Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification


# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Polkowska Zuzanna POL 4.00/49 3.50/49
2 Habera Karolina POL 1.00/22 4.25/46
3 Kompert Sara POL 5.00/43 3.00/46
4 Konarska Patrycja POL 4.00/22 4.00/22
5 Byczkowska Milena POL 3.00/22 1.00/22
6 Rebisz Zuzanna POL 0.00/22
6 Wojdylak Dominika POL 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Konarska Patrycja POL 1150 940
2 Kompert Sara POL 940 860
3 Byczkowska Milena POL 660 740
4 Polkowska Zuzanna POL 760 600
5 Habera Karolina POL 660 580
6 Gajdzik Oliwia POL 40
7 Kokot Syntia POL 20
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Polkowska Zuzanna POL 19.70 18.30
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Grochowska Kinga POL 2.50/52 5.00/52
2 Cyl Ewelina POL 4.00/52 4.00/52
3 Molenda Magdalena POL 4.50/49 3.25/52
4 Morzydusza Adrianna POL 5.50/43 4.00/46
5 Jaroszewska Izabela POL 2.00/43 4.25/43
6 Wozniak Idalia POL 1.50/22
7 Kunkiewicz Monika POL 1.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wozniak Idalia POL 2860 1460
2 Grochowska Kinga POL 480 600
3 Jaroszewska Izabela POL 740 580
4 Kunkiewicz Monika POL 500 440
5 Molenda Magdalena POL 630 380
6 Morzydusza Adrianna POL 380
7 Cyl Ewelina POL 290
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Wozniak Idalia POL 27.40 24.90
2 Molenda Magdalena POL 23.60 21.30
3 Grochowska Kinga POL 21.30 20.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rutkowska Malgorzata POL 4.00/52 4.00/55/16.00
2 Kusiak Ada POL 2.50/22 3.00/49
# Bib Name Country Category Round 1
1 Rutkowska Malgorzata POL 870
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Rutkowska Malgorzata POL 33.10 31.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Szafranska-Rolak Justyna POL 4.00/22 5.25/55/16.00
2 Gogola Anna POL 4.00/22 5.00/55/16.00
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gogola Anna POL 1940 1940
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gogola Anna POL 27.30 28.40
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zawadzki Konrad POL 1.00/55/14.25 1.00/55/16.00
2 Sibicki Jakub POL 2.00/55/18.25 4.00/55/18.25
3 Rolak Lukasz POL 2.00/52 4.00/49
4 Siedlarski Jakub POL 5.25/22 4.00/22
5 Zborowski Piotr POL 2.00/22 1.00/22
6 Walamaniuk Ksawery POL 2.00/22
7 Bula Jakub POL 1.00/22
8 Pekala Mateusz POL 0.00/22
8 Szpulecki Jaroslaw POL 0.00/22
8 Szpulecki Stanislaw POL 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zawadzki Konrad POL 760 1110
2 Siedlarski Jakub POL 1030 870
3 Sibicki Jakub POL 900 500
4 Pekala Mateusz POL 250 460
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zawadzki Konrad POL 28.70 27.20
2 Sibicki Jakub POL 20.40 19.80
3 Walamaniuk Ksawery POL 11.60 9.80
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Kowalczyk Krzysztof POL 4.50/58/14.25 0.50/58/12.00
2 Gogola Wojciech POL 4.50/58/18.25 2.50/58/14.25
3 Zawadzki Erwin POL 3.50/55/18.25 1.50/58/14.25
4 Kochan Piotr POL 3.00/58/18.25 0.00/58/16.00
5 Wiaderny Mikolaj POL 1.50/55/18.25 2.50/55/18.25
6 Kaczmarek Slawomir POL 1.00/22
7 Karwaj Maciej POL 0.50/22
8 Leszczynski Artur POL 0.00/22
8 Nowicki Dawid POL 0.00/22
8 Stepien Daniel POL 0.00/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Gogola Wojciech POL 4110 3240
2 Zawadzki Erwin POL 1480 1430
3 Kowalczyk Krzysztof POL 1110 1220
4 Muchajer Kamil POL 40 120
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Zawadzki Erwin POL 42.20 39.50
2 Gogola Wojciech POL 30.70 34.90
3 Kowalczyk Krzysztof POL 26.70 25.30
4 Kochan Piotr POL 17.90 17.90
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Borysewicz Kamil POL 4.00/22 4.00/58/12.00
2 Swietek Pawel POL 2.50/58/18.25 1.00/58/14.25
3 Kowalczyk Tadeusz POL 4.50/52 4.50/55/18.25
4 Andracki Dawid POL 0.50/55/18.25 3.50/55/18.25
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Swietek Pawel POL 3210 4000
2 Galinowski Jan POL 2420 2770
3 Borysewicz Kamil POL 2960 1370
4 Szumski Seweryn POL 610 450
5 Andracki Dawid POL 880
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Borysewicz Kamil POL 50.60 52.50
2 Galinowski Jan POL 48.40 52.00
3 Andracki Dawid POL 39.00 44.40
4 Swietek Pawel POL 37.00 38.30
5 Szumski Seweryn POL 39.90 32.80
6 Kowalczyk Tadeusz POL 17.10
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Henry Herve POL 4.00/22 2.50/55/12.00
2 Rytko Dariusz POL 1.50/22 2.25/55/13.00
3 Puzynowski Piotr POL 1.50/22 1.00/55/13.00
4 Gruca Mariusz POL 3.50/22 4.50/49
5 Morzydusza Krzysztof POL 1.00/22 1.00/22