5430
2 Isachenka Mikita BLR 2060 2810
3 Swietek Pawel POL 2080 2230
4 Sushchyn Feliks BLR 1450 1560
5 Makhanko Pavel BLR 1700 1390
6 Marozau Pavel BLR 1430
7 Papkou Andrei BLR 1070
8 Sokal Daniil BLR 880
9 Antonau Anton BLR 730
10 Gogola Wojciech POL 330
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kakorych Dzianis BLR 33.50 33.70
2 Papkou Andrei BLR 18.20 21.00
3 Isachenka Mikita BLR 21.00 20.10
4 Sushchyn Feliks BLR 17.30 18.10
5 Makhanko Pavel BLR 18.20 17.10
6 Swietek Pawel POL 16.70
7 Marozau Pavel BLR 16.10
8 Sokal Daniil BLR 14.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bernatowicz Tomasz POL 2.50/58/18.25 2.50/58/13.00
2 Pieczonka Bartosz POL 5.25/58/18.25 4.00/58/16.00
3 Naorniakowski Tomasz POL 5.25/58/18.25 1.50/58/18.25
4 Flisiak Michal POL 3.00/37 3.25/37
5 Naorniakowski Marek POL 3.00/58/18.25 1.50/37
6 Kazek Dawid POL 1.50/37
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bernatowicz Tomasz POL 3330 2810
2 Kazek Dawid POL 5970 2220
3 Flisiak Michal POL 1510 1350
4 Naorniakowski Tomasz POL 1320 1020
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Bernatowicz Tomasz POL 34.80 36.50
2 Pieczonka Bartosz POL 35.10 33.00
3 Naorniakowski Tomasz POL 30.90 30.50
4 Kazek Dawid POL 29.60 28.80