Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kuzbiel Aleksandra POL 4.50/49 2.00/52
2 Rutkowska Malgorzata POL 2.00/46 5.50/46
3 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 1.50/55/14.25 4.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 4120 4530
2 Brulinska Paulina POL 490 790
3 Rutkowska Malgorzata POL 610 740
4 Kuzbiel Aleksandra POL 360 380
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Khmialnitskaya Katsiaryna BLR 27.10 28.50
2 Rutkowska Malgorzata POL 21.90 20.50
3 Kuzbiel Aleksandra POL 16.50 15.20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Beliakova Mariya BLR 4.00/55/13.00 5.00/55/12.00
2 Turets Iryna BLR 1.50/55/12.00 4.50/55/12.00
3 Pavlova Olga BLR 4.50/55/12.00 2.50/55/12.00
4 Kurczynska Olga POL 2.50/55/13.00 5.00/55/13.00
5 Gogola Anna POL 2.00/55/16.00 1.50/34
6 Kazek Anna POL 0.50/55/16.00
7 Gogola Aleksandra POL 1.50/46
8 Dymant Iryna BLR 1.50/34
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Pavlova Olga BLR 7030 7260
2 Turets Iryna BLR 6140 6320
3 Dymant Iryna BLR 5470 6050
4 Beliakova Mariya BLR 7170 5680
5 Kazek Anna POL 4530 2820
6 Gogola Anna POL 2300
7 Gogola Aleksandra POL 990
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Turets Iryna BLR 40.60 47.20
2 Beliakova Mariya BLR 41.80 44.80
3 Dymant Iryna BLR 37.80 37.30
4 Pavlova Olga BLR 36.50 36.90
5 Gogola Anna POL 28.20 28.10
6 Kazek Anna POL 24.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mishustsin Pavel BLR 3.50/58/14.25 2.00/58/12.00
2 Karakulka Andrey BLR 3.00/58/13.00 1.50/58/13.00
3 Isayeu Aliaksandr BLR 3.50/58/13.00 0.00/58/18.25
4 Kowalczyk Tadeusz POL 4.00/49 2.00/46
5 Gogola Wojciech POL 2.00/22 3.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Isayeu Aliaksandr BLR 7040 8070
2 Mishustsin Pavel BLR 6560 7110
3 Karakulka Andrey BLR 1310 7060
4 Gogola Wojciech POL 1120 950
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Mishustsin Pavel BLR 37.20 38.90
2 Karakulka Andrey BLR 35.30 34.50
3 Isayeu Aliaksandr BLR 33.20 33.50
4 Gogola Wojciech POL 14.00 16.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 BELIAKOU Herman BLR 1.50/58/11.25 4.50/58/12.00
2 Papakul Nikita BLR 4.50/58/13.00 2.00/58/12.00
3 Dovnar Alexei BLR 2.00/58/12.00 5.50/58/13.00
4 Rutkowski Jakub POL 6.00/55/18.25 1.00/58/16.00
5 Pieczonka Bartosz POL 4.00/58/14.25 4.00/58/18.25
8 Rytko Piotr POL 4
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 BELIAKOU Herman BLR 10580 11490
2 Papakul Nikita BLR 2180 4830
3 Dovnar Alexei BLR 4070 4520
4 Pieczonka Bartosz POL 3530 2100
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 BELIAKOU Herman BLR 49.00 50.30
2 Papakul Nikita BLR 45.90 47.90
3 Rutkowski Jakub POL 46.10 47.40
4 Dovnar Alexei BLR 48.00 45.60
5 Pieczonka Bartosz POL 37.50 37.30