Code:


Event Details
Age group

Entries
Type
Status
Limit Unlimited
Deadline
Divisions No
Open to foreign Skiers No
Cash Prize No

Jury Panel
No data

Country
Code
Area
Organizer
No data
Federation
No data
Other
Towboat




Results Ranking List Classification

# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Detry Celine BEL 3.00/55/12.00 5.00/55/14.25
2 Adriaensen Kate BEL 4.00/55/12.00 4.50/55/14.25
3 Geens Jasmin BEL 0.50/55/16.00 3.00/55/18.25
4 Beckers Ibe BEL 2.00/55/14.25 2.00/22
5 Kempinaire Anick BEL 2.00/55/18.25
6 Silkens Ivanna BEL 4.00/52
7 Soltysiak Floriane BEL 2.00/52
8 Vluymans Ingrid BEL 1.00/52
9 Gennart Louise-Marie BEL 3.50/49
10 Allaerts Chris BEL 3.00/49
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Adriaensen Kate BEL 7130 6670
2 Beckers Ibe BEL 3510 5290
3 Geens Jasmin BEL 2260 2350
4 Silkens Ivanna BEL 630 760
5 Kempinaire Anick BEL 640
6 Gennart Louise-Marie BEL 500
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Adriaensen Kate BEL 29.70 30.80
2 Geens Jasmin BEL 13.20 14.00
3 Gennart Louise-Marie BEL 13.00 13.50
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Labarre Arnaud Junior BEL 1.50/58/13.00 2.00/58/13.00
2 Hens Sasha BEL 2.00/58/13.00 4.00/22
3 De Ryck Arno BEL 1.50/58/13.00 4.00/22
4 De Snoeck Basil BEL 1.50/58/13.00 3.50/22
5 Dooms Jan BEL 2.00/58/12.00 1.50/22
6 Labarre Arnaud BEL 0.50/58/13.00 1.50/22
7 Fortamps Olivier BEL 4.00/58/14.25
8 Tassoul Sacha BEL 1.50/58/14.25
9 Leroy Nicolas BEL 0.00/58/14.25
10 De Snoeck Frank BEL 3.00/58/16.00
11 Vermeulen Wouter BEL 4.50/22
12 De Snoeck Lewis BEL 4.00/22
13 De Snoeck Filip BEL 2.50/22
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Fortamps Olivier BEL 9060 9550
2 Graux Basile BEL 6510 6660
3 Hens Sasha BEL 4730 5490
4 Lance Benoit BEL 2880 2720
5 Saintviteux Yves BEL 4490 2110
6 Leroy Nicolas BEL 1660
7 Dooms Jan BEL 1340
8 De Ryck Arno BEL 460
9 Lance Maxime BEL 320
# Bib Name Country Category Round 1 Round 2
1 Fortamps Olivier BEL 24.70 37.80
2 Leroy Nicolas BEL 29.00 29.50
3 Saintviteux Yves BEL 22.30 26.20